Lofda

Přečtené 171Hvězdný šéf
červenec 2019 (18.-19.)
Hvězdný šéf 2019, J. D. Hawkins

Dostala jsem co jsem očekávala, tzn. lehkou oddychovku, která se sice dobře čte, ale za týden už nejspíš ani nebudu vědět o čem že to bylo..


Zkus mi věřit
červenec 2019 (14.-16.)
Zkus mi věřit 2017, R. Bryšová

Nechci být kritická, ale na pohádku tohoto typu už jsem bohužel asi opravdu stará.. A to neuvěřitelné množství chyb, takhle knížka prostě vypadat nemůže, škoda.


Šumava - Roklanská hájenka
červenec 2019 (12.-14.)
Šumava - Roklanská hájenka 2018, E. Zemanová

Moc pěkně napsaná knížka, vzpomínání na to, jak se žilo na Šumavě před 100 lety vyprávěním příběhů z jedné rodiny. Je to útlá knížka, přečteno za dva večery. Všem co mají rádi Šumavu mohu doporučit.


Žár a led
? - červenec 2019
Žár a led 2019, S. Ahrnstedt

První dva díly jsem si zopakovala a těšila jsem se moc, až si přečtu i tento závěrečný díl. Přemýšlela jsem chvíli, jestli opět hodnotit plným počtem, ale ano, pět hvězdiček si zaslouží :-) Moc se mi líbí, že autorka vymyslela úplně jiný příběh, od předchozích se lišil téměř ve všem a zklamaná rozhodně nejsem. Poprvé jsem se "podívala" i severněji než do Stockholmu a doufám, že někdy třeba i já uvidím na vlastní oči polární záři, je to můj sen. Vždyť díky knížkám této autorky mě kdysi napadlo, že bych chtěla vidět Stockholm a letos to vyšlo. Je to krásné město, které stojí za návštěvu a navíc je fajn, když si místa popsaná v knize dokážu představit. Tentokrát mě moc nebavil příběh druhé dvojice, ale nevadí, Tom a Ambra mi to vynahradili.. Ne vždy mi Tomovo chování sedlo, ale do příběhu to patřilo a nějaké drama prostě nemůže chybět ;-) Víc už neprozradím, přečtěte si, doporučuji!


Tajemství
červen 2019 (05.-08.)
Tajemství 2007, J. Garwood

Byla to moc hezká romantická pohádka.. Vážně hezký oddychový příběh, dobře se čte, jen mi trochu nesedlo to umístění v čase. Tolik emancipace na začátku 13. století? Vážně?


O té noci
červen 2019 (01.-04.)
O té noci 2017, J. James

Páni ;-) Třetí kniha ze série a musím říct, že mě autorka baví čím dál víc. Asi ještě o kousek lepší než předchozí díly. Příběh tak krásně plynul, občas trochu překvapení, ústřední dvojka skvělá.. Dávám tentokrát plný počet a těším se na další díly!


Něco jako láska
květen 2019 (29.-31.)
Něco jako láska 2018, J. James

Romantika s detektivní zápletkou, příjemný nevtíravý humor a ještě spousta vína = ideální kombinace. Moc jsem si čtení (a k tomu i nějakou tu skleničku vína) užila :-) Stojí za přečtení.


Dopisy, které nikdo nečetl
duben - květen 2019
Dopisy, které nikdo nečetl 2017, I. Grey

Přiznávám, že jsem měla problém se začíst.. Možná mi vadilo střídání časových rovin, nevím. Ale protože jsem viděla ta vysoká hodnocení a pochvalné komentáře, nechtěla jsem to vzdát. A dobře jsem udělala! Takže všem, kdo by měli se začátkem stejný problém jako já, doporučuji vydržet.. Opravdu krásný příběh, Dan byl úžasný a Stelly mi bylo neskutečně líto. I příběh Jess a Willa správně zapadl do příběhu kam měl. Hodně jsem přemýšlela o Charlesovi a nemůžu si pomoct, nedokázala jsem pro něho najít omluvu. Možná se dalo pochopit, proč byl nešťastný, ale zase mi to utvrdilo v tom, že být duchovním neznamená automaticky být dobrým člověkem. Toho zlého co způsobil bylo na mě prostě moc :-(


Úniky
květen 2019 (19.-22.)
Úniky 2017, J. Garwood

Moje první kniha od autorky a nevím. Asi půl na půl.. Trochu od všeho, napětí i romantiky, ale i tak mi tam něco chybělo?..


