Psáno s nadějí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokračování románu Psáno s lítostí. Když bylo Cavenovi patnáct, jeho život změnila jediná kulka. Následujících deset let zasvětil budování impéria, které ho mělo ochránit přede vším, co by mu život mohl přichystat. Jenže ani všechny peníze světa ho nepřipravily na moment, kdy našel na prahu svého bytu plačící miminko. Caven nikdy nechtěl být otcem. Nijak netoužil po tom, předat své geny a rodinnou zátěž nevinnému dítěti. Ale tady bylo – holčička s růžovými tvářičkami, jeho dcera. Navzdory veškeré logice se Rosie stala středobodem jeho vesmíru a tím nejlepším, co ho kdy potkalo. Nebyl čas utápět se v minulosti, když byl nyní odpovědný za její budoucnost. Dokud se o čtyři roky později nevrátila její matka Hadley a všechny staré křivdy nevyplavaly na povrch. Caven byl připravený o dceru bojovat. Kéž by však dokázal zabránit tomu, aby se mezitím do Hadley nezamiloval......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472468/big_psano-s-nadeji-5o8-472468.png 4.5126
Série:

Regret Duet 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Written With You, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Psáno s nadějí

Ivanule
29. ledna

Tak musím říci, že druhý díl byl zajímavější než první, jak událostmi, které vypluly na povrch, tak i opět zamotanějšími zápletkami mezi hrdiny. Nevím,jak to autorka dělá, ale její vysvětlování událostí mi nějak trvá pochopit a přebrat si je.Ale je to asi můj problém. Jinak kniha stejně jako první čtivá, zajímavá.

Termaap
12.12.2022

První díl jsem četla už před půl rokem a byla jsem z něho nadšená. Na druhý díl (mimochodem, taktéž se přidávám k těm, kteří úplně nepochopili rozdělení příběhu do dvou samostatných knih) jsem se tím pádem těšila moc, ale po dočtení cítím zklamání, bohužel. PSÁNO S NADĚJÍ jsem četla na můj vkus hrozně dlouho, vůbec jsem neměla tendenci vrhnout se na knihu při každé možné příležitosti. V půlce jsem dokonce uvažovala o odložení, i když zvědavost nakonec zvítězila. Vím ale, co mi na knize nejvíc překáželo; hlavní zápletka mi vůbec nedávala smysl, nechápala jsem emoce a jednání hlavních hrdinů. Přišlo mi to celé takové zbytečně natahované a jedinou částí, kterou bych ráda pochválila, je pro mě nečekané závěrečné rozuzlení.


Pavčule
30.11.2022

Moje první setkání s autorkou . Našla jsem tento titul v knihovně a až tady jsem zjistila,že je to pokračování . Proto jsem při čtení vůbec nevěděla o co jde . Kdybych četla předešlý díl, tak možná bych to brala jinak , ale obecně tento typ příběhu není nic pro mě - červená knihovna a do toho pokus o nějaké to napětí . Caven mě hodně vadil - myšlení jako žena a vzápětí jako muž, což působilo zvláštně . A vůbec všechno se tak divně přelívalo , schizofrenici hadr .

cornetka
12.11.2022

Milovali se, nesnášeli se a zase se milovali. A do toho nečekaný zvrat v poslední části knihy.

hlavajda93
11.11.2022

Opět pořádná dávka emocí a zvratů, které Aly prostě umí. Když už máte pocit, že je vše jak má být, nastane další zvrat v ději. Moc pěkná kniha, která přímo navazuje na první díl.

L.Helena
30.10.2022

Povedené pokračování, opět hodně odhalených kostlivců z minulosti, proložených romantikou, láskou i nenávistí. Chápu, že měli opravdu hodně traumatickou minulost, ale v jednu chvíli jsem se už docela ztrácela v tom, kterou část toho druhého teď zrovna milují či nenávidí, nebo která odhalená lež či zamlčená pravda komu zrovna způsobila momentální trauma, protože během pár řádků už to zase bylo úplně jinak. Obávala jsem se, že to tak bude pokračovat až do konce, ale autorce se podařil docela překvapivý zvrat v celém příběhu. Konec trošku přeslazený, ale po všech těch životních kotrmelcích si to zasloužili a čtenář to beztak očekával.

MamaKnihomolka
13.09.2022

Pokračování románu Psáno s lítostí, který je rozhodně nutné si přečíst, než se pustíte do tohoto.
Je těžké přiblížit děj, aniž by se prozradily spoilery. Každopádně šok a překvapení neskončilo prvním dílem a hned pokračuje první kapitolou a já nepřestala zírat s otevřenou pusou od začátku do samotného konce.
•••
Příběh o touze po rodině. Snaze být něčeho součástí. O vině, která pronásleduje člověka celý život. O odpuštění, lásce a křivdách lidí, od kterých by to člověk čekal nejméně.
•••
Jestli jsem předchozí díl vychalovala do nebes, tak tenhle vychválím do vesmíru! Příběhu nechybí napětí, láska nad kterou vám puká srdce, roztomilost i zvrat, který nečekáte.
Pár stran do konce a já si říkala, že už to je jen takové to sladké klasické ukončení knihy, ale ne! Další zvrat a šok, které mě dokázali překvapit.

jasmína
11.09.2022

Na mě už trošku "přeslazený" konec, ale i tak mám v plánu k přečtení její další dva díly knih, které vydala , protože paní spisovatelka píše výborně.

To se jí musí nechat, nedá se od jejich knih lehko odejít, dokud nedočtete.

1