Lofda Online Lofda komentáře u knih

Manažer Manažer Kristen Callihan

Když vidím všechny ty nadšené komentáře, tak si říkám, že jsem možná četla úplně jinou knížku? Idol mě bavil, hrozně moc. Manažer? Já nevím, přišlo mi to uvzdychané, bez nápadu, překvapivé momenty přesně dva, jinak jedno klišé za druhým.. Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, ale jak kdyby tentokrát autorka použila to co už tolikrát někdo předtím, ta energie prvního dílu se někam ztratila.. Třeba to další díly napraví??

09.12.2021 2 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Tohle je již 5. kniha, kterou jsem od autorky četla. Asi bych hodnotila výš, ale když budu srovnávat, na plný počet ** to není. Nadšení jako po přečtení knihy Nepřátelé a milenci se tentokrát nekonalo, to ale neznamená, že by mě čtení nebavilo, jen mi asi vadila ta "černobílost" postav..? Dobro a zlo, ti hodní a zlí rozděleni už předem, jako v pohádce.. Ten konec jak vystřižený z hollywoodského filmu, ten asi rozhodl ;-) Každopádně děkuji, že jsem se mohla vrátit do mého oblíbeného Stockholmu a ráda doporučím k přečtení.

05.12.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Oooo, tak tohle mi opravdu sedlo. Čekala jsem další romantické vyprávění podle zajeté šablony, v tomhle žánru už lze jen těžko přijít s něčím novým. Ale tohle bylo jiné, zábavné, pohodové, romantika přesně jak mám ráda. Já už se taak těším na další díly ;-)

30.11.2021 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Tak nevím, asi jsem po knížce nesáhla ve správnou dobu. Četla jsem ji poměrně dlouho a čím déle jsem četla.. No nic, za mě zbytečně překombinované, málo uvěřitelné. Je mi líto, tohle čtení mi nesedlo a nespraví to ani ta krásná obálka.

26.11.2021 2 z 5

Příslib nás dvou Příslib nás dvou Jamie Beck

Když jsem si v knihovně půjčila tuto knížku, nevěděla jsem, že je to druhý díl (přitom ji stačilo jen otevřít, naše knihovna je totiž skvělá v tom, že pokud se jedná o sérii, najdete uvnitř vlepený štítek a hned vidíte názvy všech dílů s označením, který z nich právě držíte v ruce - no chvátala jsem a všimla si až doma). Každopádně vůbec ničemu nevadilo, že jsem první díl nečetla, jedná se o samostatný příběh. Někdy se mi zdálo, že Claire panikaří až moc a Logan vlastně neví co všechno chce, ale nakonec si oba (překvapivě ;-) ) uvědomili, že nejvíc potřebují jeden druhého a já jsem si užila čtení další příjemné romantiky..

17.11.2021 4 z 5

Vzpurná dcera Vzpurná dcera Lori Banov Kaufmann

Krásný příběh, který mi ukázal zase kus historie, o kterém jsem měla jen mlhavou představu. Po přečtení dovětku autorky se mi vše honí hlavou ještě víc.
Je zvláštní si přečíst příběh dvou lidí, kteří před dvěma tisíci lety skutečně žili a i když je jejich příběh z velké části fikcí, pozadí toho všeho se drží historických faktů (stačí se "mrknout" na Wikipedii, kde se dozvíte další a další informace..)

"Možná si mě jednou někdo bude také pamatovat.".. To je pro mě historie, příběhy lidí, kteří tu žili před námi a my bychom se z jejich příběhů měli (po)učit..

14.11.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Další z řady pěkných příběhů, zklamaná rozhodně nejsem, na druhou stranu ale nemůžu říct, že by byl tenhle příběh výjimečný. Šéf a přidrzlá podřízená, tajemství v minulosti, šmodrchanec, trochu přisladit na závěr a přidat epilog.. V rámci žánru o hvězdičku lepší než průměr, dostala jsem přesně to, co jsem od autorky očekávala ;-)

05.11.2021 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tahle knížka čekala na přečtení už hodně dlouho, tak trochu jsem si ji "šetřila", dle vysokého hodnocení jsem od ní i hodně čekala. A rozhodně nezklamala! Děkuji za takové knihy, protože i když dávno nejsem YA čtenář, tady si to své najde asi každý. Donutí vás přemýšlet i jako rodiče a rozhodně by měla být návodem i pro mnohé pedagogy.. Někdy prostě dospělí ublíží dětem víc než by je vůbec mohlo napadnout a aniž by si to uvědomili. Krásný příběh, krásně zpracovaný, doporučuji k přečtení a já se půjdu podívat po dalších knihách této autorky ;-)

31.10.2021 5 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Proč ten divný název a obálka, podle které byste čekali čtení pro náctileté?? Za mě moc hezká romantika. Žádné přehnané drama, ale příběh mámy autistického dítěte, která po rozvodu začíná znovu a připlete se jí do cesty fešácký veterinář ;-) Příběh je trochu jiný, takový opravdový a já doufám, že u nás vyjdou i další díly.

25.10.2021 4 z 5

Hříšné úmysly Hříšné úmysly Elizabeth Hoyt

Historické romance moc často nevyhledávám, ale občas si nějakou přečtu a musím uznat, že tentokrát vůbec nejsem zklamaná. Nebudu přemýšlet nad reálností postav, příběh se četl hezky a jako oddychovku mohu doporučit.