Boss
květen 2019 (14.-18.)
Boss 2019, D. Kaps

Moje první LGBT kniha a docela zklamání. Uznávám, že knížka se poměrně dobře čte, vyprávění utíká ani nevíte jak. Oceňuji české prostředí. Co mi ale nesedlo byl Theo. Vždyť já měla téměř celou dobu pocit, že to je normální hetero vztah, protože on byl min. chováním ženská se vším všudy. Nechal sebou manipulovat téměř všemi a když došlo na hlavní dějový zvrat (jehož zápletku jsem tušila téměř od začátku, ale třeba to byl autorův záměr?), tak se zachoval opět naprosto nedospěle a nepochopitelně.. Možná připravované vyprávění z pohledu Erika bude lepší? Uvidíme. Zatím hodnotím tak půl na půl..


Lov
květen 2019 (11.-14.)
Lov 2019, E. Kennedy

Autorku mám ráda a i tentokrát jsem se opravdu hodně bavila! Návrh ještě nic nepřekonalo, ale Fitz a Summer byli skvělí a jejich příběh má u mě pomyslnou stříbrnou medaili ;-) Možná to způsobil fakt, že jsem se po čase vrátila ke "starým známým"? Každopádně jejich příběh stojí za přečtení a těším se na Bí.. Tuším ale, že na vyprávění o Hunterovi si počkáme ještě o chvilku déle ;-)


Losing it
květen 2019 (08.-10.)
Losing it 2014, C. Carmack

Každá knížka asi potřebuje tu správnou dobu kdy se má číst. Mám ji doma už poměrně dlouho, jednou už jsem ji začala číst a vůbec mi nesedla.. Říkala jsem si, že jsem při koupi sáhla vedle. Teď jsem se ale rozhodla, že než ji pošlu dál, zkusím jí dát šanci. Možná proto, že jsem předtím v knížce prošla smutným obdobím 2. sv. války a potřebovala jsem pro změnu něco lehkého a nenáročného. Začátek opravdu musí jeden brát s rezervou, potrhlost hlavní hrdinky mi nejdřív dooost vadila. Ale potom se najednou začal odehrávat úplně jiný příběh, tak moc hezký, s trochou studentského života, s trochou divadla, spoustou romantiky.. Od všeho akorát a já jsem hrozně ráda, že jsem knížce dala druhou šanci! Vysokou literaturu nečekejte, ale za přečtení stojí :-)


Ztracená manželka
květen 2019 (05.-08.)
Ztracená manželka 2013, A. Richman

Dlouho jsem nečetla tak krásný příběh.. A když si člověk uvědomí, že velká část knihy vychází z příběhů skutečných lidí? Google mi ukázal spoustu obrázků namalovaných dětmi z Terezína, knížku pro Tomíka, našla jsem si články o Ditě Gottliebové nebo Friedl Brandeisové. Prožíváte příběh Lenky a Josefa a protože znáte historii, víte, že to bude jen horší a horší.. Říkáte si všechna ta KDYBY, jak mohlo být všechno jinak. Ale v tu chvíli nikdo netušil co víme my dnes a zdálo se to tak absurdní a nemožné.. Oba dva si prožili peklo, Lenka na vlastní kůži a Josef pak ve snech, vzpomínkách a výčitkách. Je strašné si uvědomit, že ti co přežili měli mnohonásobně těžší život, ten pocit nenahraditelné ztráty všech co milovali.. Ještě teď je mi smutno a autorce tleskám, protože dokázala stvořit něco nadčasového a nádherného.


Chci jen dítě
květen 2019 (02.-04.)
Chci jen dítě 2005, S. E. Phillips

Moje první setkání s autorkou a už teď vím, že se budu shánět po dalších jejích knihách. Upřímně, byla jsem překvapená, když jsem zjistila, kolik je jí let! Její styl psaní je svěží, nenáročný, vtipný... tyhle postavy rozhodně nebyly černobílé a někdy mi za ně bylo vážně smutno. Jasně, nechybí sladký šťastný konec, vždyť taky když si otevřete autorčiny webové stránky, dozvíte se, že život je krátký na to, abychom četli depresivní knihy ;-) Mám ráda vyprávění z pohledu obou hrdinů a pasoval mi tam i příběh Calových rodičů. A třešinkou na dortu byla Annie :-)


Cena za rozkoš
duben - květen 2019
Cena za rozkoš 2013, N. Peas (pseudonym)

Nojo, byla to jedna z těch "Harlequinpitominek" plná neuvěřitelností a nereálností, ale bylo to o kousek lepší než první díl a ke všemu, já prostě opravdu občas potřebuju vypnout mozek a nepřemýšlet o tom, jak moc to takhle ve skutečnosti funguje. Takže jako knížka na dva večery pro oddych, proč ne?


