Tažení do Tearlingu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kelseu Glynnovou, mladou královnu Tearlingu, čeká výzva, jaké dosud nečelila. Poté, co Kelsea zkřížila plány sousední země Mortmesne a její nebezpečné Rudé královny, je její vlastní země pustošena krvavou invazí. Zatímco je cizí armáda každým dnem blíž a blíž, Kelsea naváže díky magickému královskému safíru kontakt se ženou jménem Lily, která žila před mnoha lety – a jejíž osud je s Kelseou svázaný víc, než si umí představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236385/tazeni-do-tearlingu-fkF-236385.jpg 4.2287
Série

Královna Tearlingu / Kráľovná Tearlingu 2.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Yoli
Orig. název

The Invasion of the Tearling, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (54)

Kniha Tažení do Tearlingu

Přidat komentář
marianna7090
18.10.2020

Úžasné. Skvelé. Fantastické. Snáď od prvých 100 strán som knihu hltala stranu po strane. Nemám slov, bravo Erika.

Luigi1
26.05.2020

Opět výborné čtení.Doporučuji


chodícírohožka
19.01.2020

Skvělý druhý díl, ve kterém se konečně dozvídáme něco o Překročení a událostech, které k němu vedly, stejně jako o samotném Tearlingu. Opět jsou zde oblíbené postavy se svou jedinečnou charakteristikou - nyní některé obohacené o střípky z minulosti. Zajímavý je vývoj hlavní hrdinky, která se začíná vymykat klasickému černo-bílému pojetí... Spousta akce a situací, pro které bych knihu vyjmula z kategorie young adult... A celé je to moc dobře promyšlené a napsané, směřující do velkého finále.

kubakubikula
24.06.2019

Cela serie se mi moc libila, urcite doporucuji...Cetlo se to dobre, melo to spad a porad se tam neco delo...

Damonka12
28.03.2019

Průměrná kniha, za mě spíš taková výplňková, před tím co přijde ve třetím dílu. Uvidíme. Ale číst se to dá a má to i poměrně čtivý nápad.

Charmedka
18.11.2018

Tentokrát jsem věděla, do čeho jdu. Počítala jsem s tím, že kniha bude obsahovat krvavější a brutálnější pasáže, že mluva nebude vždy zrovna vybíravá a díky tomu jsem si už čtení dokázala užít.

Při hodnocení jsem ovšem stále byla trochu na pochybách, příběh je zkrátka zvláštní. Že nedosahuje takových kvalit jako první díl? To si nemyslím, je to jiné, takové temnější, děj se téměř nehnul, ale neberu to jako mínus.

Tažení do Tearlingu se mi líbilo, sice má své mouchy a pochybuji, že se série dostane na seznam mých nejoblíbenějších, již alespoň můžu říct, že se těším na závěr a snad se k němu brzy dostanu.

Maria95
08.11.2018

Zajímavé prolínání, a přesto mi tam chybělo něco víc z kelsey. První díl je první díl. Ale nezklamalo a jsem zvědavá jak to dopadne

koutasek
30.10.2018

tento příběh se mi zalíbyl už bylo vydět že kelsie není jen mladá dívka ale že se z ní stává dobrá vladařnice ale přesto sem ze čtení měla trochu divnější pocit ale ani nevim z čeho z krátka mě to uchvátilo do děje a tet když je vydán třetí ak se docelatěším jak to vše skončí.

1

Štítky

pro dospívající mládež (young adult) pro dívky

Autor a jeho další knihy

Podobné knihy

Kniha Tažení do Tearlingu je v

Právě čtených8x
Přečtených376x
Čtenářské výzvě37x
Doporučených31x
Knihotéce235x
Chystám se číst193x
Chci si koupit70x
dalších seznamech2x