LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Podvol se Podvol se Maya Banks

Pěkně to začalo, ale strašně se to vleklo a táhlo. Skoro jsem přeskakovala stránky. Neustálé řečnění o jedné věci, která se dala vyřešit několika větami. Mnoho dialogů a žádný děj. Pro mě trošku nudná kniha. Ploché a neuvěřitelné postavy. Líbila se mi víc série Bez dechu.

31.01.2015 3 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

„Žili jsme si tak, jak jsme chtěli, ne tak, jak od nás jiní čekali. Riskovali jsme, vybírali si nezvyklé cesty, nenechali se cizím míněním nikdy odradit od svých snů a nikdy jsme nedělali nic, co by nás nebavilo.“
„Nenechali jsme zvítězit osud, našli jsme způsob, jak si ho určit sami.“

Nádherný příběh. Mně se líbil úplně stejně jako první. Celou mě pohltil. Zamilovat si Andrewa a Camryn je prostě tak jednoduché, jako dýchat. Sem tam mi ukápla i slzička, ale jindy jsem se smála i nahlas:-). Necháte příběh krásně plynout a ten vás dovede až na poslední stránku.

„Náš příběh je u konce, ale naše cesta ne.“

23.01.2015 5 z 5

Kelt Kelt Lada Jánská

Docela pěkný příběh. Byl trošku chaotický a temný. A v té temnotě jsem se trošku ztrácela. První půlka byla mnohem zajímavější, než druhá část knihy. Kieran na mě působil trošku tajnůstkářsky, a taky, že se nechce vlastně moc bavit a přitom ze začátku, jak byl upovídaný:-). Nechtěl pořádně sdělit to, co Klárka už měla vědět a hlavně, jak mu má tedy pomoci. Dala bych 3 a půl hvězdy, ale zaokrouhlila jsem to:-) Doufám, že bude druhý díl, chci vědět, jak to s nimi dopadne.

13.01.2015 4 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Hezký a romantický příběh:-). Ale na mě to mělo velmi pomalý rozjezd. Druhá půlka byla mnohem lepší a zajímavější. Přesto tomu něco chybělo. Rozhodně však patří k lepším historickým romancím:-)

09.01.2015 4 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Trošku mě to zklamalo. Myslela jsem, že autorka tam víc rozvine děj, i když je vlastně stejný. Trošku se liší úhel, ale jinak jde o stejný příběh jako u ON. Chyběly mi tu dialogy. Je tam 90% popisu a myšlenek Willa. Dialogy žádné. Za posledních cca 60 stránek dávám hvězdu navíc, ale jen proto, že se dozvíme jak to teda se Sárou a Willem dopadlo. ON je hezký příběh, ale kdybych nečetla ONA, nic by se nestalo.

26.11.2014 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Co dělat, když váš Nabíječ nechá cestování a nastěhuje se vám natrvalo přímo pod nos? Jak mu nenápadně říci, že ráda spíte někdy sama?

Krásné! Popadat se za břicho nebudete, ale úsměv po přečtení nechá 100%. Jistě první díl je asi lepší. Protože jsme v něm objevili Nabíječe a jeho svět bez závazků. Jeho svět plný sexu a humorných situací. A taky tam bylo víc jiskření a komiky mezi Caroline a Simonem. Ale tenhle díl je taky vtipný, sexy a romantický. Tady se nám Simon a Košilka ukazují v normálním světle. Jak řeší běžný život, který se dá taky hezky okořenit. Odkrýváme Simona a jeho minulost. Caroline si zase vyzkouší mít více zodpovědnosti, než měla dosud. Dozvídáme se, jak žije světoběžník Simon a Caroline, která je zvyklá řídit si svůj život po svém a k tomu ještě její skvělé kámošky a kocour Clive.

Za mě pět hvězd. Bavila jsem se. Prostě pěkně namíchaný koktejl!!!:-)

Já bych si chtěla užít ještě chvíli ve společnosti Nabíječe a Caroline - v lednu 2015 vyjde ještě novela, ale v čj asi ne:-(.