Velmi osobní kniha o zdraví
duben 2019 (13.-15.)
Velmi osobní kniha o zdraví 2018, M. Slimáková

Nechci být negativní, mé hodnocení je asi půl na půl.. Ve spoustě věcí s autorkou souhlasím! (buď jsem k tomu dospěla nebo četla již tolikrát jinde?), jen jsem měla chvílemi pocit (někdo už to tady také napsal), že jsem obklopena samými jedy a všechno je špatně. A také bohužel nemohu souhlasit s tím, že autorka dává na výběr a svůj názor nevnucuje. Viz téma menstruačních kalíšků. Vůbec nic proti jejich používání nemám, každého volba, ale já prostě patřím do té skupiny "moderních žen, které se přece o novinky nezajímají a preferují složité, nepříjemné, neekologické a nákladné řešení před jednoduchým, pohodlným, šetrným a levnějším" ;-) Tolik asi k toleranci těch, kteří dělají něco jinak než autorka. Škoda :-( Hvězdička navíc za krásné (nejen) grafické zpracování, dlouho se mi takhle pěkná kniha do ruky nedostala.


Zapomenutá
duben 2019 (07.-12.)
Zapomenutá 2012, C. McKenzie

Moc pěkný příběh, opravdu výborně se mi to četlo. Nutí vás k zamyšlení nad tím, jak je někdy těžké poskládat si život zpátky dohromady, ale třeba je to opravdu o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré a věci plynou tak jak mají, jen my prostě na začátku nevíme proč... Mám ráda příběhy, kterými se vine romantická linka a nemusí to být nutně osa příběhu, takže i toto mi kniha splnila. V jiných komentářích jsem četla, že čekali vysvětlení ohledně toho, proč vlastně její matka chtěla, aby odjela do Afriky, proč vůbec bylo v knize tak málo Afriky..? Za sebe myslím, že to nevadilo a pro pochopení příběhu to nebylo podstatné, autorka řekla co potřebovala. Co pro mě ale bylo tak trochu zklamáním, byla závěrečná část knihy. Nejdřív příběh nenásilně plyne a najednou se potká jakože detektivka, nadpřirozeno, romantika a nevím co ještě, od všeho něco a dohromady zmatek a pak konec, happily ever after.. Napadlo mě, že by to byl skvělý scénář pro film, ale na knihu mi to připadalo překombinované a nedotažené. Škoda.. Každopádně autorka píše čtivě a ráda si od ní ještě něco přečtu :-)


Kulti
březen - duben 2019
Kulti 2019, M. Zapata

Celou knížku jsem váhala mezi hodnocením 3 nebo 4 *, záleželo na části, kterou jsem zrovna četla. Třeba kapitola 28 mě hodně pobavila ;-), ale k ostatním vysokým hodnocením se nepřidám, můj závěr je pořád 3,5 - alespoň slovně. Knížka je nakonec jiná, než by se na první pohled (i díky obálce) zdálo, příběh sám o sobě je úžasný, moc se mi líbilo to postupné poznávání hlavních postav.. Co mi ale vadilo, byly stále se opakující komentáře typu "ponožky velké holky" a to neustálé "kadí, kadí.." Nevím, na to jsem asi už opravdu stará.. jestli to poprvé bylo vtipné, popadesáté už mi to opravdu štvalo. Ráda jsem si příběh přečetla, už jen proto, že já fotbal mám ráda ;-), ale mezi nadšené recenzenty této knihy se nepřidám.


Kontrakt
březen 2019 (21.-24.)
Kontrakt 2019, M. Moreland

Příjemná romantická oddychovka, která ničím extra nepřekvapí (další verze vyprávění šéf x asistentka), ale potěší, nejen bonusem na závěr. Jen mi trochu vadil jakýsi těžkopádný, tak trochu archaický, způsob vyprávění.. Ale možná to bylo překladem? Těžko říct..


P.S. Líbíš se mi
březen 2019 (17.-20.)
P.S. Líbíš se mi 2019, K. West

Moje první setkání s autorkou a musím říct, že má úžasný styl vyprávění a já, i když dávno nepatřím k vrstevníkům Lily, jsem si čtení opravdu užívala. Těším se na další knížky!


