Lenka-knihy Lenka-knihy komentáře u knih

První První Kiera Cass

Další super díl této série. I konec byl pěkný, ale ukončený. Pokud má být pokračování tak jako nevím nevím..

12.11.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Jen o maličko horší než Selekce, ale také super. Na začátku mě Elita moc nebavila. Později se to "rozjelo" a hodnotila to tedy kladně. Dávám 5*.

09.11.2015 5 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Destrukční deník je zábavné ničit, ale pak.. Leží v šuplíku a 200 Kč nebo kolik to stojí je v háji.. Je to dobrý nápad ale trošku nanic..

04.11.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Super knížka.. Čte se naprosto sama! A já můžu jen doporučit!

04.11.2015 5 z 5

Strážný anděl na každém kroku Strážný anděl na každém kroku Martina Wildner

Ne.. Tahle kniha mě moc nebavila. Do čtení jsem se od půlky musela nutit. Za mě velké zklamání oproti začátku. Pouze 2*

30.10.2015 2 z 5

Kniha nebyla až tak dobrá jako třeba Famfrpál v průběhu věků ale fajn byla. Nejvíc mě bavilo to, co tam Harry dopsal. (Tady v komentářích se objevilo, že tato kniha bude zfilmovaná.. Nevíte někdo prosím kdy?) O 2* horší než samostatný Harry Potter a o 1* horší než Famprfál. Dávám 3*.

27.10.2015

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Joanne Rowling

Vidím tady v komentářích skoro jen kritiku.. Já však ale tuto knihu kritizovat nebudu. Famfrpál jsem si v Harrym Potterovi oblíbila takže to byl krásný doplněk četby. Na samostatného Harryho to ale nemá tudíž 4*.

27.10.2015 4 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Jako celek Tobiáš Lolness je dobrý, ale jsou i lepší i horší knihy. Pouze 3*.

19.10.2015 3 z 5

Tobiáš Lolness. II. Elíšiny oči Tobiáš Lolness. II. Elíšiny oči Timothée de Fombelle

Určitě byl první díl lepší ale i tento druhý díl se čte sám a je super!

19.10.2015 3 z 5

Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Timothée de Fombelle

Teď jsem četla hlavně akční knížky..kde se furt něco děje. Chtěla jsem si od toho odpočinout. A přesně pro tento případ je tu Tobiáš Lolness. Je to super knížka ale nedá se srovnat s knížkami akčními. Mezi klidnými knihami určitě 5* ale dohromady pouze 4* jsou i lepší knížky.

09.10.2015 4 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Takže vražedná léčba byla super. Konec je takový zvláštní. Od toho jsem čekala trochu víc. Ale jako celek opravdu bezva takže 5*

08.10.2015 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Viděla jsem jako první oba filmy i labyrint i zkoušky ohněm. Přečetla jsem si to a je to paráda! Knížka je o moc lepší než film. Škoda že jsem knihu četla až pak. Jsem ráda že vražednou léčbu budu číst se svojí představivostí. Zatím je to super série, teším se na třetí díl. Doufám že se mi můj náhled na tuto sérii po přečtení nezmění. Za tento díl 5* stejně jako u labyrintu.

02.10.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Oproti prvnímu dílu který byl úplně wow dokonalý mě tento zklamal!

27.09.2015 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Úplně dokonalá knížka!! Tento první díl je krásný. Bavil mě od začátku do konce!

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Tato kniha byla upřímě nejslabší. Podle mě se děj moc vlekl a já osobně jsem se do čtení musela nutit. Za mě pouze 2* oproti prvnímu dílu velké zklamání!

27.09.2015 2 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Kniha z pohledu čtyřky je super! Jsem ráda že autorka něco takového napsala. Zároveň jsem ráda že jsem si to přečetla už po Divergenci že jsem to měla hezky u sebe.

27.09.2015 4 z 5

Divergencia Divergencia Veronica Roth

Tato kniha byla hezká. Nedá se ovšem vůbec srovnat s knihami kterým jsem dala 5*,proto za mě pouze 3*

27.09.2015

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nejlepší kniha ze všech Potterů! Byla napínavá od začátku do konce. Štvalo mě když je Ron na chvíli opustil. Ale něco takového tam být musí. Když sem byla za polovinou této knihy pořád jsem si říkala že mě zajímá jak to dopadne ale zároveň jsem to vůbec nechtěla dočíst. Když jsem jí přece jen dočetla byla jsem smutná že už není víc Potterů. Určitě se k této sérii budu vždy ráda vracet! Stojí to za přečtení od začátku do konce! Dokonalost sama, určitě moc doporučuji! Harry Potter byl je a určitě i bude vždy kniha mého srdce!

27.09.2015 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Sice mi přijde tento díl ze všech potterů nejslabší, ale určitě si ho přečtu víckrát! Super knížky!

27.09.2015 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Odrazovalo mě to, jak je kniha celkem tlustá. Potom ale když jsem se do ní začetla tak opravdu úžasné! U dalšího dílu opět 5* hodnocení!