Lofda Lofda komentáře u knih

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Tahle knížka nebyla lepší než první díl série, ale byla skoro tak dobrá, takže plný počet dávám i tentokrát. Trochu jsem se ztrácela v místech pobytu, na můj vkus až moc jezdili sem tam a i to podsvětí nám to celé už dost zamotalo ;-) Hlavní dvojka jsou opět drsňáci, i když "správňáci" na té lepší straně zákona a já se opět bavila. Nemusí se mnou každý souhlasit, ale tohle jsou vážně dobrý "detektivky pro holky".. Takže rovnou pokračuji dalším dílem, potřebuji vědět, jak to se všemi dopadne ;-)

01.04.2022 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Tak dobře, není to žádná vážná krásná literatura, ale mě to bavilo, a to hodně ;-) Z předchozí série už si moc nepamatuji a i tahle knížka bude za nějaký čas nejspíš jen další z mnoha, kdy vlastně zapomenu o čem že přesně byla, ale svůj účel rozhodně splnila, proto dávám plný počet. Olka ani Piotrek nejsou svatoušci a žádnou velkou romantiku nečekejte, tihle dva žijí na hraně (a vlastně i za hranou - v tomto případě zákona), navíc jsem vůbec nechápala manželství ani jednoho z nich, ale co? Bylo to zábavné, napínavé, čtivé.. Nemusím souhlasit s tím, co postavy v knize dělají, já chtěla vypnout, a to se mi díky autorce povedlo :-) Mmch. fakt běžně Poláci pijou takovou extraligu??

29.03.2022 5 z 5

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

S hodnocením váhám. Od této autorky je to má první kniha a asi jsme si úplně nesedly. Kostra příběhu je výborná a rozhodně zajímavá, ale přiznávám, že jsem se v tom množství postav začala ztrácet a chvílemi jsem si nebyla jistá, zda knihu neodložit úplně. Jsem ráda, že jsem to neudělala, závěr dal tomu všemu smysl, ale celkově z mé strany žádné velké nadšení, bohužel. Prostě mi nesedl styl vyprávění.

23.03.2022 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Byl to hezký příběh, prima oddechovka. Ale už asi neumím ocenit všechny ty nesnesitelné majitele milionů dolarů, kteří pohlédnou slečně do očí a jako lusknutím prstů je z toho láska jak trám..

16.03.2022 3 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Tak jo!! První díl mě hrozně bavil, druhý zklamal (asi jsem jedna z mála, možná jsem ho nečetla ve správný čas..?) a třetí? Třetí mě nadchl :-) Jako spousta z nás teď potřebuji vypnout hlavu, odložila jsem proto jednu knížku se smutným příběhem a vrhla se na tuto oddychovku. A i když se dotkne i závažného téma depresí, všechno sedlo, všechno.. Ani to "obvyklé drama na konec" nebylo tak dramatické ;-) Pokud potřebujete hezký odpočinkový příběh, ráda doporučím!

08.03.2022 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

A náhody se dějí.

Upřímně? Čím víc se kniha blížila konci, tím víc se mi zdálo, že těch náhod už je opravdu moc..
Detektivky nečtu, ale ani nemyslím, že tato knížka je detektivní v pravém slova smyslu. Nějaké ty zahrabané kostry se najdou, ale spíš je to takový oddychový prázdninový příběh jedné vysokoškolačky. Místy možná docela naivní, ale i tak jsem si čtení dost užila, překvapení taky nechybělo a jak už napsal někdo přede mnou, úžasné bylo, jak všechny ty "Pelišky" držely pospolu ;-) Bodík navíc za krásnou obálku.

22.02.2022 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Hodnotím půl na půl, od autorky jsem přečetla téměř vše co u nás vyšlo a za mě asi nejslabší díl. Ani ten obvyklý vtip a sarkasmus tady až tak nefungoval. A navíc musím souhlasit s ostatními co se týče obálky - to jako vážně? ;-)

17.02.2022 3 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Upřímně? Tohle mi nesedlo, bavil mě snad jen Weldon, ten jediný nebyl "černobílý".. Odhaduji, že tohle bude jedna z autorčiných prvních knih, celé to na mě působilo nevyzrále a všechno jako bych četla už někde jinde? Obzvlášť první část. Ten humor a chemie z ostatních knih mi tady prostě chyběly, možná to bude tím, čeho si všimli ostatní, chybí tomu asi spolupráce s Vi..

11.02.2022 1 z 5

Dva v srdci Dva v srdci Josie Silver

Okamžiky, které určují váš život, většinou přicházejí nečekaně. Někdy kolem vás proklouznou a vy si jich všimnete, až když je po všem, jestli vůbec.

Moje první knížka od autorky a já rozhodně zklamaná nejsem. Už po přečtení předmluvy ve mě zatrnulo, protože bylo jasné, jak silný příběh mě čeká. Je to kniha o ztrátě, ale i o rodině a přátelství a o tom, jak najít sílu a žít dál.. Uznávám, že i pro mě byly některé části trochu zdlouhavé a chvílemi jsem tak nějak postrádála smysl toho všeho. Ale nakonec najdete naději, uzdravení i šťastné konce a já jsem moc ráda, že jsem čtení v počátku nevzdala..

