Psáno s nadějí

Psáno s nadějí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472468/bmid_psano-s-nadeji-5o8-472468.png 4 175 45

Regret Duet série

< 2. díl

Pokračování románu Psáno s lítostí. Když bylo Cavenovi patnáct, jeho život změnila jediná kulka. Následujících deset let zasvětil budování impéria, které ho mělo ochránit přede vším, co by mu život mohl přichystat. Jenže ani všechny peníze světa ho nepřipravily na moment, kdy našel na prahu svého bytu plačící miminko. Caven nikdy nechtěl být otcem. Nijak netoužil po tom, předat své geny a rodinnou zátěž nevinnému dítěti. Ale tady bylo – holčička s růžovými tvářičkami, jeho dcera. Navzdory veškeré logice se Rosie stala středobodem jeho vesmíru a tím nejlepším, co ho kdy potkalo. Nebyl čas utápět se v minulosti, když byl nyní odpovědný za její budoucnost. Dokud se o čtyři roky později nevrátila její matka Hadley a všechny staré křivdy nevyplavaly na povrch. Caven byl připravený o dceru bojovat. Kéž by však dokázal zabránit tomu, aby se mezitím do Hadley nezamiloval...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Written With You , 2019

mysterygirl
19.12.2021 3 z 5

Na druhy dil jsem se strasne moc tesila, ale prislo zklamani..
Ctu jen abych vedela, jak to dopadne, i kdyz to je předvídatelné.
Cela kniha je uknourana, nejdřív je on na ni nastvanej, pak zas sebe obviňuje.. Proste utahany, ufnukany.. Takze za me zadny wow neni a nebude.

Tesset
12.12.2021 4 z 5

Pokračování moc fajn série. Tyhle knížky se čtou fakt rychle, děj odsýpá, postavy mají dost propracované charaktery. Jednu hvězdičku ubírám za to, že se příběh pohybuje na hranici šokující zvrat - už je to přitažené za vlasy a nemůžu se rozhodnout, co z toho :) Pokud jste četli předchozí sérii, tak vás to asi až tak moc nešokuje, protože spisovatelka se v podobných věcech asi vyžívá. Každopádně moc fajn série, časem se k ní asi vrátím.

Terez25
26.11.2021 4 z 5

Pěkný, emocemi sálající příběh, kde se mísí láska, bolest, zrada i odpuštění.
Tím, že jsem četla tento díl jako první, tak mě to možná tolik nesmetlo, ale hodlám to napravit a přečíst si, co tomu všemu předcházelo.
Pořídila jsem oba díly jako dárek k Vánocům a myslím, že jsem chybu neudělala.

Šánka
18.11.2021 5 z 5

Aly Martinez dokáže svými příběhy z čtenáře (tady spíše z čtenářek) doslova vyždímat plno emocí, (tak trochu mi stylem psaní připomíná Colleen Hoover). I tentokrát zvolila stejnou formu a příběh rozdělila v tom nejnapínavějším momentě do dvou částí, což mě tedy vážně naštvala :-), ale odpouštím, bylo to skvělé čtení!
Také v tomto pokračování nás autorka rozněžní a dojme krásnou romantikou, prošpikovanou s vkusem napsanými erotickými scénkami a vtipem, aby vzápětí příběh zdramatizovala a vše nebralo úplně jiný směr, napětí i pochybnosti. A skvělé dialogy dojem jen umocní.
Za mě doporučení, ale pouze a jen romantickým duším, nebo aspoň trošku romantickým.

Ellinek
26.10.2021 5 z 5

Tohle je emocionální jízda největšího kalibru. Cavena a jeho dceru jsem si naprosto zamilovala a Hadley je konečně skvělá ženská postava, kterou jsem si okamžitě oblíbila a ta obliba pořád roste. Na pokračování jsem čekala jako na smilování a jakmile jsem ho měla v ruce, slupla jsem ho jako malinu, i když jsem myslela, že přitom přijdu o život.

Po konci prvního dílu začínáte číst s takovou nejistotou, jak moc se to tam všechno pohnojí. Na moment se uklidníte, ale pak přijde atomovka jako kráva a vy musíte přežít několik infarktů. Já bych tohle četla raději v přítomnosti doktora. Pak se začnete tlemit jako měsíček na hnoji, aby na vás autorka nakonec shodila takovou neskutečnou bombu, že potřebujete rovnou připojit na přístroje a umělou podporu života. Začnete mlátit hlavou o to, co máte v dosahu, a ptát se, jak se to mohlo stát a proč je to pravda. A pak se zase tlemíte jako měsíček na hnoji.

Miluju Cavenovu rodinku a miluju tuhle autorku. Mám nové šampiony svého srdce a tohle si musím každý rok přečíst znovu, protože je to skvěle napsané, roztomilé, strhující, dramatické, dokonalé a má to takovou hloubku, že se rovnou utopíte. Chci víc!

Aly Martinez
americká
2019  87%Nejtemnější úsvit
2021  91%Psáno s lítostí
2019  87%Nejjasnější soumrak
2021  89%Psáno s nadějí
2023  86%Z popela

Kniha Psáno s nadějí je v