lucie8854 lucie8854 komentáře u knih

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Přečteno za jedno odpoledne. Knížka má spád, čte se moc dobře. Bavila mě, doporučuji.

27.06.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Opět super oddychovka, bavila mě o malinko méně než předchozí díl.

27.06.2022 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mě se kniha líbila a dobře se mi četla. Občas jsem se jen ztrácela v tolika příbězích a propojenich.

24.01.2021 3 z 5

Karamelová džungle Karamelová džungle Tereza Salte

Libila se mi víc než prvotina. Oceňuji, že autorka poodkryla i stránky o kterých se musí mluvit velice těžko. Ale jinak styl psaní pro mě stále hodně kudrlinkaty, sladký.

24.01.2021 2 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Bez mučení se přiznám že tuhle knížku jsem si koupila hlavně kvůli krásné obálce. Strašně se mi líbil začátek a seznámení hlavních hrdinů, bohužel potom knížka trochu stagnovala a konec byla na mě až moc kýčovitý. I přesto si myslím, že pokud hledáte pohodové, oddychové čtení na léto nebudete zklamání:-)

09.06.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Colleen je prostě sázka na jistotu a ani teď nezklamala. Bohužel za mně to na 5* není. Myslím, že autorka má mnohem lepší, ctivejsi a vtipnejsi knížky. Každopádně mě ale nezklamala a pokud máte rádi její knížky určitě stojí za přečtení.

28.01.2023 4 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Povedený thriller, moc se mi líbilo nevšední a zajímavé prostředí a to jak se ho autorce povedlo vykreslit. Konec mi přišel takový zvláštní, prekombinovany. Ale jinak jsem si čtení moc užila. 4*

04.11.2022 4 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Jeden z nejsilnějších příběhů, který jsem, kdy četla.

19.07.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Moc se mi líbila myšlenka paralelních životů a hrdince závidím, že do nich mohla nahlédnout. Nicméně příběh samotný mě zase tolik neoslovil. Čekala jsem sice něco jiného, ale určitě nelituji, že jsem knihu četla.

27.06.2022 3 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Upřímně nechápu vysoké hodnocení knihy. Mě tedy vůbec nesedla. Je těžké číst knihu, kde je hlavní hrdinka, tak protivná a hysterická, že s ní vůbec nemůžete sympatizovat. Opravdu nevěřím, že by se skoro ve třiceti letech někdo mohl chovat takhle. Za mě bohužel zklamání.

29.08.2021 odpad!

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Bohužel mi nesedl styl psaní knihy, příliš mnoho kudrlinek, děj popisován příliš preslazene.

24.01.2021 1 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

Asi půjdu proti proudu, ale za mě je druhý díl zklamání. První díl se mi celkem líbil a čekala jsem, co přinese pokračování. Bohužel ani po 200 stránkách mě kniha nezaujala, samá nuda, bohužel jsem se nedokopala ji dočíst, což je u mě co říct jelikož nesnáším nedočtené knihy.

09.06.2023 3 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Nemůžu dát jinak než plný počet hvězdiček. Tahle série je po dlouhé době fantasy, které mě nadchlo. Neskutečně sympatické postavy a krásně vestavěný svět. Jedinou malou výtku bych měla k vztahu hlavních postav, kdy to na mně zkrátka trvalo příliš dlouho než se konečně dali dohromady. Určitě se ke čtení ještě někdy vrátím.

09.06.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Ani druhý díl mě nezklamal. Už se nemůžu dočkat třetího dílu.

11.11.2022 5 z 5

Noc zázraků Noc zázraků Elizabeth Berg

Krásná knížka jako dělaná do podzimních dnů. Pohladí po duši.

23.10.2022 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Za mě tedy celkem zklamání. Po tolika nadšených recenzích jsem čekala mnohem víc. Postavy jsou strašně podobné hrdinům Z krve a popela. Nic nového.

17.04.2023 3 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

S takovým koncem bude čekání na další díl skutečný hel. Maasová se zase ukázala v plné parádě.
Česká korektura je ale opravdu bída, chyb bylo na můj vkus příliš. CooBoo by se mělo zamyslet.

01.11.2022 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Nádherná kniha, moc se mi líbil příběh i postavy jsem si zamilovala. Jednu hvězdičku dávám dolů kvůli pomalém rozjezdu a délce knihy, myslím, že by kniha mohla mít klidně o 150 stran méně.

01.07.2022 4 z 5