Půlnoční rituál

Sofie obdrží bolestnou zprávu, že její matka zahynula na dovolené na Novém Zélandu. Vypraví se do této exotické země, aby vyřídila nezbytné formality. Ke svému nesmírnému překvapení zjistí, že tady zdědila dům na pláži a nemalou hotovost. Matčino tajemství Sofii nedá spát, proto se pustí do čtení starých deníků. Může být i Sofie stižena dávnou kletbou Maorů? zdroj - Alpress Klokan...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29539/pulnocni-ritual-29539.jpg 4.3104
Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , Alpress

Der Fluch Der Maorifrau, 2008

Kniha Půlnoční rituál

Lofda

S hodnocením váhám. Od této autorky je to má první kniha a asi jsme si úplně nesedly. Kostra příběhu je výborná a rozhodně zajímavá, ale přiznávám, že jsem se v tom množství postav začala ztrácet a chvílemi jsem si nebyla jistá, zda knihu neodložit úplně. Jsem ráda, že jsem to neudělala, závěr dal tomu všemu smysl, ale celkově z mé strany žádné velké nadšení, bohužel. Prostě mi nesedl styl vyprávění.

perpe2a
24.10.2021

Krásný ženský román, kde se prolíná historie rodů, zlo mezi nimi, kletby, láska, nenávist a to vše navíc v nádherné krajině Nového Zélandu. Nádherný příběh.

Alzbetta
30.01.2021

Moc se mi líbila. Nevadilo mi prolínání historie a současnosti ,ale příběhy si byly hodně podobné a občas jsem se ztrácela ve jménech a čí to zrovna příběh je.

Síma97
03.12.2020

Knihu mi doporučila moje mamka, máme odlišný názor na knihy ale i tak jsem ji začala číst. Po pár stránkách mě kniha velice zaujala. Příběh odehrávající se na Novém Zélandu není tak častý a myslím si, že autorce se velice povedl. Kombinace romantiky a napětí se podle mého názoru vždy čte velmi dobře. S knihou jsem byla velmi spokojená.

Arev122
18.08.2020

Pěkné pohodové oddychové čtení- exotické prostředí, děj v několika časových rovinách, tajemství, trochu napětí a samozřejmě i trochu romantiky s předvídatelným koncem

Tirisa
13.10.2019

Skvělá kniha. Nechybí romantika ani napětí. Obálka mě odrazovala, ale nelituji ani jedné minuty, kterou jsem knížce věnovala. Vřele doporučuji!

alcahanca
01.06.2019

Knížka mi ležela 8 let v knihovně bez povšimnutí. Kdybych věděla, že se od ní nebudu moct odtrhnout a číst jí v každé volné chvíli, už by byla dávno přečtená :-). Vícegenerační ságy miluju, tohle bylo podle mého gusta. Prolínání minulosti s přítomností se mi také líbilo. Doporučuji a určitě zkusím další knihy autorky.

Laf
27.05.2018

Hned po prvních stránkách mě děj úplně vtáhl a ráda jsem se ke knize vracela, abych zjistila pokračování příběhu. Prolínání minulosti a přítomní tomu dodalo na poutavosti a nechybí ani spousta zápletek. Výborná kniha :)