lee5747 lee5747 komentáře u knih

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Michelle je skvělá a tahle knížka to jen potvrzuje. Dost podrobně popsán její život a postupně i poznáváme další členy rodiny. Knížka celkově působí velmi otevřeným dojmem, je psaná dost čtivě a mile. Někdy se člověk i zasměje, někdo naopak se vcítí do určitých situací. Od knížky jsem očekávala dost a i tak očekávání předčila. Navíc jako bonus jsou různé fotky, prostě skvělé, doporučuju. :)

21.06.2019 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Já mám Kovyho ráda, jako jeden z mála českých youtuberů, svou "slávu" využívá k dobrým účelům. Neočekávala jsem od knížky moc a to bylo asi dobře, protože nejsem zklamaná. Knížku přečtete sotva za 1 den, je to velmi příjemné čtení, vlastně myšlenek a názorů. Dozvíte se několik informací, které se vlastně skrývají za oponou, ale nemyslím si, že je nutné, ji číst znova. Fanouškům bych ji doporučila jen z fanouškovského principu, ale nemyslím si, že nutně zaujme ostatní.

17.06.2019 4 z 5

Blízko smrti Blízko smrti Peter James

Dobře čtivá kniha, se zajímavým příběhem, zamotaným dějem a nečekaným výsledkem. Vřele doporučuji.

12.04.2019 5 z 5

Hustej nářez - komiks Hustej nářez - komiks František Kotleta (p)

Pro nás fanoušky bratrstva, je prostě tohle nutnost mít. Krásně ilustrace, ale když se odpoutáme od toho, že je to podle knižní předlohy, tak jsou zde častokrát takové skoky, že pro neznalce, to nebude dávat sebemenší smysl a proto jedna hvězdička dolů. Ale těším se i na další 2 díly.

17.03.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Rychlé, svižné, velmi dobře čtivé a napínavé až do úplného konce. Za mě jeden z nejlepších thrillerů co jsem kdy četla, tak už se těším na další autorčinu tvorbu.

24.02.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Za mě super. Příjemné čtení, taková napínavá oddechovka. Rozhodně další díl od autora nezklamal.

13.02.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pro mě příjemná oddechovka, na kterou po určité době zapomenu. Nicméně můžu ji doporučit. Dobře se čte a je velmi nenáročná. Můj největší problém s díly, které jsem četla od této autorky je ten, že je vše docela povrchní, ledabylé a do příběhu se prostě nedokážu začíst a najednou je konec..

30.01.2019 3 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Docela zajímavá knížka i příběh, jen chvílemi byli pasáže, které jsem měla nutkání přeskočit.

20.01.2019 3 z 5

Můj život s gamblerem Můj život s gamblerem Martina Bittnerová

Mě kniha zklamala a proto ji hodnotím, tak, jak ji hodnotím. Vadilo mi takové rozdělení "já,já,já" a pak "oni,oni,oni"- Taky si myslím, že téma by šlo rozpracovat do větší hloubky. Nicméně téma zajímavé a určitě může kniha něco předat ostatním.

21.12.2018 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Je pravda že prvních asi 100 stránek mě knížka bavila, ale pořád jsem netušila o co jde. Každopádně tahle knížka je ale úžasná, příběh skvěle psaný, pro někoho možná trochu nepříjemné přeskakování v čase. Zápletka do konce knihy utajená a neměla jsem nejmenší tušení kdo za tím vším stál. Těším se i na další knihy.

16.12.2018 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Knížku jsem čekala spíš o motivaci, než o životním příběhu Anie. Pár momentů k zamyšlení zde určitě bylo, ale nic co bych už neslyšela někde jinde nebo od někoho jiného. Za mě knížka nemá jako prvotní cíl být motivační, ale spíš povyprávět o svém příběhu. I přesto, je tento příběh milý, podaný příjemným a vtipným způsobem takže proč ne. :)

28.11.2018 3 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Zajímavé pokračování, bohužel pro mě takové průměrné, ale příjemné, oddechové a čtivé. Clove má většinou víc štěstí než rozumu, nebudeme si nic nalhávat. Konec byl hezký, ikdyž snadno předvídatelný.

28.11.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě super, povedené čtení, ikdyž mi přišlo že oproti jiným jeho kouskům, je tento trochu slabší. Ale chválím velmi nečekaný konec.

18.11.2018 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silný příběh, u kterého vám před očima probíhá celý děj a nejhorší představy. Myslím, že po dočtení, se každý nad přečtenými řádky hluboce zamyslí...Jenom se mi místy zdálo vyprávění dost povrchní.

06.11.2018 3 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Od knížky jsem asi měla moc velké očekávání, ale i přesto je příjemná a docela oddechová. Pro mě osobně byli některé části zbytečné a nic neříkající a některé by mohli být naopak propracovanější.

04.11.2018 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Hodnotím velmi kladně, příjemné čtení, docela rychlý spád, fakt super. Jen v druhé části knihy jsem se trochu začala ztrácet v tom, kdo kdy vypráví kterou část, proto nedám plný počet hvězdiček. :)

28.10.2018 4 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Krásné čtení, stejně jako předchozí :)

26.10.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Lepší průměr, docela čtivá, jen to prolínání mi někdy dělalo trochu problém.

14.10.2018 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Je docela fajn, že člověk nemusí číst nutně první díl, protože autor představuje osoby stejně i v tomto díle. Za mě určitě kladně hodnotím styl autorova psaní, zase jsem netušila kdo za celým zločinem stojí, dokud mi to vlastně sám neprozradí. Rozhodně se těším na další díla.

30.09.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

K této knížce jsem přišla jak slepý k houslím, ale musím říct, že zpracování je pro mě úžasné. Autor píše velmi čtivě a dramaticky. Za mě je velké plus to, že jsem skoro do poslední chvíle nevěděla kdo za těmi činy stojí. Určitě to není poslední knížka, co jsem od autora četla. :)

21.09.2018 5 z 5