LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Moc pěkný příběh, první půlka kniha je vtipná a roztomilá, úžasně to mezi hlavními hrdiny jiskří. Rychlé seznámení mi vůbec nevadilo, naopak, byla jsem hned vtažena do děje a šlapalo to. Druhá půlka je vážnější a chvíli to trvá, než si k sobě Deacon a Carys najdou cestu.

24.01.2024 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Žádná složitá literatura, ale když si chcete odpočinout od práce a prostě vypnout, začíst se do pohádky pro velké holky, tak tato kniha je správná volba. Doporučuji a těším se na další díl.

21.10.2023 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Topka! Nemůžu jinak... plný počet, naprosto zaslouženě!

09.02.2023 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

To bylo úžasné! Vtipné, sexy, zamilované i s kapkou napětí... neskutečně čtivé, jak to ty holky dělají:-) Je to sázka na jistotu.
Miluju humří kraťasy a basta!:-D

30.01.2023 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Úchvatná kniha a celá jejich parta:-D Blake je naprosto skvělý a ty jeho přezdívky a mluva, to co z něho vypadne je vždycky perla. S Mattovou manželkou bych udělala rychlý proces, to byla fakt postava na dvě věci. Rosnička byla dobře stvořená holka a k Mattovi se prostě hodila:-) Škoda, že byl příběh tak krátký. Doporučuji a hotovo!

29.01.2023 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Nakonec to bylo docela zajímavé, ale nepřijde mi, že si s tímto příběhem dala Agatha práci. Od půlky knihy jsem se trošku nutila do čtení a byla jsem ráda, že je pak už konec, ale i tak to bylo celkem dobré čtení...
A ještě poznámka k televiznímu zpracování, vymazali tam některé postavy :-(

29.12.2022 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Kniha pro náctileté, erotické jiskření žádné, ale utíkalo to, do vlaku nebo k vodě je toto ideální kniha. Pro mě to bylo lehké zasnění nad "zakázanou" láskou, ale jinak jsem postavám nevěřila, ani bohužel to, že Ryan je osobní strážce, který má chránit rozmazlenou Ivy, která neví roupama co by...mě ten příběh nijak nezasáhl... další knihu ze série si nechám ujít... jediné co je hezké je obálka knihy, za tu jsem dala hvězdu navíc.

11.12.2022 3 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Jsem velmi ráda, že už je konec. A už nikdy více Laury, Massima a Nacha. Nebyl to dobrý příběh. Ploché a špatně uvěřitelné postavy. Samý alkohol, sex (a to je ještě slušné označení), zbraně, vraždění a znásilnění... Dvě hvězdy za čtivost a rychlý spád děje, ale to je tak všechno. Odložila bych tuto sérii již po prvním díle, ale chtěla jsem vědět, jak to vlastně dopadne a nerada odkládám rozečtené knihy. Ztráta času. Erotika se dá napsat i vkusně a smyslně, ale tohle je vulgárnost sama. Nikdy víc.

08.10.2022 2 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Naše krásná Elsa a její dredy:-) Krásná pohádka pro velké holky. Knížka se četla sama jako první díl série. Je to opět příběh na jedno brďo, ale neskutečně rychle to utíká. Jediné co mi vadilo (už jsem tento pocit měla při čtení Nových začátků) bylo, že tu není několik kapitol (ideálně aby se střídaly) z Willova pohledu. Zajímal by mě náhled jeho pocitů a chování na jejich příběh, bylo vidět, že si s přechodem z přátelství na lásku vůbec neví rady (za to Izzy byla v tomto chytrost sama). Ale jinak jsem byla spokojená a rozhodně se těším na další díly série. Prostředí Skalistých hor bylo moc prima :-D
(A jen taková pozn. pod čarou - bylo znát, že první a druhý díl série překládaly jiné překladatelky - Skalnaté vs. Skalisté hory:-))

23.09.2022 4 z 5

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Příběh byl pěkný, četl se svižně a plynule, ale postavy pro mě byly neživé, jen lehce nastíněné. Ale i tak jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Je to průměr v tomto žánru. Příjemné pro mě bylo to, jak se Simon nevzdal, i když by se zdálo, že po zranění se uchýlil do bezpečí své rodiny, jakmile se v domě objevila Louisa, tak to bylo jako když vyleze jezevec z úkrytu, Louisa v něm probudila jiskru života a intenzivně ji rozhořela v horký plamínek. Hvězdu také strhávám za velmi krátký epilog.

