Lotka Lotka komentáře u knih

Kaktus Kaktus Sarah Haywood

Výborná! Hlavní hrdinka chytrá žena a žádná fňukna. Poutavý příběh, který u mě narosto přesně zacílil na to správné místo. Až budu velká, chci být jako Susan.

10.01.2019 4 z 5

O modrém kocourkovi O modrém kocourkovi Marika Hellstrom-Kennedy

Nádherná kniha, příběh, který by si mělo přečíst každé dítě.

09.01.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další vydařená, velmi vydařená. Ke konci trochu rychlejší spád, ale na úplném konci předzvěst dalšího dílu.

05.01.2019 4 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

Potenciál velký, ale po napínvém úvodu velká nuda. Konec se zase trochu povedl, ale zázrak nečekejte.

31.12.2018 3 z 5

Hadohlavec Hadohlavec Peter May

Napínavý příběh od začátku do konce. Hlavně na úrovni, bez klišé. A rychle do dalšího dílu.

31.12.2018 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Jako odpočinkové čtení je skvělá a závěr knihy nutí k pokračování ve čtení. Ale chybí tomu “něco”. Děj chvílemi nápínavý, ale zpětně po dočtení mi to chvílemi přišlo, že se některé dějové okamžiky opakují.

28.12.2018 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Super se četla. Hrdinové, kteří mají být oblíbení, stali se oblíbenými (a těším se na ně znovu). Bavila!

19.12.2018 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Hlavní detektivni hrdinové mě začali víc bavit, děj napínavý, ale chvílemi ztrácel spád a není pro slabší povahy. I tak se moc těším na další díl.

19.12.2018 4 z 5

Příběh zajímavý, ale mně ten hlavní hrdina prostě nesedl...

03.12.2018 2 z 5

Nuda a ještě jednou nuda. Nové postavy nezaujmou a je o nich převážná většina děje. Občas se ale objeví vtipná hláška. Vzhledem k předchozím super dílům je toto velké zklamání.

30.11.2018 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Bryndzova nejslabší kniha. Četla se velmi dobře, ale příběh byl zhruba od poloviny překombinovaný, že to zkazilo dojem z celé knihy. Stejně tak vztahy mezi hlavními hrdiny jsou až absurdní.

28.11.2018 3 z 5

Odpočinkové nenáročné detektivní příběhy, které opravdu nezklamaly.

27.11.2018 4 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Bavila mě hlavní hrdinka, příběh průměrný.

27.11.2018 3 z 5

Alias Grace Alias Grace Margaret Atwood

Tak trochu nuda, lepší pasáže se střídaly s horšíma, celkově to žádná pecka nebyla.

27.11.2018 3 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Vcelku jasná doporučení o jídle a zmivotním stylu a jak to bude, záleží jen na nás. Podáno lidsky a se zdravým rozumem. Mimo jiné, velmi krásně graficky zpracovaná.

23.11.2018 4 z 5

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Těžko popsat. Zajímavý hluboký příběh, který stojí za přečtení a osloví snad všechny bez ohledu na věk či pohlaví.

23.11.2018 4 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Kniha se skládá ze tří jednotlivých částí a každá má něco do sebe. Velmi působivé, hluboké a skvěle napsané.

20.11.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jsem opravdu jedna z mála, kterou kniha neoslovila. Ano, sice bylo v přiběhu silné téma, ale autorka příběh sepsala jako by byl určen pro edici Harlequin... První polovina knihy uplně hloupá, až jsem začala přemýšlet, jestli není určena pro čtenářky kolem 16 let. Pravda, že ke konci se to mírně zlepšilo.

19.11.2018 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Líbila se, ale jen nějak částečně. Zápletka zajímavá, postavy propracované, rozuzlení poutavé....i přesto tomu něco chybělo. I tak doporučuji.

11.11.2018 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

To jste mi Keplerovci neměli dělat. Povedlo se. Oblíbení hrdinové, se kterými už je člověk sžitý a vy takhle...!!! No, pěkně jste si to na nás vymysleli. A CO DÁL?! TAK PIŠTE!!!

07.11.2018 4 z 5