13.11.2014 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkné. Vtipné. Romantické. Ale mě to přesto trošku zklamalo. Bavettovi a V pejru bylo prostě lepší. I tak ale za 5 hvězd:-) Rozhodně měl být příběh delší. Konec strašně uspěchaný. A taky tam mohl být více rozveden vztah mezi Míšou a Mílou nebo bych klidně brala druhý díl. A tam by se mohl opět objevit Matouš a Klárka. Líbilo se mi to, ale má to prostě pár much.

19.10.2014 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Krásné zakončení série. Manželský omyl mě trošku zklamal, ale tenhle díl mi to napravil. Super!!! Konec se mi moc líbil. Chtěla bych ještě více času s celou tou rodinou. Doporučuji:-)

16.10.2014 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Neskutečně nádherný příběh. Něco mezi Krásnou katastrofou a Easy. Dostalo mě to. Pax je opravdu ze začátku velký ničema (slušně řečeno). Ale když objevujete a odkrýváte jeho příběh, zjistíte, že je to vlastně úplně jinak. Mila byla skvělá, opravdová holka a pro Paxe jak stvořená. Poté, co jsem četla Danteho holku, se mi ani nechce věřit, že tohle je od C. Cole. Doporučuji:-) Možná by si kniha zasloužila ještě několik stránek navíc. Nerada jsem se s nima loučila. Prostě bomba:-)

14.10.2014 5 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Mně se příběh moc líbil. Bennett byl takový slon v porcelánu. Ať se snažil, jak chtěl, všechno dělal špatně. Flip byla trošku upjatější, ale nevadilo mi to. Chemie mezi nimi byla. Trošku mě udivilo, že se Bennettovi zalíbila hned, ale na druhou stranu to chápu. Byl zvyklý dělat rychlá rozhodnutí, když byl v Africe a na různých cestách. V divočině se musel rozhodovat hned. Nečekat. Taky mi bylo sympatické, jak si dělal legraci z Johna Clancyho. John už se několik let dvoří Olivii, ale zatím bez vyhlídky na sňatek:-) Bennett se prostě vrhl na svou kořist - Flip:-) S chutí se vrhnu na další knihy autorky. Pro mě to bylo příjemné první setkání.

14.10.2014 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Je to nádherný příběh zničené ženy, dívky. Je to příběh plný naděje, romantiky a lásky. To, co vydržela Mia, za to ji moc obdivuji. Jordan byl prostě chlap, co se poprvé zamiloval. Začalo mu to konečně myslet jiným orgánem, než doposud. Mně se kniha strašně líbila. Jejich pošťuchování bylo fakt vtipné. Nasmála jsem se, ale na konci mi ukápla i slza. Jen Forbes by si zasloužil jiný konec, drsnější. Za mě plný počet hvězd. Naprosto zaslouženě:-)

02.10.2014 5 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Neila si musíte zamilovat:-) Je to stejné zlatíčko jako Ethan. Elaina mi přišla trošku chladná v Aféře, ale tady se krásně rozvinula její postava. A ta jejich minulost byla fakt super. Milovali se už tak dávno. Neil jen počkal, až jeho holka prostě dospěje. Fakt sladké. Doporučuji. Celá Aféra je opravdu pěkná série a tato kniha ji jen krásně doplňuje. Je to prostě Třešinka:-)

28.09.2014 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Pěkné letní čtení pro náctileté. Chtěla jsem si jen přečíst něco pro mladší ročníky, ale tenhle příběh mě teda vůbec nezaujal. Asi jsem se na něj moc těšila. A velmi mě zklamal. Na každé stránce Reece vzdychala, jak je Dante úžasnej, dokonalej, bohatej apod.
Jak Dante nádherně voní, jaké má dokonalé tělo, které si ještě vylepšil na olivové farmě. A ona je jen holka z vesnice, co chová krávy a s VIP smetánkou, ve které žije Dante, nemá nic společného. Musím jí ale přiznat, že tam zaplula dobře.
No, měla jsem pocit, že čtu teprve koncept. Kdyby se příběh trošku přepracoval, byl by mnohem lepší. Autorka se bohužel stále opakovala, tím ten příběh také utržil své mínusy. Námět dobrý, ale zpracování pokulhává. Za mě jen 3 hvězdy.
Reece mi nebyla moc sympatická, Dante celkem ano, jen kdyby nebyl tak dokonalej, voňavej atd. Sdělit tuto informaci čtenáři obyvykle stačí jednou či dvakrát. Nemusím to číst na každé stránce. "Ježíšku na křížku" - myslela jsem si, že jestli tuhle větu ještě uvidím na další stránce, asi začnu vraždit :-(
Jsem zvědavá na další knihu od této autorky. Ta mě anotací zaujala více, ale do rukou se mi dostala dřív tato její kniha, tak jsem si ji přečetla, abych věděla, do čeho jdu. Courtney Cole dám ještě šanci.