14.09.2022 3 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Kniha byla balzámem na duši. I když se v ní mluvilo o vážných tématech, tak byl příběh jakoby zabalen do vaty, která mě při otáčení stránek hladila. Příběh se plynule četl a hezky poklidně utíkal, podle mě tam nebyl ani žádný velký zvrat (i když se řešilo to, co se Kate stalo). Víc se mi líbila první půlka knihy, to jiskření a dohady mezi Kate a Aidenem... Autorka s minimem informací o postavách a prostředí vytvořila milý příběh o vážných věcech. Dobře se to četlo. Kate a Aiden jsou přirozené postavy, kterým dialogy uvěříte. Ráda si přečtu další knihu od této autorky.

09.09.2022 4 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Úžasné! Jako vždy!:-)

27.08.2022 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Příběh se četl opravdu dobře. Emily a Ryan byla sympatický dvojka, ale co mi tady vadilo (spíše rušilo) při čtení, tak byl William (v Třešničkách byl ale úžasný). Už jsem si říkala, kdy už toho nechá, puberťák jeden. Do seznamování Emily a Ryana se zbytečně pletl (např. ta hospoda). A babča na konci taky perlila:-) (ale ta byla roztomilá), takže se mi kniha líbila a těším se na další. Doporučuji!

17.02.2022 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

William je prostě kouzelný, je to takový malý rošťák s "kouzelnou" nemocí. Hailey mu krásně sekundovala, super ženská. Bruce je velký bručoun s geniálním a disciplinovanym mozkem. Tenhle díl se opravdu povedl. Hned jsem dostala chuť na další díl.

11.02.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha byla hodně podobná Božskému bastardovi, ale její děj je o něco méně složitý, není tak propracovaný. Do půlky knihy jsem myslela, že usnu, kniha mě vůbec nedokázala zaujmout, až když už jsem si fakt myslela, že ji odložím, konečně se tam začalo něco dít a já četla až byl najednou konec. Bude to asi kniha, na kterou si za pár měsíců bohužel nevzpomenu, je mi líto. Lepší průměr, ale jsem zvědavá na příběh dvojčete:-) A obálky celé série jsou moc povedené!

10.02.2022 3 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Moc povedené, ale E.Kennedy to tedy rozhodně není :-), to by se příběh musel více okořenit. Postavy byly hodně pěkně vykreslené a uvěřitelné. Četlo se to samo, ale velmi rychle to skončilo.

08.02.2022 4 z 5

Oliver a já Oliver a já Karla Michalíková

Je to hezky napsaný příběh, velmi přeslazený (místy mě až bolely zuby z toho cukru:-)), ale hezky to utíká. Je to pohádka pro velké holky. Příběh mě bavil a odpočinula jsem si u něho.

08.02.2022 4 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

„Někdy si člověk zlomený srdce nedokáže vyléčit sám. Ale může ho dát někomu jinýmu. Pak se pomalu zacelí, protože dotyčný vám pomůže zapomenout na zranění.“

„Vždycky jsem si myslel, že nejhorší věc, která se může člověku stát, je, když mu umře ten, koho miluje. Ale ztratit někoho, kdo ještě žije, je snad ještě horší.“

15.07.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Andílek je opravdu vzrušující thriller, který neodložíte. Napětí hezky stoupá od první stránky. Konec příběhu mohla autorka ukončit lépe, sice dočtete na poslední stránku, ale pro mě tam bylo stále plno otázek, ale pokud by vyšla další kniha od autorky, tak si ji ráda přečtu. Lucinda Berry umí postavit dobrý příběh, který vás od začátku rozechvěje.

02.04.2021 4 z 5

Ten, koho přece znám Ten, koho přece znám Mike Gayle

Moc krásná kniha. Postavy Jamese a Dannyho si prostě musíte zamilovat, hlavně proto, že jsou tak lidské a uvěřitelné. Všechny trampoty a těžkosti života se totiž klidně mohou stát komukoli z nás. Poctivé čtyři hvězdy! Feel good román.

06.12.2020 4 z 5