Psáno s nadějí

Pokračování románu Psáno s lítostí. Když bylo Cavenovi patnáct, jeho život změnila jediná kulka. Následujících deset let zasvětil budování impéria, které ho mělo ochránit přede vším, co by mu život mohl přichystat. Jenže ani všechny peníze světa ho nepřipravily na moment, kdy našel na prahu svého bytu plačící miminko. Caven nikdy nechtěl být otcem. Nijak netoužil po tom, předat své geny a rodinnou zátěž nevinnému dítěti. Ale tady bylo – holčička s růžovými tvářičkami, jeho dcera. Navzdory veškeré logice se Rosie stala středobodem jeho vesmíru a tím nejlepším, co ho kdy potkalo. Nebyl čas utápět se v minulosti, když byl nyní odpovědný za její budoucnost. Dokud se o čtyři roky později nevrátila její matka Hadley a všechny staré křivdy nevyplavaly na povrch. Caven byl připravený o dceru bojovat. Kéž by však dokázal zabránit tomu, aby se mezitím do Hadley nezamiloval......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472468/big_psano-s-nadeji-5o8-472468.png 4.343

Regret Duet 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Written With You, 2019

Kniha Psáno s nadějí

Damaj

První díl této série byl asi o maličko lepší, ale jen o maličko. Úžasná knížka plná smutku, bolesti, tajemství, ale i naděje, překvapení a radosti z pěkných chvil, které život přináší. Vždy když jsem si říkala, že vím, jak příběh bude pokračovat, přišel zlom a kniha tak byla napínavá do poslední stránky. Trošku thriller, trošku červená knihovna, ale skvělá knížka, u níž se čtenář chvilku směje nad zábavnými okamžiky a pak slzí nad rodinnou tragédií, který Caven a Willow zrovna nezažili málo, ale "Nedostaneme všech sto let života naráz. Čas se odehrává jednu zvladatelnou vteřinu po druhé." Jediné co mi na knize vadilo, bylo příliš mnoho milostných scén.

boeink
28.12.2021

Váhám, kolik hvězdiček si tato kniha zaslouží. Klidně by mohla být o padesát stran kratší protože těch momentů "love to hate" je už tam na mě trochu moc. Co se mi na Aly Martinez moc líbí, je to, s jakou lehkostí a vtipem píše, její dialogy jsou živé a jako vystřižené ze života. Hlavně Rosalee je moc pěkná postavička.
Tak jo, přimhouřím jedno oko a dám čtyři hvězdičky.

pch1976
24.12.2021

Příběh vymyšlený dobře, jen je vše hrozně předvídatelné, přeslazene, vše dopadne dobře. Víc červená knihovna...už tato knížka být nemohla. Pro oblíbence tohoto žánru výborná kniha. Já jsem také dočetla celé. Ale hluboký zážitek opravdu nečekejte

Sabča92
23.12.2021

Od Aly Martinez u nás doposud vyšly dvě série, které jsem okamžitě po vydání přelouskala. Sice u mě stále vede autorčina předchozí série, ale tato jí krásně dobíhá. Je to příběh plný bolesti, trápení, tajemství, ve kterém se objevuje také silná láska a sem tam erotika. Nelezete tu sice z postele do postele, každá lechtivá scéna tu má svůj význam. Psáno s nadějí je druhý a závěrečný díl nové série, která skončila naprosto nečekaně a otevřeně. Ačkoliv jsem měla mezi díly půlroční pauzu, a šla jsem do knihy se zatměnými vzpomínkami, po dočtení pár kapitol jsem okamžitě byla do děje ponořená. Natolik autorka umí čtivě psát, že knihy máte opravdu problém odložit. Psáno s nadějí je další skvělá kniha od autorky, která vás emočně vyždímá. Na velmi krátkém rozsahu si vás získá a vy budete mít problém knihu odložit. Opět je děj vyprávěn ze dvou úhlů pohledu. Mezi hrdiny to opravdu jiskří, což cítíte z každé strany. Zároveň ale dokonale pocítíte i jejich bolest. A nesmím opomenout ani skvělé dialogy.
Pokud máte rádi knihy, které vás emočně vyždímají, romantické příběhy s přesahem, pak potřebujete tuto autorku vyzkoušet. Doporučuji obě její série.

nina3905
20.12.2021

Ak ste prečítali prvú časť príbehu, táto druhá časť bola pre vás doslova "povinnou jazdou", na ktorú ste sa nesmierne tešili. Uff, čo napísať. Autorku Aly Martinez mám rada, pretože prináša svojim čitateľom silné, emotívne príbehy, pri ktorých sa cítite ako "húsenkovej dráhe". Príbeh prináša romantiku, napätie, erotické scény. Áno, súhlasím aj s názormi iných čitateľov, že miestami je príbeh "ufňukaný", zbytočne natiahnutý. Určite však stojí za prečítanie.

mysterygirl
19.12.2021

Na druhy dil jsem se strasne moc tesila, ale prislo zklamani..
Ctu jen abych vedela, jak to dopadne, i kdyz to je předvídatelné.
Cela kniha je uknourana, nejdřív je on na ni nastvanej, pak zas sebe obviňuje.. Proste utahany, ufnukany.. Takze za me zadny wow neni a nebude.

Tesset
12.12.2021

Pokračování moc fajn série. Tyhle knížky se čtou fakt rychle, děj odsýpá, postavy mají dost propracované charaktery. Jednu hvězdičku ubírám za to, že se příběh pohybuje na hranici šokující zvrat - už je to přitažené za vlasy a nemůžu se rozhodnout, co z toho :) Pokud jste četli předchozí sérii, tak vás to asi až tak moc nešokuje, protože spisovatelka se v podobných věcech asi vyžívá. Každopádně moc fajn série, časem se k ní asi vrátím.

Terez25
26.11.2021

Pěkný, emocemi sálající příběh, kde se mísí láska, bolest, zrada i odpuštění.
Tím, že jsem četla tento díl jako první, tak mě to možná tolik nesmetlo, ale hodlám to napravit a přečíst si, co tomu všemu předcházelo.
Pořídila jsem oba díly jako dárek k Vánocům a myslím, že jsem chybu neudělala.