Klarsik3 Klarsik3 komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

V prvni chvili sem byla celkem zklamana pak jsem si ale uvedomila ze je to jen takovala mala vsuvka a opravdu nam nikdo neslibuje zadny velky pribeh. Je to krasne odreagovani takove male nahlednuti do jejich "obycejneho" zivota. Myslim ze je to pekny predskokan ctvrtemu dilu a kazdy kdo ma teto svet rad bude vdecny za tuhle drobnou knizecku. :)

30.10.2018 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tak jo no.. Dalsi dil bych asi necetla kdyby se toho na poslednich strankach nestalo tolik.. Ted jsem zvedava.. Tak uvidime co se bude dal dit

10.10.2018 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Jako bych znovu četla serii Rosemary Beach.. Tím že moc nečtu anotace tak většinou nevím do čeho jdu.. Viděla jsem jen ohlasy jak je to super knížka tak jsem to zkusila a nestačila jsem zírat.. Tohle jsem nečekala někdo mi měl říct o těch sexy řadách možná bych si to pak nebrala do práce na noční :D Je to čtivé úplně jsem tomu propadla a přečetla to na jeden zátah.. Určitě při téhle knize přijde člověk na jiné myšlenky..

08.10.2018 3 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Tahle knížka se čte stejně skvěle jako předchozí dva díly.. Konec mě trošku zklamal ale i tak je tato série skvělá

05.10.2018 4 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Tohle mě baví.. Je to vtipně napsané příběh středoškolské party jak z reálu když teda nepočítám elfy, draky, nymfy a cestování v čase.. Ten konec? Věděla jsem to.. Ale to nevadí pořád to působilo perfektně že jsem si s poslední větou řekla: "no nekecej"..

04.10.2018 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Kniha je čtivá od první stránky jsem věděla, že je to něco pro mě :) Jasně neni to nic co vám změní život ale čtení je to bezvadné :)

03.10.2018 4 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

No asi se toho v závěrečným dílů autorce nakupilo vážně moc tak to zakončila jednoduchým zpusobem.. Me se to vypořádání moc nelibilo.. Byla jsem zklamaná celou dobu jsem se musela ke čtení nutit a nakonec zjistím ze mi ten čas za to nestál...

25.09.2018 2 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Za mě to bylo celkem zklamání.. Čekala jsem asi úplně něco jiného a nebo prostě jen mnohem víc.. Tak nádherná obálka a tak krásný název.. Prvních 150 stran se nic neděje ale vážnně vůbec nic se neděje až když dorazí delegace tak se začne něco dít a začíná to být zajímavé..Myslela jsem že mě to v tu chvíli už začně bavit... No nezačlo... Dočetla jsem to asi jen proto že jsem byla zvědavá na Thyona Nera jenže ten byl pořád stejně "záhadný" jako na začátku.. U téhle knihy vím že si jí podruhé nepřečtu

14.09.2018 2 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Na začátku mě nějvíc zaskočilo, že jsem nevěděla absolutně vůbec nic. Prostě tam najednou byla Clarke, která byla uvězněna za zradu a nějaký doktor jí oznámil, že s devadesátidevíti delikventy půjde zpět na zemi.. Takže.. Kdo je Clarke? Jaká zrada? Dobře.. Najednou tu byl Wells, který udělal něco protože Clarke a pak tu byl Bellamy a Glass.. Střídalo se to tak rychle.. Brala bych toho víc.. Nápad byl skvělí.. a myslím si že by se toho dala vymyslet spousta nebo to možná nemuselo být rozděleno do dvou dílů.. Každopádně jsem si oblíbila Wellse a nemám ráda Clarke.. Taky se mi líbí Glass.. Takže teď už vím víc o co de tak si ten druhý díl přečtu než se vrhnu na seriál :)

28.08.2018 3 z 5

Meč severu Meč severu Luke Scull

V prvním díle mě bavilo, jak se každá kapitola zabívala jinou postavou. V tomto díle mě to neskutečně rozčilovalo. Po přečtení mi kniha přijde skvělá protože už víte co vše se odehrálo a máte to poskládané dohromady.. Jenže při čtení to pro mě bylo utrpení.. Některé pasáže mě ani nebavili přitom byli svým způsobem důležité.. No myslím že do dalšího dílu nepůjdu..

06.08.2018 3 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Přišlo mi to jako bych četla dvě knihy.. Ovšem ani jedna z nich nebyla tak úplně špatná jen prolínání minulosti s přítomností byl pro mě vždy důvod dát si na chvilku pauzu.. Určitým způsobem mě bavili obě části..Jen prostě pro jednu knihu toho bylo z obou stran až moc..Části o Lily mi přišli zbytečně dlouhé ale je mi jasné že autorka chtěla aby sme to pořádně pochopili..i přes tu mou nelibost mě stále zajímá jak to dopadne a třetí díl si určitě přečtu

29.07.2018 3 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Spíš 4,8 hvězdičky za to časové prolínání, které mě neskutečně mátlo. Občas mi došlo opravdu po delší době, že sem časově opět jinde... Jinak mě kniha bavila těším se na další díl a doufám že to bude pěkná bichlička

23.07.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Mylím že když chce někdo dělat retelling stačí jedna pohádka.. Mě do sebe tyhle dvě prostě nešli... Přečetla jsem, zavřela jsem.. a asi stačilo..

19.07.2018 3 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Tohle dokud nedočtete tak prostě nevíte nic.. Jedinej kdo to ví je Kaz Brekker což je prostě můj oblíbenec největší záporák z "hrdinů"... Nejvíc mě naštvalo a prosím !!NEČTĚTE DÁL!! pokud ste knihu nečetli.. když jsem zjistila že někdo umře... Já nechci vědět co se v knize bude dít.. ani anotace si nečtu celé aby mě vůbec něco překvapilo... Ale prostě knihu DOPORUČUJI všem a věřim že si Kaze a ostatní zamilujete :)

19.07.2018 5 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Rozhodně mě bavil druhý díl víc, než první. Líbí se mi Rubyn nový kámoš :)

19.07.2018 4 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Pro mě slušná oddychovka.. Nedělo se tam nic závratného ale bylo to celkem čtivé. Asi jen díky Kostějovi si chci přečíst další díl tak doufám že se ho tam dočkám...

19.07.2018 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tahle kniha (vlastně celá série), mě pohltí pokaždé, když jí otevřu. Milovníci YA literatury v téhle knize najdou vše po čem jejich srdce prahne.. a Co vám bude scházet v prvním díle najdete v tom dalším. Doporučuju si tuhle knihu přečíst :)

19.07.2018 5 z 5

Temné bratrstvo Temné bratrstvo Luke Scull

To, jak se každá kapitola zabývala jinou postavou, mě bavilo. Nejvíc jsem si oblíbila Yllandris, která se bohužel objevovala v tomto díle po málu. Dalšími favority byli jednoznačně oba Horalové.

10.07.2018 4 z 5

Lov stínu Lov stínu AdriAnne Strickland

Rozjezd byl na mě sice pomalejší ale zbytek knihy jsem přečetla pomalu jedním dechem. Doporučuji

19.06.2018 4 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Ano je to předvídatelné ale to se od YA dá přeci čekat.. Kniha mě strašně nadchla, miluju autorky styl psaní. Pokaždé mám u jejích knih problém přestat ani teď mě nezklamala nemohla jsem knihu odložit.. Bavila me Nova a bavil mě i Adrian a jeho tým.. Teď když jsem knihu dočetla opravdu nevím na ci straně bych byla..

07.05.2018 5 z 5