Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Ani muk Ani muk David Jackson

Skvělá kniha. Doporučuji.

26.12.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Opět fantastická kniha. Silný příběh a naprosto nečekaný závěr

10.06.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další kniha od této autorky nezklamala a opět jsem ji zhltla jedním dechem.

16.01.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Kniha mě neoslovila příběhem. Odložila jsem v polovině a to se mi nestává. Myslím, že nejlepší knihy byly prvni 4, které to dokazují i tím, že byly zfilmovány. Teď už mi to připadá jako psané za každou cenu....

31.12.2019 2 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a jsem nadšena. Oddychové a zároveň propracované čtení plné zvratů. Těším se na další knihy, které už mám ve své knihovničce.

21.05.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět skvěle promyšlená kniha a výborná zápletka. Carter nikdy nezklame.

10.12.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Úžasná detektivka. Celý děj se odehrává na jednom místě a jeden zvrat následuje za dalším. Přečetla jsem za jeden den. Nešlo se odtrhnout.

13.10.2018 5 z 5

Vtipně napsaný román, který pro mě byl oddychovkou a příjemně potěšil.

18.09.2017 4 z 5

Bohužel je tato kniha opět ukázka toho, jak muže kvalitní marketing vynést na vrchol i naprosto nekvalitní slátaninu. Tuhle knihu jsem si objednala protože "o tom všichni mluví". No musím říct, že na celé knize mě nejvíce zaujalo "cestovní provedení vazby", které mi bylo sympatické. Pokud jde o obsah, něco takového bych sepsala za jeden den (stejně tak dlouho jsem knihu četla)....vlastně asi ani nesepsala, protože na sepsání něčeho takového, mám moc vysoké IQ :-)

10.09.2015 odpad!

Velmi dobře zpracované, ikdyž známé teorie.

02.06.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Opět úžasná kniha, která se četla jedním dechem.

23.02.2023 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Úžasná detektivka plná zvratů. Četla se sama.

06.02.2023 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Nebyla to špatná kniha, ale taková utahaná. Dějově žádná hitparáda. Závěr nakonec nečekaný, tak to knihu lehce vylepšilo.

27.01.2023 4 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Super detektivka. Bavila mě, ikdyž byl pachatel znám již celkem brzy.

21.04.2022 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Skvělá kniha. Dobře se čte. S tímto autorem mám jen jediný problém: knihy by mohly být o třetinu kratší. Jsou zde nekdy až zbytečně rozsáhlé popisy kde čeho.

03.01.2021 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Skvělá oddychovka. Knihy tohoto autora si mě získaly. Humor, nadhled i situace, do kterých se může dostat kdokoliv z nás. Doporučuji.

30.12.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Napínavý příběh. Užila jsem si tuto knihu stejně jako ostatní od této autorky.

28.11.2020 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Obsahově velmi propracovaná kniha ve stejném duchu jako příběhy paní Mornštajnové. Nicméně jednu hvězdu odebírám za mé subjektivní hodnocení, že se mi kniha četla těžce a i když nemá mnoho stran, trvalo mi dlouho, než jsem se díky celistvému textu dostala na konec. K románu to sice patří, každopádně já vítám knihy s větším počtem kapitol.

21.10.2020 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Fantastická kniha. Rozjezd vlažný, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Už mám další knihu tohoto autora a nemohu se dočkat.

23.09.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Skvělá kniha. Plná napětí a zvratů. Závěr jsem nečekala. Přečetla jsem za dva dny!

07.08.2020 5 z 5