knihomolkadorfa knihomolkadorfa komentáře u knih

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Noooo. Tak to opět byla jízda ! Škoda, že už to byl poslední díl. Určitě si ještě někdy celou trilogii přečtu. A pěkně hned za sebou, aby mi žádný detail a spojitost neunikla. A budu doufat, že autor zas brzy něco napíše.

30.05.2020 5 z 5

Žena roku 1900 Žena roku 1900 Helena Šmahelová

Tak tuhle knížku jsem četla poprvé zhruba před 30 lety. Nyní, po připomenutí zde na DK, jsem ji znovu vytáhla z knihovny. V dnešní době plné nejrůznějších thrillerů, science fiction a co možná nejdrsnějších detektivek, tak ani po letech nezklamala. Dobré čtení.

07.04.2020 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Zajímavý námět, napětí po celý příběh, závěr vážně překvapivý. A Modlitba klidu mi už visí nad pracovním stolem.

13.03.2020 5 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Skvělé čtení ! Skvělý Joe, jen trochu nechápu Julianne.

27.01.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Nemohu jinak. Za mne Harry za plný počet !

16.10.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá knížka od skvělé autorky. I když ... tato se mi, nevím proč, líbila asi nejméně.

09.05.2019 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Hodně dobré. Kristýna Trpková se zařadí mezi mé oblíbené autorky. Jen mě mrzí, že se jedná zřejmě o konec série. Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a určitě by ještě bylo o čem psát, No, ale možná i zde platí - v nejlepším přestat :)

26.08.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Trochu zdlouhavé, ale dobré. Série s Erikou se mi líbí víc.

03.07.2023 4 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Tak tohle bylo velké překvapení. První knížka od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Pěkně vykreslený příběh, hlavní postavy sympatické a uvěřitelné, dobrá četba !

12.06.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Maarten S.Sneijder mě prostě baví. I když - o pár desítek stránek méně by určitě prospělo.

06.04.2023 4 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Autorku mám ráda. A tohle je, dle mého názoru, její nejlepší počin. Promyšlené a napínavé. Doporučuji.

01.06.2022 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Skvělý thriller, který nutí k zamyšlení. Jen to vzalo zbytečně rychlý konec.

15.01.2022 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Dobrá detektivka, místy dost nechutná, takže nic pro slabší povahy. Je vidět, že autor ví, o čem píše. Stárnoucí a bručounský Harry mi byl hodně sympatický, ambiciozní a přeaktivní Maddie mi dost lezla na nervy. Další díl si ale určitě přečtu.

13.05.2021 4 z 5

Fotografie Fotografie Debbie Rix

Na knížku jsem se moc těšila a rozhodně jsem nebyla zklamaná. S Rachael a Sofií jsem strávila velmi příjemný víkend. Tentokrát mě bavily obě dějové linky. A že je to trochu červená knihovna ? No a co. Do románu pro ženy to tak nějak patří a v dnešní covidové době opravdu pohlazení po duši. Autorce velký dík.

07.03.2021 5 z 5

Tohle bylo velmi milé překvapení. Vtipná oddechovka, určená především pro ženy, při které jsem se skvěle bavila a někdy se i smála nahlas. Bohužel, jednou i v ranním přeplněném vlaku. A protože jsem kategorie 55+, vzbudila jsem značný rozruch :) Ale zase několik přítomných dam, včetně paní průvodčí, projevily o knížku zájem. Tak aspoň tak :) Každopádně autorčinu Bokovku si velmi ráda přečtu.

11.12.2020 5 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Ufff. Moje první setkání s tímto spisovatelem, ale určitě ne poslední. Skvělý thriller, ale opravdu hodně drsný a brutální. Nic pro slabší povahy. Takže si dám chvíli pauzu, než se pustím do jeho dalších knížek.

04.08.2019 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Trochu pomalejší rozjezd, ale postupně vás příběh vtáhne a nepustí. A když už si myslíte, že všechno víte, konec vás dostane.

05.05.2019 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět velmi čtivé, krátké kapitoly, překvapivý závěr.

05.08.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Napínavé čtení od první do poslední stránky.

17.07.2023 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Hodně smutný a drsný příběh. První Dánovka, kterou jsem četla v češtině. U dalších se vrátím zase k originálu, prostě mi to k tomu pasuje líp.

24.01.2022 5 z 5