Půlnoční rituál

Sofie obdrží bolestnou zprávu, že její matka zahynula na dovolené na Novém Zélandu. Vypraví se do této exotické země, aby vyřídila nezbytné formality. Ke svému nesmírnému překvapení zjistí, že tady zdědila dům na pláži a nemalou hotovost. Matčino tajemství Sofii nedá spát, proto se pustí do čtení starých deníků. Může být i Sofie stižena dávnou kletbou Maorů? zdroj - Alpress Klokan...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29539/pulnocni-ritual-29539.jpg 4.379
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Alpress

Der Fluch Der Maorifrau (2008)

Kniha Půlnoční rituál

alcahanca

Knížka mi ležela 8 let v knihovně bez povšimnutí. Kdybych věděla, že se od ní nebudu moct odtrhnout a číst jí v každé volné chvíli, už by byla dávno přečtená :-). Vícegenerační ságy miluju, tohle bylo podle mého gusta. Prolínání minulosti s přítomností se mi také líbilo. Doporučuji a určitě zkusím další knihy autorky.

Laf
27.05.2018

Hned po prvních stránkách mě děj úplně vtáhl a ráda jsem se ke knize vracela, abych zjistila pokračování příběhu. Prolínání minulosti a přítomní tomu dodalo na poutavosti a nechybí ani spousta zápletek. Výborná kniha :)

Kerberos
09.05.2018

Kniha je velmi čtivá,více se mi líbila historie než současnost.Po všem tom barvitém líčení osudů hlavních hrdinů se mi zakončení zdálo trochu uspěchané .

sabca
06.05.2018

Velmi čtivá kniha jak jsme již u této autorky zvyklí. Střídání minulosti a současnosti mi nevadí. Byla napínavá od začátku až do konce a měla jsem problémy knihu odložit. Kdo má takovéto příběhy ráda, tak doporučuji.

Vatter83
17.02.2018

Každá kniha teto autorky je čtivá, napínavá, i když po přečtení první knihy je děj předvídatelný.

Pechule
02.06.2017

Pro mě jedna z nejlepších knih od této autorky, poutavá, těžko se mi četba přerušovala. A ač nejsem příznivcem příběhů propojených minulostí se současností, tady mi to vůbec nevadilo.

michaela7087
23.05.2017

Paráda, přesně takové příběhy mám moc ráda, prolínání současnosti s minulostí.

Danago
21.03.2016

Moc krásná knížka. Moc se mi líbí tento typ knížek. Velice čtivá a napínavá od samého začátku.