Nevěřte Hunterovi

Zakázané vztahy, rodinné tajemství a nebezpečná láska v jednom z nejčtenějších příběhů na Wattpadu. Moje matka měnila partnery jako ponožky, ale protože mne do toho většinou nijak nezatahovala, bylo mi to fuk. Pak si ale našla pana Huntera a obě dvě jsme se k němu přestěhovaly. V okamžiku, kdy jsem poznala jeho rodinu, jsem začala přemýšlet nad významem slova "správný". Čtyři nevlastní bratři a jejich malá sestřička naprosto změnili můj klidný svět. Zabydlely se v něm zmatek, zlost a lži. Jak jen mohu přežít mezi kluky? A jak moc se u Hunterových změním? Budeme dál žít své životy, nebo už nic nebude tak jako dřív?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426297/neverte-hunterovi-RB6-426297.jpg 2.868
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Nevěřte Hunterovi

_Brunetka_

Milionkrát lepší wattpadovka než After. Autorčin styl psaní je supr, kniha se četla dobře a rychle, nic se zbytečně nenatahovalo. Příběh mě bavil, to říkám naprosto upřímně, i když to byla pitomost. Objevilo se tu i jakési napětí a zajímavé/překvapivé odhalení, a přestože to bylo hodně nereálné, mně se to líbilo. Konec mě překvapil a dalo by se říct, že i potěšil. Teď pojďme k negativům, protože bez nich se tahle kniha neobešla. Postavy nebyly úplně na zabití, ale vyloženě Azaria pro mě postrádala nějakou šťávu jako třeba Ella z Papírové princezny, byla taky místy dost naivní a nelogická. Postava Jacka mi k srdci nepřirostla vůbec, na začátku mi byl nepříjemný jako vřed na určitých místech a pak si prošel absurdním vývojem a ukázalo se, že důvod k hajzlovství ani nebyl, ale změnila ho holka, s kterou mluvil pět minut a při tom ji urážel, což je ještě absurdnější. Nejvíc mě v průběhu čtení štvala matka Azarii svou omezeností a povrchností, by fakt mohla kandidovat na titul matky roku. Po romantické lince se tady trochu slehla zem, to, co tu za ní autorka vydávala, byla naprostá konina, která byla nereálná a urychlená – a vy jí zkrátka nevěříte a nefandíte. Nápad zakázané lásky už je taky trochu ohraný, co si budeme. Podtrženo sečteno tuhle knížku hodnotím ale jako průměr, u kterého nemusíte přemýšlet a příběh vás chytne, pokud nemáte velká očekávání – alespoň mě to bavilo. Samozřejmě je to místy přitažené za vlasy, nelogické a taky nereálné, ale na to se musíte připravit, podle mě je to rozhodně lepší čtení než After, ale je to slabší než Papírová princezna. Nenáročná oddechovka.

Veronikados
02.11.2020

Dočteno. Musím říct že jsem knihu četla i na platformě Wattpad, tenkrát jsem v ní viděla jakési kouzlo a chtěla číst stále dokola. Mezitím jsem zapomněla o čem to bylo a když dočetla znovu, naprosto jsem chápala svoje dřívější pocity, kniha totiž vůbec neskončila jako většina young adult, to je možná i důvod slabého hodnocení knihy. Mrzí mě to.....tato kniha je něco mezi příběhem na wattpadu a knihou, takový průměr, ale velmi zajímavý průměr s koncem na zamyšlení. Rozhodně doporučuji si přečíst, dost mě bavila. Rozhodně víc než autorčina prvotina, Clarity. Hodnocení 87% (4.4 hvězdičky).

JudyMon
15.10.2020

Kniha se dobře četla. Nevtáhlo mě to do děje tak, že bych se nedokázala od knihy odtrhnout. Vyplnila můj čas během cestování. Ke konci už to bylo trochu napínavější. Celkově hodnotím knihu kladně.

Lucynell
23.07.2020

Tato kniha nepatří zrovna mezi ty, které bych si s chutí přečetla po druhé. Příběh nebyl nijak moc poutavý, teprve až ke konci, kdy začali rozplétat rodinná tajemství, mě více pohltil. Jinak dějově se mi rozhodně líbila více autorčina předešlá kniha Clarity.

LilianaFalcon
21.06.2020

Dovedu si představit, že na wattpadu si příběh získal řadu fanoušků, ale jako kniha to bohužel nefunguje.

Cress
18.06.2020

Tuhle knížku jsem četla ještě na wattpadu a myslím, že tam měla zůstat. Četla se dobře a celkem příjemně mě překvapil konec, ale to je vše, co můžu pochválit.

pajushka
10.04.2020odpad!

Jsem toho názoru, že když už někdo chce naprosto nepokrytě kopírovat Papírovou princeznu, tak by to měl alespoň udělat pořádně. Už dlouho se mi nestalo, že bych měla k nějaké knížce takovou nechuť, že jsem ji v půlce prostě přestala číst. Většinou mě na ději zaujme alespoň něco, třeba jsou mi sympatické postavy nebo mě fakt zajímá jak to celé dopadne, ale tady nic... Opravdu nechápu, že v dnešní době, kdy je plno skvělých autorek, vydají tohle.

tabaluga
26.03.2020

Kniha byla lehce psaná, ale je to spíše pro mladá děvčata. Není to zanr, který bych vyloženě vyhledavala a trochu mne mrzel ten konec. Bylo tam všechno popisováno do detailu a konec mi pak připadal nepropracovany.. Jedno vím jistě, podruhé se do ní určitě nezactu.

• Nevěřte Hunterovi 2020
  • Clarity 2019