lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Skvele som sa bavila a to je účel! Summer správne bláznivá a Cole miláčik, príťažlivosť medzi nimi parádna, nemám čo vytknúť. A posledná scéna s nakupovaním so sáčkami na hlavách... ešte teraz sa na tom rehocem. Odporúčam, mňa to veľmi bavilo.

17.02.2020 5 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Ale dalo sa to, len ten koniec ma rozčúlil. Od začiatku podobné Royalovcom.

16.02.2020 3 z 5

Tak presne toto som potrebovala! Skvelá zábava, vtipná, romantická kniha, prečítaná na jeden dych. Podľa môjho gusta, môžem odporúčať.

14.02.2020 5 z 5

Príjemné pokračovanie. Daniel mi pripadá priveľmi romantický, takí chlapi sú? Tretí diel si ale prečítam.

12.02.2020 4 z 5

Taká fajn oddychovka, nič prevratné, najprv som myslela, že ma to nebude baviť, ale potom som sa začítala a chcela som vedieť, ako to bude ďalej. No ako už je zmieňované, tie vulgarizmy tam boli trochu nasilu, asi akože na oživenie deja. Prečítam aj ďalšie diely.

12.02.2020 3 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Celkom dobrá oddychovka, ale nič prekvapujúce, také milé čítanie.

02.02.2020 3 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Super oddychovka s dobrým koncom, autorka ma opäť nesklamala. Mám rada také rodinné príbehy, keď sa v knihe objavujú postavy z predchádzajúcej knihy. Teším sa na tretí diel.

26.01.2020 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Tak toto bolo skvelé, super príbeh, zaujímavý, zábavný a s dobrým koncom, nemám čo vytknúť. Veľmi ma to bavilo.

07.12.2019 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Nemám rada také nudné cukrkandlové rozprávky. Prečítala som, ale už neviem o čom to bolo. Asi som už z takých príbehov vyrástla :)

04.12.2019 2 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Krátke ale dobré. Určite svižnejší príbeh a vôbec som sa nenudila. Odporúčam.

02.12.2019 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Mňa táto kniha neočarila,bolo to iné, ako som čakala, nebolo to také predvídateľné, ale mne to až tak nesadlo. Nemalo to tú iskru, čo núti čítať do konca. Asi som nemala správnu náladu a koniec mi pripadal také hranie na city čitateľov. No, každý má iný vkus.

02.12.2019 3 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Priemerná oddychovka, ale čo som očakávala, to som dostala. Na relax po práci môže byť.

29.11.2019 3 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Bože, toto je tak nudné, že to asi ani nedočítam. Štýl strašný, zbytočné naťahovanie, nesympatické postavy. Dám si prestávku a možno príde k tomu, že sa donútim dočítať tento "literárny počin". Inak to neviem nazvať.

28.11.2019 2 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Celkom fajn, mám rada dobré konce, tak nie som sklamaná.

27.11.2019 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Ďalšia pekná oddychovka, kniha mi dala presne to, čo som očakávala. Dala by som si ten karamelový zákusok! :) aj mňa prekvapilo, že sa spomínajú tohtoročné udalosti, zhorená strecha katedrály Notre Dame. Opisy Paríža lákajú k návšteve miest, ktoré sa objavujú v knihe.

20.11.2019 5 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Mne sa takéto oddychovky páčia, príbeh sa dobre skončí,romantiky akurát a nemám čo vytknúť.

09.11.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Na 5 hviezd mi tam niečo chýbalo, ale príbeh mal vcelku spád a dobre sa čítal. Trochu mi vadil ten vekový rozdiel hlavných hrdinov a jeho stále pripomínanie.

06.11.2019 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

No čo dodať? Asi som trochu v rozpakoch, 18 roční hlavní hrdinovia, no neviem, sexu priveľa, dialógov primálo, ale čítanie vzrušujúce. Tak nebudem kritizovať.

28.10.2019 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Ach, tí potetovaní chlapci s citlivým srdcom :) Príbeh zaujímavý, potvrdzuje to, že rodinu si človek nevyberá, iba priateľov. Som rada že to dobre dopadlo.

24.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Zábavná oddychovka, hokejisti sú top! Budem sa tešiť na ďalší diel. A fakt bublinový zadok?

22.10.2019 4 z 5