Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263485/bmid_stastne-az-naveky-Jm4-263485.jpg 3 38 16

V tomto sexy a vtipném šťastně-až-navěky příběhu se setkává autorka erotických románů s fiktivním hrdinou své nejnovější knihy v reálném životě a musí se rozhodnout, zda ho chce dostat zpět mezi stránky, nebo do postele. Život šestačtyřicetileté Sadie Fullerové není zrovna romantický. Je rozvedená, sexuálně frustrovaná svobodná matka s nadváhou. Žije v domě na předměstí se svou jedenáctiletou dcerou a německou hospodyní, nákupy obstarává v obrovských supermarketech, občas drbe se svými maloměšťáckými sousedy, ale jinak většinu času vede naprosto obyčejný život. Jediným únikem od reality jsou její erotické romány, které píše po nocích pod pseudonymem K. T. Briggsová. Jednoho dne však Sadie narazí na nákupech na někoho známého… Potká neuvěřitelně pohledného muže, který přesně odpovídá jejím fantaziím a podobě hlavního hrdiny jejího posledního románu. Je Aidan Hathaway opravdu jednou z jejích postav? A pokud ano, jak to, že nakupuje v Terči? Během toho, co se Sadie snaží vymotat z této podivné situace, se začíná otevírat novým romantickým možnostem a uvědomuje si, že ono pohádkové šťastně až navěky nemusí být zas tak přitažené za vlasy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Happily Ever After

martineknatasa
06.05.2022 3 z 5

Kniha je zvláštní, chvíli se člověk nemůže od ní odtrhnout a chvíli by jí nejraději zavřel. Proto tentokrát jen 3 hvězdičky.

Majka1979
18.05.2020 4 z 5

Pre mňa bola kniha takým oživením, mám rada romantiku a ak sa trošku prepojí aj so záhadou, tak som len rada. Kniha ma nesklamala, nie je to také, že úplne wau, ale naozaj veľmi pekný príbeh, určite neľutujem, že som si ju prečítala :)

lusitta05
15.04.2019 1 z 5

Absolútne ma to nebavilo, tiež som preskakovala strany, či ma vôbec niečo zaujme, ale sklamaná som prelistovala do poslednej strany. Taká blbosť!

Ana72154
26.03.2019 2 z 5

Slibný začátek, ale co následovalo potom mě moc nebavilo. Kord když se tam objevilo nadpřirozeno. Což já nevyhledávám.

evismaior
07.01.2019 2 z 5

45% - Čekala jsem, že by se mi to mohlo líbit - koneckonců pro příběh o nezadržitelně kila a léta nabývající matce, která ráda romantické příběhy (ať čtené nebo vlastnoručně sepsané) bych sakryš měla být cílová skupina a zhmotnění literárních postav v reálném světě taky není nápad, který by tu už nebyl - a nezřídka dokázal čtenáře potěšit. Jenže tady byly ony zhmotnělé postavy Aidana a Lily takové podivné (teda on sice sexy, ale zas z toho nic nebylo:-) a z Lily už vůbec ne), pak do toho autorka zamotala v rámci úporné tvorby zápletky ještě jakousi čarodějnici z jiné hlavní hrdinkou nedopsané knihy a o rychlé prolítnutí knihy, které nezanechá větší dojem, bylo postaráno.

Leninkka
24.08.2018 odpad!

Byly to muka :( Začátek byl slibný, ale pak už jsem musela prostředek přeskočit. Nedalo se to číst. Za mě jedno velké zklamání. Moje první a taky poslední kniha od této autorky.

Anna27
13.08.2018 4 z 5

Pohodové letní čtení. Mam rada nadprirozeno. I kdyz v tomhle pribehu clovek carodejnici necekal, bylo fajn, ze to nebyla jen dalsi romanticka slatanina o dvou lidech a preslazenych slovech. Behem dne jsem ji precetla. Konec a "stastne az naveky" bylo vyborne pojato. Pokud ctete náročnější knihy, tohle je idealni cteni na odreagovani.

havrmoni
08.07.2018 1 z 5

Já tuhle autorku miluju,nikde v žádné knize jsem nevynechala ani slovíčko. No tady skoro celý prostředek,vzala jsem to letem světem. Už jsem četla o čarodějkách a upírech a jiných nadpřirozených věcech,ale tohle mě fakt nebavilo. Bohužel.

Aracely
12.11.2017 5 z 5

Přečteno za jeden den a mě se to líbilo!
Byla to taková roztomilá fantasmagorie, plná kouzel a lásky. A rozhodně se nedal předvídat konec a o zvraty v knize také není nouze. Fantazie tedy autorce nechybí, ale psaní je hodně o fantazii, bez ní by to ani nešlo, byla jsem příjemně překvapená a těším se na další díla této vskutku originální spisovatelky!

tess.de.veles
02.10.2017 2 z 5

Pohodové čtení...? Spíš pohodová slátanina....Je to první kniha od autorky, co čtu..., takže si o ní nemůžu na základě téhle jedné knihy asi vytvořit názor....Zkusím ještě jednu ...dvě knihy, co mají vysoké hodnocení, a pak se uvidí :-) Už jen NE žádné čarodějnice !!! Asi vedlejší účinky Xanaxu

La Fiera
29.08.2017 3 z 5

Pohodové odcípající letní čtení. Jen ta čarodějnice mi v tom celém nějak nesedla

luciefeix
04.12.2016 1 z 5

romantika tam byla ale když se to zvrhlo v hledání čarodejnice začlo to být na hlavu a ani ne tak zazivné , čekala jsem něco ve stylu Bylo nebylo (předloha k Once upton time )

mayinka
25.08.2016

A ja to nepochopila, to bud hlavni hrdinka prebrala xanaxu nebo nekde neco popila. J

kristyna2349
16.08.2016 2 z 5

Mohlo to být příjemné počtení s originální zápletkou, ale pak tam autorka zapletla kouzla a čarodějnice a tím to dokonale zabila.

ivousekk
13.10.2015 3 z 5

Jak uz bylo zmineno, je to prijemne, oddychove, holcici cteni.
Pribeh se dobre cetl, odsypal, byl napinavy a cekala jsem, jak se vyvine. Trosku zklamani byl zaver, na me moc prekombimovany a mozna zbytecne uspechany. Skoda, protoze jinak to bylo moc prijemne cteni. 3* malo, 4* moc.

Tyto
25.09.2015 4 z 5

Očekávala jsem další erotický blábol, ale kvůli obálce jsem tomu dala šanci a rozhodně nelituji. Příjemné překvapení. Svižné ženské oddechové čtení.

láska

Elizabeth Maxwell (p)