Sladké podlehnutí

Sladké podlehnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46030/bmid_sladke-podlehnuti-vOw-46030.jpg 3 86 23

Melissu požádá její dobrý přítel Shane, aby ho doprovázela na obchodní cetsě do luxusního letoviska. Sladké podlehnutí ale není běžné letovisko, je to místo, které navštěvují swingeři. Melissa se zde postupně seznamuje s jeho hosty, poznává taje tohoto místa a také své druhé já. Není však připravena na bouři, kterou v ní její hříšné fantazie vyvolají. Ocitá se totiž mezi dvěma muži - svým dobrým přítelem a neznámým cizincem, jehož srdce ale patří jiné...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Swing , 2007

Jita160
25.09.2022 4 z 5

Za mě originální příběh o swingerech a jejich styl života.
Nečekejte velkou romanťárnu spíš úchylnou ujeťárnu.
Příběh se převážně odehrává na letovisku kde si páry užívají zvrhleho sexu s kýmkoliv chtějí. Vyznávají swinger styl k utužování jejich sexuálního života.
Ale plusové body dávám i za příběh chtíč vášeň a dokonce i lásku.
Doporučuji nečíšt na veřejných místech.
Tato kniha se hodí pouze do postele :⁠,⁠-⁠)

Angelika92
22.02.2022 5 z 5

Opravdu velmi zajímavá četba. Za mě super četba, hltala jsem každé slovo. Řekla bych, že člověk musí mít trošku žaludek na tuto knihu.

janina66
21.02.2022 3 z 5

Souhlasím s komentářem od "jani.ruzicko", že to bylo úplně ulítlý. Zpočátku dost odvážné scény, ale ke konci toho bylo už moc. Kniha se nedá číst najednou, tak po dvou až třech kapitolách.

uminaa
01.10.2021 3 z 5

Zaujímavé čítanie ;)

Lofda
14.09.2021 3 z 5

A to jsem si myslela, že jsem pár erotických románků přečetla. Tohle v tom případě už bylo porno.. A kupodivu celkem čtivé ;-) Příběh v tom nehledejte, je to pohádka od začátku do konce, ale jestli si chcete vypláchnout hlavu, ideální čtení. A jak někdo už zmínil, je to tak blbý, až je to vlastně dobrý.. Každý holt žijeme v něčem jiném, proti gustu.. ;-)

JancaMia
06.09.2021 4 z 5

Mám jí v knihovně několik let, porno od začátku do konce ... kam se novodobé autorky hrabou...

evineckY
15.08.2021 4 z 5

Toto vůbec nebylo špatné. Nevím, proč u nás nevydávají knihy této autorky, když jich má tolik a jsou čtivé

Kory98
07.04.2021 3 z 5

K této knížce jsem se dostala úplnou náhodou, když jsem si ji před několika lety, nic netušíc objednala jako romantickou knihu, jelikož anotace u ní nebyla. No, romantiky je v ní asi tak 5%, jinak je tvořena jednoduchým příběhem a napěchovaná erotickými scénami. Co však chtít od titulu, jehož hlavním námětem je swingers párty. Za sebe mohu říct, že víc erotickou knihu jsem asi nečetla a spousta věcí by nebyla pro mě. Ale zase musím přiznat, že všechny scény byly popsány, pro mě neurážejícím způsobem a byla z nich zřejmá svoboda v rozhodování. A na tom mě, coby konzumentovi knihy, dost záleží. Je to prostě zase čtení z jiného soudku.

syvritos
01.09.2019 2 z 5

Taková erotická pohádka, kde jsou muži i ženy furt připravení... :-))))

Calinda
27.07.2018 1 z 5

Přečteno během jednoho dne, ke konci už spíše prolistováno. Kniha mě vůbec nezaujala, nevím, zda to bylo špatným překladem, ale výrazy a popis sexu tak, jak je to v knize podáno, je ohromná nuda, po nějakém vzrušení ani stopa. Vím, že to asi nemá být pornografie, ale "pouze" erotika pro ženy, ale i tak bych lehce přitvrdila, jsou tam scény, které si o to vyloženě říkají, takhle to celé působilo, jak když se překladatel (či autor) stydí použít nějaké ostřejší výrazy. Takhle prostě nikdo při sexu nemluví (možná nějaká náctiletá slečna, která čte moc harlekýnek). Vážně je pro někoho erotické slovo "vagína"? A nejde jen o popis sexuálních scén, ale vůbec celého děje - jednoduché, krátké nicneříkající věty - i tahle autorka si říká spisovatelka? Asi začnu psát taky :-)

jani.ruzicko
17.01.2018 3 z 5

téma swingerů... co k tomu dodat.. to bylo tak blbý, až to vlastně bylo dobrý =D

ciaram
09.12.2017 2 z 5

Tak za mě - ne ne. Je pravda, že erotických romancí nemám tolik načteno, a tohle je možná vyšší standard, ale... Prostě si představuji víc, než jen suchý (mokrý) popis všeho - od sexu k ději - žádná gradace. Hm - měla jsem sex, hm - bojím se, hm - on mě podvedl - hm už jsem mu odpustila. Ten popis se mi v hlavě přehrával takovým tím starým dabingem porna (viz Slunce, seno, ... ó bóže, ó bóže, už budu - mluvený nezúčastněným tónem). A u erotické romance bych čekala, že mě to trochu vtáhne. No a prostě ne. Dámy, klaním se - máte prostě bohatší fantazii :)

Evka3814
06.12.2017 4 z 5

Jak napsala Lusinkaoko,číst v soukromí a nejlépe s chlapem či vybrujícím kamarádem;) opravdu barvitě popsané scény. No proč ne, kniha se mi líbila

fis.rena
21.12.2016 3 z 5

A mně se to líbilo,je to sexy swingers oddechovka a čte se pěkně :)

mazlak
08.02.2016 5 z 5

Tak po mnoha detektivních románech jsem sáhl po něčem z úplně jiného žánru, a byl jsem dosti mile překvapen. Kniha mne hned z počátku zaujala, a pár postav nevyžadovalo takovou pozornost jako u předešlých knih. Krásná oddychovka. Jen ten závěr byl příliš ukvapený.

Mruskulka
20.12.2015 4 z 5

Hledala jsem nějakou odlehčenou četbu zaměřenou na erotiku a sáhla jsem po této knížce a udělala jsem dobře. Kniha se četla sama, mělo to děj a při některých scénách mi vysychalo v ústech. Jen mě mrzí, že to autorka ukončila tak nějak rychle. Po pár dnech rovnou zasnoubení? No nevím, nevím.

jitka7
01.06.2015 4 z 5

Tak mě tahle swingers kniha plná swingers párty fakt bavila.... příběh nenáročný.

Bramhr
05.04.2015 2 z 5

Preplnene erotickyma scenama...prehnanym pornem...az mi to uz lezlo na nervy!!!

werusx
27.04.2014 4 z 5

Jakože dobrá kniha se čtivým dějem, ale na 5 hvězdiček tomu ještě něco chybělo. Každopádně doporučuji přečíst :)

Laf
22.02.2014 4 z 5

Příběh, které se v knížce odehrává je velmi pěkný. Jako i v jiných romantických knížkách. Tato kniha je navíc plná erotiky a dodává tomu ten správný šmrnc :)

erotika kanadská literatura

Autorovy knížky