LeHor LeHor komentáře u knih

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Hezký příběh, místy mi ale přišel zdlouhavý.

30.12.2023 3 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Oddechovka ze života, bavilo mne to.

15.01.2023 4 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Četlo se to dobře, ale zdálo se mi, že už je tam toho násilí na jednu knihu příliš. První půlka knihy super, pak se to začalo nabalovat a konec už mne tolik nebavil, tušila jsem, kdo je za tím i jak to dopadne.

29.12.2022 3 z 5

Přes nepřízeň osudu Přes nepřízeň osudu Danielle Steel

Příběh plný zvratů, tak jako život sám.
Oddychové čtení.

11.05.2022 4 z 5

Manžel do domu... hůl do ruky Manžel do domu... hůl do ruky Alena Jakoubková

Ach jo... Je to čtivé, prostě oddechovka. Přesně jak píší ostatní, sladká pohádka... tušíte, co bude dál i kdo je, nebo bude ten princ.

09.08.2021 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Příběhy z jedné dědiny, takové oddychové čtení. Protože jsem prvně četla Vrány, nemůžu dát plný počet.

23.03.2021 4 z 5

Minuta na rozloučenou Minuta na rozloučenou Hana Marie Körnerová (p)

No úplně nevím jak hodnotit. Oblíbená autorka, četlo se to celkem dobře, ale překombinované.

25.12.2020 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Tak nevím, čekala jsem asi víc. Chvílemi až nuda, zbytečně zdlouhavé. Zkusím ještě další díl.

31.08.2020 3 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Jako matka chápu její rozhodnutí. Válka byla krutá, snad už se to nikdy nebude opakovat.

02.07.2020 3 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Taková klasická oddechovka.

01.06.2020 3 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Napínavé a čtivé od začátku do konce. Těšila jsem se na každou chvilku, kdy budu moci číst. Času bylo málo, četla jsem poměrně dlouho. Vřele doporučuji a od autorky si určitě ještě něco přečtu.

27.02.2020 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Dotčeno, ale nic pro mne.

20.01.2020 3 z 5

Perníková chaloupka Perníková chaloupka Václav Renč

Četla jsem ji dceři, pak synovi a teď jsem ji přečetla vnukovi.
Prostě srdcovka.

28.12.2019 5 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Dobře se to četlo, vrah odhalen. Spokojenost, můžu doporučit.

30.10.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Celkem se mi to líbilo, ale ten konec jsem nečekala. Uvidím v příštím díle, snad to bude lepší.

27.10.2018 2 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Smutné příběhy, ten první je podobný tomu, co potkalo mou švagrovou, syn byl ale již plnoletý...taky ho hledala... a ona už zemřela... neumím si představit, že bych nevěděla, kde je moje dítě.

16.05.2018 5 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Přečteno jedním dechem, tyhle knihy můžu. Napínavé až jsem v noci přemýšlela, jestli není někdo ve skříni :-) Doporučuji

06.03.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi líbila, ale první díl se mi zdál lepší. Možná to bylo tím, že jsem to četla hned, asi to chtělo pauzu.

26.01.2018 4 z 5

Hezký chlap, dostal od života naloženo. Kdo to nezažil, nepochopí.
R.I.P.

25.05.2024 5 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Moc se mi to líbilo. Postupně se odkrývají staré hříchy a napětí stoupá. Už jsem tušila, jak, kdo a co.. I tak jsem nemohla knihu odložit.
Jsem ráda za české autory. Určitě si přečtu další autorčinu knihu.

21.03.2024 5 z 5