Lka Lka komentáře u knih

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Kniha obsahuje několik kočičích příběhů. Některé byly lepší a některé horší. Takové odpočinkové čtení hlavně pro milovníky koček.

02.02.2022 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Moc hezký dojemný příběh, pokud se to dá takhle napsat o knize z koncentračního tábora.
Je až neuvěřitelné, že Lale všechno přežil...
Kniha se četla moc hezky, určitě doporučuji ...

09.04.2019 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Audiokniha :
Opět napínavé, nedalo se odložit. Nečekané rozuzlení.

31.10.2023 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Audiokniha :
Tohle je moje třetí kniha autorky (Kříďák a Jáma). A musím říct, že je zatím nejlepší. Bylo to napínavé, pořád mě to hnalo dopředu. Jdu se hned vrhnout na další knihu - Upálené.

25.10.2023 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Audio :
Další skvělý díl ze série. Líbila se mi i dějová linka Rose. Už se těším, že se snad v příštím díle dozvím něco o Asadovi.

13.08.2021 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Audiokniha :
Volné pokračování knihy Stanice odložených lásek. Tady navazujeme s pokračováním životního příběhu Kamily a její kamarádky Ilony. Poslech byl opět skvělý, i když se v knize řešily vážné problémy - rakovina, rozpadající se manželství, problémy s dcerou. A k tomu ten příznačný název knihy - Dokud se budeš smát. Závěr knihy mě dostal, když Kamila prohlásila : nikdy se nelituj a nikdy neříkej proč se to stalo zrovna mě. Jsou lidi, kteří jsou na tom daleko hůř. A je to neskutečná pravda.

20.12.2023 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Audiokniha :
Pohodová kniha. Výborně načtena Lucií Juříčkovou. Příběhy dvou žen, které se nakonec protnou. Byly tam některé situace nereálné, ale mě to bavilo a dokonce jsem se i chvílema smála komickým scénám. Možná mohla být kniha o něco kratší.

14.11.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Audiokniha :
Moje první kniha od autorky. Pěkně načtena, hezky se to poslouchalo. Pořád mě to táhlo dál, abych zjistila co se vlastně stalo. Mně se kniha líbila.

17.10.2023 4 z 5

Rváč Rváč Jeff Lemire

Moc pěkný příběh rváče Dereka a jeho sestry Beth. I když Derek vypadá drsně, má citlivou duši, a po všem co si musel se sestrou zažít...
Krásné kresby, z kterých sálá atmosféra chladu a mrazu. Hltala jsem stránku po stránce a najednou byl konec knihy.

12.08.2023 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Audiokniha :
Tak to byla jízda. Opět super poslech. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Všechny díly série jsou skvělé, ale tento byl asi nejlepší. Dva případy, které zdánlivě spolu nesouvisí, ale nakonec se dočkáme propojení. Už se těším na další díl.

14.05.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Audiokniha :
Tak tento díl byl super, byl zatím nejlepší. Případ, který řeší Josii se tentokrát týká jí. Líbilo se mi střídání minulosti Josii s přítomností. Jdu hned na další díl.

11.04.2024 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Audiokniha :
Druhé pokračování série Josii Quinnové a já jsme spokojená. Napínavé od začátku až do konce, vůbec jsem se nenudila a pořád jsem čekala, jak to dopadne. Řekla bych, že se mi tento díl líbil víc jak první. A v závěru knihy mě málem i ukápla slza.

09.04.2024 5 z 5

Víš, že nemusíš? Víš, že nemusíš? Dagmar Digma Čechová

Audiokniha :
Volné pokračování knihy Nemusíš! Pohodové čtení, takové ze života . Tahle kniha byla trochu smutnější, ale takový je život a i v běžném životě jsou nemoci a umírání. Knihu jsem si užila, poslech byl skvělý díky Lucii Juřičkové.

26.11.2023 5 z 5

Audiokniha :
Druhé pokračování a už teď se těším na další. Tento díl byl o něco slabší než první. Výborně načteno Kamilou Janovičovou. Poslech jsem si užila.

17.10.2023 5 z 5

Anthropoid aneb zabili jsme Heydricha Anthropoid aneb zabili jsme Heydricha Zdeněk Ležák

Moc povedený komiks, který krásně přiblíží dobu a objasní jak to bylo s atentátem na Heydricha. Opět bych doporučila do škol. Nádherné ilustrace,

09.08.2023 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Audiokniha :
Další skvěly díl oddělení Q. Tentokrát se ukáže záhadná sůl v několika případech.
No, ale ten konec...

26.04.2023 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Audiokniha :
Moje první kniha autorky a určitě ne poslední. Moc pěkný příběh z nelehké doby. Závěr knihy mě překvapil, nečekala jsem to :(
Audiokniha skvěle namluvena Danou Černou.

29.02.2024 5 z 5

Chlapec, krtek, liška a kůň Chlapec, krtek, liška a kůň Charlie Mackesy

Krásná kniha o přátelství a lásce. Krásné ilustrace. Přečteno za chvilku. Připomíná mi svým poselstvím knihu Malého prince.

01.01.2023 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Audiokniha :
Audioknihu jsem si opět užila. Byla plná zvratu a překvapení. Vůbec jsem se nenudila. Překvapující závěr i ohledně Marianne.

14.12.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Audiokniha :
Další skvělé pokračování série. Tentokrát Josie řeší případ týkající se její kolegyně Gretchen. Opět jsem se nemohla odtrhnout a už se těším na další díl.

18.04.2024 5 z 5