26.09.2014 3 z 5

On On Carey Heywood

Je to příběh o první lásce. Přátelství se změní v lásku. Romantika na první pohled. Ale pak se stane něco, před čím prostě musí Sara utéct. Musím, ale říci, že mi přišla Sara velmi naivní, ta před sedmi lety. Ta o sedm let starší mi byla víc sympatická a sebevědomá. Sawyer, trhlá kamrádka Sary, byla fakt legrační. Will byl prostě k sežrání. Takový milý, romantický kluk. Jo, ten byl fajn:-) Mně se příběh prostě moc líbil a určitě si přečtu jejich příběh z pohledu Willa. Jsem zvědavá, jak prožil těch sedm let, kdy se Sarou nebyl. Těším se.

12.09.2014 5 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Milá, krásná, pohodová, odpočinková. Četba na letní odpoledne. Víte, jak to skončí, ale i tak je to pěkné:-) Hrdinky Garwoodové si prostě musíte zamilovat pro jejich dobré vlastnosti, i když si Mary Rose připouští i ty špatné. Ale moc jich není. Ze začátku slabší rozjezd, ale pak už to jede. Mně se moc líbila. Nádherná a strašně romantická. Rodina Claybornových je prostě skvělá:-)

27.08.2014 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Je to špetku romantické, hodně tajemné, nesmírně záhadné a docela dobrodružné. Moje první setkání se Shannon Drake, ale rozhodně ne poslední. Mně se příběh moc líbil.

20.08.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprostá bomba:-) Ještě teď se směju. Pohodovka na jeden večer, která vás zabaví. Místy jsem se smála i nahlas:-)
Zodpovědná kreativní manažerka, která si jede trošku spravit nervy kalbou na jednu chalupu v jižních Čechách a cestou málem přejede koně. Skončí v příkopě. Vydá se hledat pomoc do nedaleké vesnice následovaná koněm. Nasedne a jede na koni vstříc svému budoucímu muži. Fakt pecka. Mně se to moc líbilo.
Akorát během těhotenství se jí asi vypnul mozek, protože to, co tam vyváděla... Myslím, že ji měl Marvin trošku víc podusit, hlavně po tom posledním útěku:-)
A rozhodně si musíte přečíst: http://www.katerinapetrusova.cz/vanoce-v-pejru/
Už aby tu byl Pekáč buchet:-) :-)

19.08.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Pěkný doplněk k příběhu Remyho a Brooke. Musíte znát ty díly předtím. Kdybyste četli jen tento díl, asi by vám příběh nedával moc smysl. Není to plynulé vyprávění. Spíš jen takové útržky, jak to, co se dělo, vnímal Remy. Co ho bolelo, uchvacovalo a proč tolik miluje Brooke. Konec trošku rychlý. Střídá se přítomnost s minulostí a já bych více uvítala, kdyby se tam autorka zaměřila na současnost:-) Doporučuji:-)
Pokaždé když slyším Iris, vidím Remyho, velkého bojovníka:-)
Remy! Remy! Remy!

12.08.2014 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Překrásné zakončení příběhu Julianne a Gabriela. Ještě bych si dala klidně čtvrtý díl. Konec byl moc rychlý. Chtěla jsem ještě otáčet stránky, ale zjistila jsem, že už žádné nejsou. Moc hezké:-) Vytkla bych jen obálku, která se nakladatelství opravdu nepovedla. Taková nijaká. Začali hezky od červené přes fialovou, ale nedotáhli to do šťastného konce.
Zajímalo by mě, jestli vydají i další knihu SR. Úryvek, který je na konci Gabrielova Ráje, vypadá slibně.

28.07.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Přeslazené jak blázen, ale také strašně roztomilé.:-D Předvídatelný konec. Milá oddychovka. Doporučuji. Jsem zvědavá na ostatní knihy autorky.

02.05.2014 5 z 5