Osudová náhoda
březen 2019 (14.-16.)
Osudová náhoda 2015, S. H. Kolee

Za mě tak půl na půl, nenadchne ani neurazí. Příběh má docela spád, pár překvapivých momentů, ale obávám se, že za chvíli už si ani nevzpomenu o čem byl...


Bronzová medaile
březen 2019 (11.-13.)
Bronzová medaile 2016, M. Schmiedlová

YA věk už mám dávno pryč, takže přiznávám, že jsem velké očekávání neměla.. Chyba, tahle knížka je velké, příjemné překvapení :-) Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla do lehce pubertálně laděného stylu vyprávění, ale najednou se přede mnou začal odvíjet úplně jiný příběh a já si to většinu času užívala! Jednu výtku ale mám, a to docela velkou, proto také dávám o * míň.. Té knížce opravdu chyběla korektura, některé chyby prostě tlučou do očí, to mi vadilo, škoda! Pokud se autorka pustí do dalšího psaní, ráda si od ní zase něco přečtu. Nečekejte žádnou složitou literaturu, komplikovaný a náročný příběh, ale jako odpočinkovou četbu mohu doporučit, bavila jsem se!


Talisman pro štěstí
březen 2019 (10.-11.)
Talisman pro štěstí 2019, H. Hunting

Dostala jsem přesně to co jsem očekávala. Ne úplně komplikovaný, místy docela vtipný, oddychový romantický příběh o druhých šancích. Četlo se mi to opravdu dobře, příběh ubíhal zlehka a na konci si autorka hezky našlápla, ráda bych si v budoucnu přečetla i příběh Carmen nebo Emery ;-) Za mě hodnocení 4,5*.


Znovu já
březen 2019 (04.-09.)
Znovu já 2017, G. Forman

Tahle knížka není pro každého a myslím, že mladší čtenářky(čtenáři) ji nedocení. Všechen ten stres a každodenní kolotoč popsaný v první třetině knihy, pocit nepochopení od druhých, bylo mi za Meribeth až do pláče.. Nedávno jsem četla jinou knihu o druhé šanci (Na co Alice zapomněla) a nemůžu se ubránit srovnání. Je jedno, jestli se praštíte do hlavy nebo dostanete v poměrně mladém věku infarkt. Důležité je umět se zastavit a vzít si z toho ponaučení. Možná, že se Meribeth zachovala na první pohled zmateně a sobecky, ale kdo vydrží dočíst až do konce, ten pochopí.. Myslím, že není důležité, aby děti měly mámu každý den na dosah, ale hlavně potřebují mámu, která je zdravá a bude tu pro ně ještě pokud možno spoustu let.. Za mě krásná, citlivě napsaná knížka a rozhodně doporučuji, nejlépe čtenářkám 35+.


Šéf
únor - březen 2019
Šéf 2018, V. Keeland

Nevím jak, ale tahle knížka přišla přesně v tu správnou dobu. Moc dobře se mi to četlo, bavila jsem o trochu víc než jindy, romantika se vším všudy, milostné scény tak akorát, trochu tajemství.. Za mě ještě o kousek lepší než Alfa samec, takže dávám tentokrát plný počet. A těším se na další knížky od autorky, baví mě ;-)


Nádech
únor 2019 (19.-27.)
Nádech 2018, P. Douglas

Vlastně rozumím všem těm vysokým hodnocením a nadšeným komentářům. Jenže já už prostě dávno nejsem YA skupina a tentokrát to asi bylo na obtíž. Jared mě bavil, ale hlavní hrdinka už méně. A závěrečné drama..?..


Spolubydlící
únor 2019 (17.-19.)
Spolubydlící 2019, C. Lauren

Moc jsem se těšila, až si tuto novinku od mých oblíbených autorek přečtu a zklamaná rozhodně nejsem. Oproti předchozím knihám trochu "ubraly", ale o to víc romantiky v knížce najdete ;-) Za mě velká spokojenost, nenáročná odpočinková jednohubka :-)


Na co Alice zapomněla
únor 2019 (07.-16.)
Na co Alice zapomněla 2015, L. Moriarty

