LeNÍk32 LeNÍk32 komentáře u knih

Kopírák Kopírák Sam Holland

Nejděsivější asi né , ale napínavý určitě.
Přečteno na jeden zátah. Je to sakra čtivé. Krátké kapitoly knížka rychle utíká. No ale ten konec no nevím no i přes spoustu negativních komentářů musím říct,že se mi knížka líbila *****

23.08.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Tilly je prostě borka. Knížka se čte výborně.
Těším se na pokračování

31.05.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Třetí kniha v pořadí a úplně super. nejde se odrhnout. Až do konce jsem netušila,kdo, co, proč?
Perfektně napsané těším se na další knihy

05.03.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Ještě lepší než první díl. Autorovo psaní je super. To je přesně ten druh knih na které by si člověk vzal dovolenou. Absolutně se nejde odtrhnout.
Tak hurá na Vražedné pohádky :-)

18.05.2022 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Tak tohle byla velká paráda. knížka se četla naprosto perfektně nedalo se odtrhnout. už se těším na další autorčinu knihu

20.02.2023 5 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Tak tohle byla velká paráda :)knížka ma švih od začátku do konce nešlo přestat číst. Sympaticka Roz a její hlášky dodají knize i pár úsměvných momentu :)
Jo plný počet hvězd a určitě si přečtu další knihu pokud tu vyjde

03.03.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Musím říct, ze všecky tři knihy byla super jízda. Vražedné pohádky taky parádní pecka... Suprově napsane, výborná dějová linka.
. No a ten závěr... Mazec
.. Doufám ze autor napíše další takové pecky

29.05.2022 5 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Od knihy jsem si úplně nic moc neslibovala, ale byla jsem velmi překvapena. Děj ač malinko předvídatelny, ake od začátku knížka odsejpa.
Každopádně určitě stojí za přečtení, protože i tohle může být realita

23.03.2022 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Tak původně jsem myslela, že druhý díl ani číst nebudu. Byla by to chyba je supr. Začátek malinko zdlouhavý, ale pak se to rozjelo a nešlo přestat číst
Tak hurá na Balzamovače

05.02.2022 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Slušnej výstřel z bot
Malinko předvídatelné,ale nic to nemění na tom,že alespoň dle mého názoru nejlepší kniha od autorky.

17.03.2024 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Parádní čtení oba díly jsou super už se těším na další

17.09.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Super... šup sem s dalšími díly......

27.07.2023 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Parádní detektivka. Sympatická dvojice vyšetřovatelu. Pelášim na další díl moc se těším

12.05.2022 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Musela jsem se hodně soustředit, aby mi v knize něco neuteklo. Ale je to parádně napsané neuvěřitelně napínavé a vlastně i děsivé.
Určitě stojí za přečtení

26.03.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Jsou knihy na které by měl člověk dostat dovolenou, aby nemusel odkládat. Přečetla jsem všecky díly po sobě... No neuvěřitelně perfektní.
Rozuzlení naprosto nečekané. Dlouho bude trvat než mě zas nějaký autor takto odzbroji.
Doporučuji je to luxusní čtení a těším na další autorovu knihu

25.02.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kdybych mohla dát víc hvězd tak neváhám, letos první kniha, která mě doslova,, vystřelila z bot,, Jelikož tohle byla skutečně jízda. Neuvěřitelne čtivé nešlo přestat.
Jdu na pátou oběť

17.02.2022 5 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Tohle byla síla....dlouho budu knížku vstřebávat

04.09.2023 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Tak i já jsem úspěšně dočetla trvalo mi to sice 6 dni neboť kniha není žádný hubeňour.
Ale rozhodně moc hezké čtení a klobouk dolů před autorkou.
Chvílemi opravdu temné a celkově dost náročné, ale vyplatí se dočíst do konce.
Člověk se mnoho dozví. Určitě doporučuji

04.05.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tak tohle vůbec nebylo zlé.. Na knihu jsem se moc těšila autor je můj oblíbenec, ale na opičaka to nedosáhne.
Ale i tak, měla kniha šmrnc a děj frčel a čtení bylo supr.
Určitě se těším na další knihu od tohle borce.

21.04.2022 5 z 5

Tisíc ďáblů Tisíc ďáblů Frank Goldammer

Po přečtení Strašáka jsem se na tuhle knihu fakt těšila. A opravdu nejsem zklamaná. Další případ sympatického policejního komisaře Maxe nás zavede do poválečných Drážďan....
Kniha se moc fajn čte a ten konec, tak ten jsem fakt nečekala.
Doporučuji

05.04.2022 5 z 5