Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Takže další výborně napsaná kniha o sériovém vrahovi od Chrise Cartera. Opět nepolapitelný vrah , který za sebou nezanechává žádné stopy ,ale Robert Huntr s Carlosem Garciou jsou silní protivníci .

08.04.2018 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Druhý díl ze série Bratrstvo krve dočten .Opět to bylo akční , čtivé ,samozřejmě s řádnou dávkou sexu . Pan Kotleta dokáže do svých knih zařadit i takové prvky a postavy ,které by tam člověk opravdu nečekal. Jsem docela zvědavá, jak tuto sérii pan spisovatel ukončí .Nějakou představu mám , tak uvidíme jestli jsem se alespon trochu trefila.

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Příjemná oddychovka ,kde vybraní mladí lidé od svých 18 let fungují jako nájemní vrazi.Příběh Josepha , který se při jedné akci seznámí s Marií byl akční a dojemný. Konec mě teda překvapil.

08.04.2018 3 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tak jsem se také pustila do Cinder. Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala proč s tím všichni nadělají takové cavyky , vždytˇje to jen hezky zmodernizovaná Popelka. Je pravda ,že asi kolem 250 strany mě kniha dostala. Musela jsem číst při každé volné chvilce , abych se dozvěděla jak to dopadne . No to že tam ten konec vlastně nebyl jsem mohla předpokládat , když jsou jsou další díly :D . Takže mé shrnutí je to velmi čtivá pohádka s velice zajímavým dějem . A gratuluji paní spisovatelce , že z nás čtenářů udělala závisláky na této sérii . Dávám **** , protože mi to chvilku trvalo ,než se ze mě ten závislák stal :D

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

08.04.2018

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Tak tato kniha mě opravdu moc překvapila.Nikdy jsem nečetla knihu s takovým tématem a musím říct ,že jsem byla mile překvapena. Kniha se moc hezky četla .Děj úžasný ,zápletka vymakaná. Takže mohu jen doporučit.

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

Prozření Prozření Anna Godbersen

Tak konečně poslední díl ze série za mnou . A opět jsem se rozčílila , protože jsem čekala úplně jiný konec . Ten co vymyslela autorka mě úplně odrovnal . Ale i tak to bylo báječné čtení. Doporučuji celou sérii Luxus.

07.04.2018 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Teda musím říct ,že tuto knihu jsem si opravdu užila. I když je pro mladší čtenáře ,tak já ji doslova hltala. Úžasný příběh , který vás vcucne a ten konec no prostě paráda. Abych pravdu řekla , úplně se klepu na další díl . Takže všem moc doporučuji .

07.04.2018 5 z 5

Zkrocení Zkrocení Jude Deveraux (p)

Tak tato kniha je taková moje srdcovka. Vím ,že je to romantika , ale na tuhle knihu já nedám dopustit

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Tohle byla moje první epická fantasy co jsem četla.A jsem nadšená .Krásně napsaný příběh ,kde se s hlavní postavou Vélinem Al Sornou seznamujeme už v jeho dětském věku a postupně s ním procházíme výcvikem ,zkouškami o přežití , válčíme , odoláváme intrikám i temným silám .Anthony Ryan píše opravdu čtivě. Určitě si druhý díl také koupím , protože jsem moc zvědavá jak to vše bude pokračovat dál.

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila .Už jsem měla přečtenou knihu Pět , a tak jsem se rozhodla pustit se do další ze série s Beatrice . Bohužel mě docela zklamala .Bylo to takové roztahané a pasáže z facebooku mě opravdu nebavily, ale jelikož autorka píše čtivě ,tak jsem i tak knihu přečetla docela rychle. Jsem zvědavá na další díl Hlasy.

25.03.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Jelikož mám přečtené všechny knihy od Roberta Bryndzy ,tak musím říct ,že mi tento díl přišel jako nejslabší. Autor pro nás připravil v příběhu určité změny ,které mě překvapily a i šokovaly .Říkala jsem si "proč to udělal?" A co mi nejvíce vadilo , byly určité změny co se týká postavy Eriky.

19.03.2018 4 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Tak s prvím dílem jsem se nějak poprala , ale bohuže u druhého dílu jsem dala 200 stran a končím .Hlavní hrdina mi je nesympatický. Ty anglické věty v textu přeskakuji a musím říct ,že mě při četbě dost rušily. Přijde mi ,že těch dvěstě stran bylo o ničem , čekala jsem víc akce atd. Takže do třetího dílu už nejdu

13.03.2018 2 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

I další díl ze série Royalové se mi líbil.Musím říct ,že si jednou za čas ráda přečtu takový žánr jako je tato série. Je to velice příjemné čtení na jeden den . V tomto díle mě teda dostal konec .Zůstala jsem s pusou otevřenou a koukala na poslední řádky v knize a nevěřila vlastním očím . Pěkně se nám to tam zamotává ,takže šup na další díl .

08.03.2018 5 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Tak u této knihy jsem měla ze začátku problém v šílených a pro mě zbytečných popisech.Ale za nějaký čas od toho autorka víceméně upustila , a pak už jsem si příběh hlavní hrdinky Irene a jejích přátel užívala. Takže , kdo má rád fantasy ,tak určitě doporučuji. Ale nejsem si jistá ,že bych jí přiřadila do sekce pro děti a mládež .

19.10.2017 4 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Tak tentokrát nás pan spisovatel zavedl mezi lykany a upíry .Takže přesně můj šálek kávy. Knihu Vlci jsem si přečetla jako první ze série Bratrstvo krve. Chtěla jsem vědět s kým budu mít čest v celé této sérii. Takže taková rychlá jednohubka , která vás seznámí s Gerhardem alis Radegastem upířím válečníkem . A musím říct ,že po přečtení této knihy se na celou sérii moooc těším

03.10.2017 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Opět dobře napsaná kniha od Františka. Slovanští bohové , váleční veteráni, přátelství ,láska , sex ,boj o moc to vše můžete v této knize najít. Tak hurá na druhý díl , už se těším jak to vše dopadne.

03.10.2017 4 z 5

Jelikož jsem měla trochu čtecí krizi ,tak jsem se začátkem knihy docela dlouho prokousávala. Ale pak krize pominula a já knihu slupla za dva dny. Moc pěkně napsaný příběh zakázané lásky. Velice se mi líbilo ,že i když v tomto díle autorka vynechala sex mezi hlavními hrdiny , tak stejně dokázala popsat některé situace s tak erotickým nábojem ,že jste se zmohli jen na WOW . Takže určitě doporučuji kdo hledá knihu v romantickém duchu a se zajímavým příběhem.

09.09.2017 4 z 5