Páni! Teď jsem dočetla a nemám pořádně slov, protože tahle knížka (a hlavně posledních cca 55 stránek), to byla prostě smršť emocí. Je to první má kniha od této autorky a rozhodně ne poslední, protože ona prostě umí vyprávět.. Po většinu knížky na mě dýchal jakýsi smutek, víc jsem asi prožívala vyprávění Elizabeth formou jejich "úkolů".. Bylo mi neskutečně líto vidět, kam se její život za ty roky dostal. Alice a Nick mě střídavě štvali a říkala jsem si, jak jste tohle mohli dopustit?! A pak to všechno zapadlo do sebe a vás napadne, že někdy člověk nepozorovaně "sejde z cesty" a pak už možná ani není cesta zpátky..?.. "Napravil bych to, kdybych mohl, člověče." A v tomto případě bylo asi opravdu požehnáním, že se Alice praštila do hlavy. Protože možná každý z nás by někdy měl zastavit a přehodnotit.. Minimálně ti z nás, kteří žijeme už nějaký ten rok v manželství, protože i když se nám to třeba nebude líbit, v tomto vyprávění se alespoň někde poznáme.. ;-)


Cosi o tobě
únor 2019 (01.-06.)
Cosi o tobě 2017, J. James

Moje první kniha od této autorky a nejspíš nebude poslední ;-) Rozhodně víc romantiky než detektivky, ale poměrně rychle jsem se začetla, bavila jsem se a jako odpočinkovou četbu mohu doporučit.


Pouť do Santiaga de Compostela
leden - únor 2019
Pouť do Santiaga de Compostela 2016, O. Šebesta

Miluji cestování a poznávání "jiného" světa. Knížku jsem měla na seznamu již delší dobu a teď přišel ten správný okamžik. Je to utlá knížka, a to bych jí možná vytkla, jednotlivé dny vám pak splynou v jedno. Nejspíš se k ní ještě vrátím a tentokrát rovnou budu procházet ona popsaná místa s pomocí Google map. Mrzí mě, že jsem to neudělala hned.. A přitom budu dál snít o tom, že se třeba jednou vydám na Camino s ostatními.. Musí to být dřina, ale věřím, že ona inventura v hlavě za to stojí..


Espressologie
leden 2019 (27.-30.)
Espressologie 2012, K. Springer

Miluju kávu, takže jsem byla zvědavá.. Dočetla jsem se o tolika druzích kávy, o kterých jsem neměla nejmenší tušení, takže za to bodík nahoru. Druhý bodík přihazuji za to, že příběh utíká a rychle se čte, chtěla jsem oddychovku, tu jsem dostala.. Ale tím plusy pro mě bohužel končí. Řekněme, že jsem úplně jiná věková skupina, než které bylo čtení určeno.


Ella a Michael navždy
leden 2019 (23.-26.)
Ella a Michael navždy 2014, J. Sorensen

Nečekala jsem to, ale příběh mě bavil o dost víc než první díl. Lépe propracovaný děj, prostě se toho tentokrát děje mnohem víc.. Pro mě zajímavý pohled "do hlavy" člověku, který propadá depresím. Neumím objektivně zhodnotit, zda to tak opravdu je, ale několikrát mě Ella hodně překvapila. Já jsem se naučila říkat věci nahlas, i nepříjemné, ale ona to tak rozhodně nemá..?


Tajemství Elly a Michaela
leden 2019 (14.-22.)
Tajemství Elly a Michaela 2013, J. Sorensen

Přiznávám, že s hodnocením váhám. Chtěla jsem něco jednoduchého a nenáročného, prostě vypnout mozek. A to jsem dostala. Jen už asi nejsem ta správná věková skupina, jejich starosti jsou mi vzdálené. Příběh se hezky čte, ale nic nového nepřinese. No a navíc končí tak, že asi budu nucena číst další díl ;-)


Muž, který už nezavolal
leden 2019 (07.-13.)
Muž, který už nezavolal 2018, R. Walsh

Nádherný příběh! Musela jsem se doslova prokousat začátkem, chvílemi se mi zdálo psaní příliš těžkopádné, ale to jsou veškeré moje výhrady. Reálně vykreslené a uvěřitelné postavy, nádherný popis emocí a výborně "zamotaný" příběh, který se postupně odkrývá a i když si myslíte, že víte.. Vracet se ke knížce nebudu, zápletka rozmotána, ale rozhodně jedna z těch, které stojí za přečtení!