21.10.2021 3 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Chtěla jsem si přečíst zase něco z českého prostředí a sáhla jsem po této (pro mě úplně neznámé) autorce. A i když jsem si občas při čtení říkala, že "to ani není možný a co jenom to ty ženský vyvádí", jsem opravdu ráda, že jsem si tuto knížku vybrala. Zajímavé příběhy dvou úplně různých žen, které se v ten správný moment protnou a i když jsem hlavní "zápletku" odhalila poměrně brzo, přesto mě několikrát autorka dokázala překvapit.

"Život je moc krátkej na to, abys čekala na tu správnou chvíli. Ta prostě nastane, až si ji sama uděláš."

Ráda doporučím k přečtení ;-)

12.10.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Moc pěkně odvyprávěný příběh jedné slečny, která odjela na druhý konec světa, aby přišla na to, co chce vlastně od života. Tam potkala kluka, kterému se po nehodě rozsypal svět pod rukama a on tak nějak neví co dál.. Určeno mladším čtenářkám než jsem já, ale nevadí, užila jsem si to i tak. Série začala dobře a už se těším na další díly, opravdu. Mmch. moc chválím obálku.

06.10.2021 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak nevím, spousta nadšených komentářů..?! A já ještě pořád přemýšlím, kde se stala chyba, protože já jsem četla a dočetla vlastně jen proto, abych na konci byla zklamaná. První dvě části mi Lyana opravdu hodně lezla na nervy, což jsem jí ale záhy i odpustila. Poté jsem rozlouskla ono Tajemství a Páni, to je něco, s tím jsem se ješte nesetkala! Příběh nabral spád.. Ale pak vše vyšumělo do ztracena. Ubrat 2/3 sexu a rozvinout potenciál, který tam rozhodně byl. No nic, kniha dlouho čekala na přečtení, mám splněno, ale jestli se v budoucnu k autorce vrátím a zkusím si od ní přečíst něco dalšího, tím si teď vůbec nejsem jistá.

02.10.2021 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Upřímně? Víc než do poloviny knihy jsem si párkrát řekla "to si teda Claire pomohla, vždyť ona si pořídila ke svým třem klukům další dítě?!" ;-) .. Ale páni, tahle autorka mě vážně baví, její knihy rozhodně nejsou tuctovky a mmch. souhlasím s většinou, druhý díl byl ještě o něco lepší než první. Jo, vážně už se těším na další díly. Tušíme asi všichni, kdo bude Elliotova tajemná umělkyně ;-)

27.09.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Pohlazení po duši.. Krásné odpočinkové čtení, žádné velké drama, příjemně překvapivý konec. A opět jsem "cestovala" s knihou, pomocí Google map jsem si prošla všechna zmíněná místa. Budu snít o tom, že se na Island jednou také podívám a třeba i zahlédnu Aurora Borealis..

21.09.2021 5 z 5

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

A to jsem si myslela, že jsem pár erotických románků přečetla. Tohle v tom případě už bylo porno.. A kupodivu celkem čtivé ;-) Příběh v tom nehledejte, je to pohádka od začátku do konce, ale jestli si chcete vypláchnout hlavu, ideální čtení. A jak někdo už zmínil, je to tak blbý, až je to vlastně dobrý.. Každý holt žijeme v něčem jiném, proti gustu.. ;-)

14.09.2021 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Asi mám poslední dobou štěstí při výběru knih, opět hodnotím vysoko. Není to úplně Top, ale plný počet si nakonec zaslouží.. Na to kolik měla knížka stránek, ubíhaly samy. Možná bych měla výtku k uvěřitelnosti "detektivní" zápletky (to jako fakt tak dlouho trvalo všechno vyřešit v takové společnosti kde peníze "tečou proudem"? Nechci prozrazovat, už mlčím.. ) Ale co, pohádka pro velký holky a když k tomu tak budete přistupovat, rozhodně se pobavíte. Já četla na dovolené a bylo to prima. Těším se na další díly!

11.09.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Od autorek už jsem přečetla kdeco, takže jsem vlastně věděla do čeho jdu. Ale stejně jsem byla překvapená a dávám plný počet, protože v rámci žánru už není nic moc co vymyslet jinak, ale tady se to povedlo. Hailey a papoušek byli milým zpestřením a ono odhalení okolo bývalé přítelkyně jsem vážně nečekala, byť bylo jasné hned, proč se zachovala jak se zachovala. Ten plný počet je možná nadnesený, ale.. Jen tak dál ;-)

05.09.2021 5 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

Tak nějak nevím co napsat a neopakovat postřehy z předchozích komentářů. Za mě krásná kniha, dala mi nahlédnout do života tak trochu "jiných" lidí a bylo to opravdu zajímavé. Dobře se mi to četlo, krátké kapitoly, střídání časových rovin i pohled obou hlavních postav. Mělo to spád a všechno hezky zapadalo do sebe. V jaké časové rovině se příběh odehrává a k jaké události všechno spěje mi došlo celkem brzy a i po těch letech mě mrazilo, když jsem to četla. Krásný, citlivě zachycený příběh a za sebe ráda doporučím k přečtení.

26.08.2021 5 z 5

Na psí uši Na psí uši Petra Nachtmanová

Potřebovala jsem si zase přečíst něco z českého prostředí, tak jsem sáhla po autorce, kterou zatím neznám. Hodnotím půl na půl, pár situací bylo opravdu přitažených za vlasy, ale jinak odpočinkové příjemné čtení.

22.08.2021 3 z 5