Kupcovka Kupcovka komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tahle nížka nejde popsat slovy, brečela jsem u ní hodně dlouho. Ale jinak je fantastická, stejně jako autor.

13.10.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Stejně jako první díl: senzace.

18.10.2021 5 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Knížka byla nádherná. Já pro ni nemám slov. Hetty se mi líbila odhodláním, jak se šla v nalezinci podívat za Gideonem, a jak byla odhodlaná jít do cirkusu za Madame Adelinou, kvůli které se vydala přes půlku Londýna. J.W. píše krásné knížky, takže pro tuto knížku dávám 5 hvězdiček. Doporučuji!

27.01.2019 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

(SPOILER) Tahle kniha mě dostala. Vůbec jsem nečekala, že Erica na konci zemře, a moc jsem nevěřila, že by Patrick mohl být tak geniální vrah. Všechny ty zvraty, propojení různých životů, tolik tajemství.. No prostě dokonalá kniha!

04.09.2021 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Toto je úplně úžasná kniha. America je moc milá, ale občas bych jí knihu omlátila o hlavu. Už jsem začala číst Elitu, jsem zvědavá, jak se to vyvine.

08.05.2021 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Dámy a pánové, tomuto se říká perfektní knížka. Perfektně jsem se uvolnila.

18.04.2021 5 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Miluji tuhle knihu!!! DOPORUČUJI TUHLE KNIHU VŠEM, CO JI NEČETLI, A VŠEM, CO JI UŽ PŘEČETLI!!!!!

13.07.2019 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Knížka mě chytla za srdce a nádherně se četla. Nedokážu popsat, jak se mi líbila. Nádhera ❤️

18.11.2018 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

No bože můj. tahle kniha mi doslova vyrazila dech. ten konec?! vůbec jsem to nečekala. jedna z nejlepších knih, co jsem kdy přečetla

20.04.2022 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Ten konec?! Rychle potřebuju další díl!!

05.11.2021 5 z 5

První První Kiera Cass

(SPOILER) No tak tohle mě dostalo. Knížku jsem dočetla ve škole a měla jsem hroznej záchvat kvůli té přestřelce na konci. A měla jsem moc ráda vrchní komornou naší milované Americy, Anne, a bylo mi moc líto, že to nepřežila. Celou dobu jsem nesnášela Celestu, ale u konce mě dostalo, když byla první zabitá. těším se, až od mamky vyprosím Šťastně až na věky, Dcera a Koruna, moc se na to těším!

17.05.2021 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Když jsem knížku dočetla, dostala jsem panický záchvat z toho, že mi mamka nechtěla dát další díl. Tahle série mě na moje vysoká očekávání nezklamala!

12.05.2021 5 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Krásná vtipná knížka, od půlky sice už to bylo jako normální pohádka, ale stejně úžasný!

11.04.2021 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Kniha přečtená jedním dechem. nádhera :) těším se až se dostanu k dalším dílům :)

17.03.2021 5 z 5

Spolkla mě knihovna Spolkla mě knihovna Klára Smolíková

Knížka mě bavila, něco podobného jsem i já. Čtu každý den, ale teď ke knížce: hezky se čte, já bych sem toho mohla napsat klidně milion, ale nejlepší je, že se toho dozvíte spoustu o knížkách! Určitě doporučuji těm, co se něco chtějí dozvědět o knížkách.

27.01.2019 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Mohu jen souhlasit s mou dcerou, přečetla jsem knihu jedním dechem, napínavé od začátku do konce ... Dceři je deset a mě přes třicet..... Já jsem byla ke konci i dojatá ❤️

21.11.2018 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Tak tahle kniha mě dostala. Laurel mi už od prvních řádků přišla zajímavá a moc hodná holka. a asi jí přeberu kluka, Skye jsem si taky moc zamilovala, stejně jako Tristana a ostatní postavy. Tohle je prostě nezapomenutelná knížka.

30.04.2021 5 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

(SPOILER) Hned, jak jsem začala číst, jsem věděla, že tohle bude hodně akční a emotivní. Často jsem byla velmi překvapená, ale občas jsem si i pobrečela. Třeba Marguriete z moskevské dimenze mě dostala tím, že byla hluchá. Sice jsem hluchá jen na jedno, ale dokážu si představit, že jsem v Marguaretině kůži. Nejvíce se mi líbily části s Paulem, moc jsem si ho oblíbila. Moc krásná série.

16.03.2021 5 z 5

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Tahle knížka je vážně suprová, občas si ji přečtu znovu, protože je to knížka plná humoru a ten já miluju. David Williams podává skvělý výkon, jeho knížky jsou vážně dokonalé.

10.03.2021 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

O knize jsem poprvé slyšela od Domi Novak, a jsem moc ráda, že jsem ji dostala k Vánocům. Vážně parádní knížka, hodně napínavá, a to mám na té knížce také moc ráda. Jediný mínus, že moc nerozumím těm fyzikálním ''kecům'', ale příběh jsem chápala i bez nich. Vážně super.

23.02.2021 5 z 5