Ryanova pomoc
leden 2019 (04.-07.)
Ryanova pomoc 2017, L. Meacham

Milý příběh, ale je to opravdu takový lepší Harlequin, navíc pro mě psáno trochu těžkým jazykem.. Autorčiny pozdější knihy neznám a jak ona sama píše v předmluvě, toto byl její první literární pokus a knihu pak znovu vydala po mnoha letech (už jako úspěšná autorka historických ság) i se všemi chybami a žádá o shovívavost.. Takže hodnotím tak na půl, nemám důvod se k této knížce ještě vracet, ale ztracený čas to rozhodně nebyl.


Ona
leden 2019 (02.-04.)
Ona 2014, C. Heywood

Druhý díl a pro mě asi zábavnější než ten první, i když jedete v podstatě stejný příběh, teď z Willova pohledu. A tam kde první kniha končila, tady nám autorka odvypráví ještě o něco víc. Je to příběh, kdy si za čas nejspíš ani nevzpomenu o čem to bylo, ale nevadí. Byla to hezká nenáročná romantika. Jen mohla autorka možná spojit obě knihy do jedné.. Kdybych nečetla první díl, asi bych se v příběhu víc motala. A upřímně, proč čekali 7 let než si to vyříkali, to nechápu pořád ;-)


On
prosinec 2018 - leden 2019
On 2014, C. Heywood

Když si vybírám co číst, obvykle si přečtu hodnocení jiných. Kvůli tomu jsem váhala, jestli se vůbec pouštět do čtení této knihy. Nakonec musím říct, že jsem ráda, že jsem jí dala šanci ;-) Nenáročná romanťárna, které ale bohužel nejen podle mého názoru hodně uškodil překlad :-( Co to mělo být? Tady/sem a jej/ho mi prostě hodně štvalo.. Ich forma mi nevadí, ale ten přítomný čas se mi také nečetl nejlépe, i když jsem si pak zvykla..A výtka k autorce? Na konci jsem litovala, že jsem si nedělala čárky pokaždé, když si Sára hrála s prstýnkem a Will se kousl do spodního rtu ;-) Bylo to nutné? Takže celkově hodnotím na ***, průměr co neurazí, ale ani ničím nenadchne.. Nicméně jsem zvědavá, jak to celé bylo i z Willova pohledu a jdu na druhý díl ;-)


Pád
? - prosinec 2018
Pád 2013, M. Banks

Padesát odstínů šedi jsem nečetla, takže srovnávat nemůžu. Musím uznat, že knížka se celkem dobře četla, celkem mě bavil brácha Jace a kámoš Ash, byli vtipní ;-).. Vůbec jsem ale nechápala hlavní hrdinku, přišla mi opravdu hloupoučká, i když ke konci si najednou stála za svým a dobře věděla, koho a jaké jednání si zaslouží?!.. No nevím, pro mě prostě dost neuvěřitelně napsáno. Škoda. Třeba další díly budou lepší? Jo a zarazila jsem se nad překladem "štědrovečerní ráno" - pořád přemýšlím, kdy že to je :-)


Turbulence
? - prosinec 2018
Turbulence 2017, W. G. (pseudonym)

Páni!!!...(a ta výpustka sem rozhodně patří ;-) ) Tak tohle byla jízda...Budu se opakovat, vše už tu bylo napsáno ;-) Ano, Jake měl dost "osobitý" způsob vyjadřování, leckde bylo možné "ubrat", ne každý zrovna tenhle styl ocení, ale jako celek?! Inteligentní erotický román? Jde to? V rámci žánru už lze jen těžko přijít s něčím novým, něčím originálním, ale tady se to autorce povedlo na 100%! Bylo to celkovým pojetím "knihy v knize", množstvím zvratů, skvělých vtipných, až ironických, situací.. Už jen když mi došlo, kam směřuje scéna s jejich seznámením, už tehdy mě poprvé napadlo Páni! a musela jsem se fakt smát :-) Takže já přidávám tuto knihu mezi svoje TOP, rozhodně DOPORUČUJI k přečtení a budu doufat, že se na trhu objeví od Whitney G. něco dalšího!!


Láska bez pravidel
? - prosinec 2018
Láska bez pravidel 2017, M. Summers

Příjemné překvapení! Moc hezká kniha, příběh má vývoj, není to jedna z těch knih, kdy dopředu víte co se stane na další stránce. Co mi ale opravdu vadilo, byly opisy/popisy milostných scén. Bez toho bych se docela klidně obešla, příběh to nikam neposunulo, náznak by stačil.. Asi je to teď trend, že román pro ženy už bez milostné/erotické scény napsat nelze? Tady to bylo opravdu spíš na škodu.


1 2 3 4 5 >