09.02.2022 4 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Honí se mi hlavou spousta myšlenek, nevím co napsat. Autorka rozhodně psát umí, poskládala zajímavou mozaiku a mě to moc bavilo, četlo se to samo. Oproti prvnímu dílu možná už dost překombinované, ale i tak, dávám plný počet. Jen škoda, že malý odborník na lásku Jacob nedostal trochu víc prostoru, tahle děcka nemají chybu ;-) Ten humor kolem Rosalee byl přesně tím správným vyvážením k jinak vážnému tématu celého vyprávění.

03.02.2022 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Páni! Tahle knížka mi sedla téměř vším, takže moc děkuji mým oblíbeným "kolegyním" zde na DK, že mě na autorku a tento příběh přivedly! A také DĚKUJI za upozornění, že kniha je v podstatě rozdělena na dva díly (proooč??!!) - takže já jsem včera ještě běžela do knihovny a teď rovnou plynule přecházím na pokračování, nemůžu se dočkat ;-) PS: miluju tu úžasnou malou Rosalee a především kvůli ní doufám ve šťastný konec!

01.02.2022 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Autorčiny knížky mě baví, ať už píše sama nebo s Elle. Líbil se mi postupný vývoj vztahu a také to, že chybělo ono "závěrečné drama".. Tahle knížka je v lecčems jiná. No, Adam byl párkrát na facku, byť jednal možná bez zlého úmyslu, rozhodně nehrál fér a nezáleží na tom, že jeho přítelkyně byla vykreslena jako ta největší potvora. Nehrál fér ani ke Corey a ani k sobě. Hodně mě zaujalo téma postižení hlavní hrdinky - přemýšlím, jestli už jsem něco podobné četla? Asi ne. Jako celek doporučím, i když na plný počet ještě něco scházelo..

29.01.2022 4 z 5

Vychovatelka na scestí Vychovatelka na scestí Laura Lee Guhrke

Příjemná oddychovka, milé romantické čtení. Jen si u většiny těchto romancí říkám, nakolik reálné je zasazení do dané doby? Ale asi je lepší o tom zas tam moc nepřemýšlet..

29.01.2022 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak jo, přeháním, ten plný počet ** je asi moc, ale.. Je to má oblíbená Whitney G., je to zase trochu jiný romanticko/erotický příběh než spousta ostatních.. Ačkoliv se jsou A&A "zase" šéf a stážistka, tihle dva byli prostě jiní. A mě bavili! Ano, spravila jsem si po předchozí knížce chuť, díky ;-)

10.01.2022 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Nebudu vypisovat co všechno bylo špatně - rozhodně se nepovedl překlad, nepovedlo se toho víc.. Myšlenka tam byla, jen se nepovedlo ji uchytit. Ač vážné téma, celé mi to připadalo spíš úsměvné a neuvěřitelné. Asi bych chtěla vědět, jak to s nimi bylo dál, ale do čtení dalšího dílu se zatím nepustím.

10.01.2022 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Asi přeháním, ale dávám plný počet.. Na tuhle knížku jsem se chystala už dlouho a teď přišel její čas. A bylo to správné načasování, na tomhle vyprávění mi sedlo úplně všechno. Vtipné, romantické, moment překvapení taky nechyběl.. Prostě dávám plný počet ** a tímto uzavírám další čtenářský rok.

31.12.2021 5 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Bylo to milé, pohodové, vtipné čtení.. Rozhodovala jsem se jak ohodnotit, nakonec jsem se rozhodla, že "půl na půl" je tak akorát. Přiznám se totiž, že tuto knihu jsem měla rozečtenou víc než rok - prostě jsem si mezi jinými knihami přečetla sem tam fejeton..

27.12.2021 3 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Záměrně jsem sáhla po knížce se zimní tématikou, Vánoce se přece blíží. Od autorky jsem četla už několik knih, baví mě její styl vyprávění a ani tentokrát jsem nebyla zklamaná. Děkuji za procházku po Paříži, těším se, až tam taky vyrazím.. A všem, co mají rádi milé romantické oddychovky, ráda doporučím k přečtení.

22.12.2021 4 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Když vidím všechny ty nadšené komentáře, tak si říkám, že jsem možná četla úplně jinou knížku? Idol mě bavil, hrozně moc. Manažer? Já nevím, přišlo mi to uvzdychané, bez nápadu, překvapivé momenty přesně dva, jinak jedno klišé za druhým.. Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, ale jak kdyby tentokrát autorka použila to co už tolikrát někdo předtím, ta energie prvního dílu se někam ztratila.. Třeba to další díly napraví??

09.12.2021 2 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Tohle je již 5. kniha, kterou jsem od autorky četla. Asi bych hodnotila výš, ale když budu srovnávat, na plný počet ** to není. Nadšení jako po přečtení knihy Nepřátelé a milenci se tentokrát nekonalo, to ale neznamená, že by mě čtení nebavilo, jen mi asi vadila ta "černobílost" postav..? Dobro a zlo, ti hodní a zlí rozděleni už předem, jako v pohádce.. Ten konec jak vystřižený z hollywoodského filmu, ten asi rozhodl ;-) Každopádně děkuji, že jsem se mohla vrátit do mého oblíbeného Stockholmu a ráda doporučím k přečtení.

05.12.2021 4 z 5