Můj život s gamblerem

Můj život s gamblerem https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358534/bmid_muj-zivot-s-gamblerem-2PC-358534.png 2 13 5

Publikace přibližuje soužití s profesně velmi úspěšným člověkem, který ale dlouhé roky marně a za pomocí odborníků bojoval se svou závislostí na hazardu. Bittnerová vypráví o všech událostech s odzbrojující otevřeností. Přináší tak jedinečný pohled na odvrácenou tvář hazardního průmyslu, jehož zhoubný vliv se u nás stále podceňuje.... celý text

palka452
21.08.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,jen měla mít jiný název...Je to spíš kniha o "kořenech"našich životů...

Oliivie
17.02.2019 1 z 5

Na knížce je znát, v jakém rozpoložení ji autorka psala. O gamblerství to podle mě moc není.

lee5747
21.12.2018 3 z 5

Mě kniha zklamala a proto ji hodnotím, tak, jak ji hodnotím. Vadilo mi takové rozdělení "já,já,já" a pak "oni,oni,oni"- Taky si myslím, že téma by šlo rozpracovat do větší hloubky. Nicméně téma zajímavé a určitě může kniha něco předat ostatním.

Prey
15.07.2018 2 z 5

Doufal jsem, že to bude o něm a o tom. Je to od ní a o ní... Já, já, já, moje bolístky, moje rodinné konstelace. Například s knihou „Já, hráč“ je to nesouměřitelné, i když její autor měl tu nefér výhodu, že to přežil a mohl popsat sám.

Anie94
23.10.2017 3 z 5

Tato nove vysla kniha od teto spisovatelky me dlouho lakala k precteni a to z duvodu, ze zde autorka pise o clovekovi, se kterym pracovala moje mamka a koho ja jsem znala jako mala holcicka. Od knihy jsem cekala daleko vic. Prvni vec co me prekvapila byl rozsah knihy, ktery byl velmi maly a to pouze 90 stran. Dej knihy byl tak velmi povrchni a neprinasel zadny zajimavy dej. Chapu ze pro autorku bylo tezke zit s takovym clovekem a i jeho konec ji urcite velmi ublizil, ale toto tema se dalo podat daleko podrobneji, lepe a take daleko citliveji. Autorka take preskakovala na popis vztahu se svou matkou, ktery prilis nesouvisi s hlavni dejovou linii. Me osobne kniha nenadchla.