LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Nádherná! Jsem úplně unešená! Velmi vtipná knížka (viz Mont Blanc). A moc mě dojaly slunečnice. Super námět se ztrátou paměti. Ze začátku jsem sice byla trošku stejně zmatená jako Lexi, divila jsem se, jak se najednou můžou tři roky života vypařit do neznáma. Netrpělivě jsem čekala na konec. Knížku jsem si vypůjčila v knihovně a jsem docela zklamaná, že ji musím vrátit. Časem si ji třeba pořídím. Určitě bude patřit ke knížkám, ke kterým se budu ráda vracet. Docela se těším až zapomenu zápletku a budu znova vše objevovat stejně jako Lexi. :-)

30.11.-0001 5 z 5

Moc se líbila tato kniha. Četla jsem také první díl, ale ten mě tolik nepobavil a ani nenadchnul jako tento druhý díl. Který je mnohem vtipnější, má větší spád a lépe se čte. Sice jsem čekala více vtipu, ale i tak jsem spokojená se stráveným časem, nebyl to promarněný čas. Knihu bych všem vřele doporučila.

30.11.-0001

Temné vášně 1: Lady Jane - osudem prokletá Temné vášně 1: Lady Jane - osudem prokletá Alexander Stainforth (p)

Byla jem úplně unešená. Kniha vás pohltí a ani nevíte a najednou je konec. Vášeň, láska, dobrodružství. Četla jsem i ostatní díly, ale nejvíce se mi líbil první díl. Už se nemůžu dočkat čtvrtého.

30.11.-0001 5 z 5