Vychovatelka na scestí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milá lady Věrnolásková… můj bratr dvojče a já potřebujeme novou maminku, i když papá trvá na tom, že už se nikdy neožení. Musí být hodná, chytrá a mít ráda kočky… Poradenská rubrika lady Věrnoláskové je sice nejslavnější v celém Londýně, ale James St. Clair, hrabě z Kenyonu, dobře ví, že jeho malí synové nepotřebují novou maminku, nýbrž domácího učitele. Potřebují muže dost tvrdého, aby dokázal postavit ty jeho uličníky do latě, a James je odhodlaný takového najít. Slečna Amanda Leightonová, bývalá učitelka a vychovatelka, ví, že má dostatečnou kvalifikaci, aby byla domácí učitelkou. A i když je něco neslýchaného, aby byla žena domácí učitelkou chlapců, Amanda nehodlá přijít o možnost získat zaměstnání svých snů jen kvůli takovým protivným drobným detailům. Jestliže lord Kenyon trvá na tom, že zaměstná pouze muže, pak jí zbývá jen jedna možnost… Jamie neví, co si má o svém novém zaměstnanci myslet, dokud neodhalí šokující pravdu – pod nepadnoucími obleky je domácí učitel jeho chlapců žena. Nekonvenční, hubatá, jaksepatří zajímavá žena. Přestože ho Amanda oklamala, nemůže ji propustit, když jeho synky tolik naučí. Přesto se i Jamie nečekaně ledacos naučí – o touze, svádění a vášnivých druhých šancích…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474685/big_vychovatelka-na-scesti-DRi-474685.jpg 4.256
Série:

Milá lady Věrnolásková 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Governess Gone Rogue, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Vychovatelka na scestí

Hatshepsut
12. března

Zatím z této série pro mě nejpovedenější příběh. Odvážná Amanda vydávající se za muže, aby získala práci, a to jako vychovatel chlapců, kteří jsou samá lumpárna a žádná chůva ani učitel s nimi dlouho nevydrží. Snad jen ten závěr už byl dost neuvěřitelný. Nicméně dobrá romantická oddechovka.

anna7852
20. února

Moje prvni cteni ze starsi doby a byla jsem mile prekvapena. Libilo se mi to i kdyz jsem zvykla na neco jineho.
Kluci byli uzasny :)


vcielka
04. února

(+ SPOILER) Pekné, len občas už trochu melodramatické. Hlavne s tým jej ex to bolo trochu pritiahnuté za vlasy. Nemám rada čiernobiele postavy. A jeho vykreslila autorka ako totálneho hlupáka, ktorý si samozrejme rovno nakráča k zamestnávateľovi jeho bývalej milenky a začne mu rozprávať také kecy,že keby to už nebol takmer koniec knižky, tak to zatvorím, pretože nereálne veci, len preto, že sa autorke hodia do deja neznášam. Neznášam prvoplánovosť. Dá sa to spraviť i prirodzene a nie tak trápne. Inak sa to čítalo veľmi dobre, ba až jedným dychom. Škoda Patricie. Jej príbeh s Jamiem by som si veľmi rada prečítala. Vyzerá ako veľmi zaujímavá postava.

Lofda
29. ledna

Příjemná oddychovka, milé romantické čtení. Jen si u většiny těchto romancí říkám, nakolik reálné je zasazení do dané doby? Ale asi je lepší o tom zas tam moc nepřemýšlet..

havrmoni
27. ledna

I když jsem dala prvnímu dílu 5*, tak tohle se mi líbilo více. Mělo to spád, vtip a vůbec se to dobře četlo. Je to docela úsměvné, že v sérii Girl- bachelor mě bavil taky nejvíce třetí díl, první byl fajn, ve druhém mě hodně vadila hrdinka a to samé u čtvrtého.

rampapa
03.11.2021

Na příběh o Jamesovi jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Amandu jsem si hnedka zamilovala. Už od prvního dílu téhle série jsem si hnedka zamilovala Owena a Colina a teď je mám ráda ještě víc. Příběh se mi moc líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Dellphi
23.10.2021

Tak tohle mě bavilo. Laura opět zabodovala a kvalitou se dostala zpět na úroveň série Girl-bachelor. Bylo to vtipné, hezky napsané a bavilo mě to od začátku do konce.

Doufám, že autorka nebude zahálet a bude psát dál, píše zkrátka moc hezky a každá její knížka stojí za to.

LilianaFalcon
19.10.2021

A mně se to líbilo :-D Zápletka, kdy se žena vydává za muže mě asi nikdy neomrzí. Navíc se mi líbilo, jak byla Amanda paličatá a moc si nebrala servítky.
Do toho vzpurná dvojčata... Akorát mě trochu mrzelo, jak strašně jednoduše Jamie skončil se svou politickou kariérou. Vůbec jeho práce ve sněmovně si zasloužila víc prostoru.

1