klarinka9974 klarinka9974 komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Tato kniha je úžasnou novinkou, která se vážně povedla. Hned od začátku jsem se začetla a při další a další stránce jsem nemohla knihu odložit. Hrozně mě zajímal samotný konec, který mě vážně překvapil a o poslední větě nemluvě. Kniha se mi líbila a nemůžu hodnotit jinak než kladně.

09.03.2020 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Rozhodně je to lepší než druhý díl, ale horší než první. Kniha se skvěle četla, záhada byla každou stránkou větší... ale bohužel jsem vůbec nebyla překvapená ani zaskočena. Hrozně mě zklamal i samotný konec, jedním slovem se největší akce, na kterou čekáme od začátku, utne...

03.03.2020 4 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Potřebovala jsem takovou romantiku. Bylo to super, všechno se postupně vysvětlovalo a příběh měl smysl. Líbil se mi vztah Molly a Lea, i když to měli těžké, nikdy to nevzdali. A jak to bývá, konec je sladký a hlavně šťastný.

25.02.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Byla jsem překvapená, i když jsem očekávala vážně velkou pecku, záhadu za záhadou, na konci nečekané odhalení, tak i přesto všechno se kniha povedla. Začátek se rychle rozjel a poté se jen nachází jedna mrtvola za druhou a každý obviňuje každého. Neměla jsem ani tušení kdo za tím vším stojí. Promyšlený, dobrý, zápletka vysvětlena a vražda odhalena....

18.02.2020 5 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Smutek a neštěstí se táhne celým dějem. Tajemství, které Anna měla se pomalu odhaluje, až nakonec všechno vyplave na povrch a spousty lidem to změní život. Kniha i přes to, že nebyla veselá, tak se mi hezky četla. Dokázala jsem se vcítit do role Jess, pochopit každý kousek nevyřešené situace a nikoho neodsuzovat. Každý máme své tajemství, ale jen málo které vyplavou na hladinu.

10.02.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Celý nápad byl dobrý. Kniha se skvěle četla a každou stránkou už jen čekáte co se bude dít dál. Pammie jsem nenáviděla od začátku knihy ale hrozně moc jsem fandila Jamesovi. Nečekané okamžiky, zvraty, překvapení, zrada..... A hlavně samotný konec vás překvapí. Mě se to líbilo.

02.02.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Ze začátku jsem měla velké obavy, jestli mě kniha bude bavit. Nakonec se to tak rychle rozjelo, že mi bylo líto, že už je konce knihy. Samotný nápad celého děje byl promyšlený, perfektně všechno naplánované a do konce napínavé. Naděje, utrpení, zrada, vraždy a další, vás čeká v této skvělé knize. Určitě budu pokračovat v dalších knihách. Zdá se, že jsem našla dalšího oblíbeného spisovatele.

24.01.2020 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Další povedený případ, který vás bude hodně bavit. Od začátku do konce se pořád něco děje, napětí stoupá každou další stránkou. Motiv vraha je pozoruhodný a jeho samotný konec promyšlený. Těším se na další knihu autora.

16.01.2020 5 z 5

Šťastní a veselé Šťastní a veselé Petra Zhřívalová

Kniha se skvěle hodila k Vánocům. Příjemná oddechovka o životě nešťastné ženy, které se v jeden den rozpadne život na tisíc kousků. Pokračování jejího života vás bude bavit a rozhodně se nebudete nudit, čekají na vás velké zvraty ale i nečekané setkání. Určitě dám šanci i dalším knihám autorky.

10.01.2020 5 z 5

Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost C.G. Drews

Kniha vás donutí hodně přemýšlet, ne jen o tom, jestli je opravdu možné se takto chovat k dětem ale i o tom, zdali toho dítě vydrží tolik. Velmi emoční, smutná, pravdivá kniha o vášni k hudbě z jiného úhlu.

31.12.2019 4 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Nápad této knihy byl skvělý. Na začátku jsem hltala každou stránku a říkala jsem si, že tohle bude vydařený. Ale bohužel, tak nějak mě to spíš celé nudilo a do čtení jsem se musela nutit. No škoda.....

05.12.2019 3 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Po brutálních thrillerech jsem byla ráda za tuto skvělou oddechovku. Celé to bylo tak dobře promyšlené, zamotané a k přemýšlení, až se nakonec ukázalo, že za to můžou všichni a zároveň nikdo. Kniha se skvěle čte, tajemství postupně vyplývá na povrch a vražd se taky dočkáte. Kniha se mi moc líbila. Doufám, že autorka bude psát dál.

29.11.2019 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Bylo to dost zvláštní. Na to, že je to bestseller.... Pořád jsem čekala v nějaké velké překvapení, jistou záhadu. Pak se ukázalo, že to sice bylo trošku děsivé ale rozhodně nereálné, takže těžko si celý příběh představovat. Dala jsem tři hvězdičky za to, že se mi kniha dobře četla a dočetla jsem ji do konce. Ale zbytek mě hodně zklamal.

21.11.2019 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Já jsem se u této knihy nenudila. Nemohla jsem knihu odložit, jelikož byl samotný děj tak napínavý, že jsem se musela co nejdříve dozvědět kdo to všechno dělá. Úžasný motiv, promyšlené zápletky, překvapivé odhalení, mrazení v zádech, děs při pomyšlení nad samotnou situací, netrpělivost, akce, dojetí a todle všechno vás čeká právě v této knize, na kterou si pokaždé vzpomenu při pohledu na kaštan. Samotné odhalení je vážně šok, od začátku do konce nemáte ponětí kdo to má na svědomí a i když obviňujete každého, nakonec přeci jen nebudete chápat. Doporučuju!!!!

18.11.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět nezklamal. Od začátku jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Ke konci se děj skvěle rozjede a je jedna akce za druhou. I když mám za sebou spousty thrillerů tak nikdy neodhadnu správně kdo je vrah. Užila jsem si další skvělou knihu a už se těším na další. A ty obálky knih mají něco do sebe.

11.11.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Nemohla jsem uniknout samotné knize. Od začátku jsem hltala každou stránku a s každou další kapitolou jsem byla napnutá jak struna. Všechno se to tak rychle rozběhlo a semlelo, že jsem nemohla přestat číst. Skvěle napsaný, napínavý až mě z toho mrazilo. A ten konec? Musela jsem si ho přečíst 2x abych to pochopila. Pecka, bomba, super dobrý!!!! Doporučuji!!

03.11.2019 5 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Mě se to líbilo. Bylo to příjemné si oddechnout u jednoduché romantiky s úžasným popisem Skotska. Bylo jasné jak kniha dopadne a že se šťastného konce nemusíme bát.

01.11.2019 4 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Kniha se skvěle četla, samotný děj byl zajímaví a napínavý. Konec byl nepředvídatelný a prožívala jsem každou stránku v knize. Měla jsem malé tušení jak to všechno bude, ale nakonec to bylo úplně jinak a bylo to nečekaný. Akorát poslední stránky byli dost rychle odbyté, čekala jsem nějaké vysvětlení, vrácení zpátky do minulosti..... Ale i tak skvělá kniha, určitě to nebude od autora moje poslední.

17.10.2019 5 z 5

Hodně mě to překvapilo, úplně jsem se u knihy odreagovala a užívala jsem si každou kapitolu, hlavně tu s dětmi. Sama mám ke knížce blízko, jako novopečená maminka tak i jako učitelka v MŠ, proto mě nejspíš kniha tak bavila. V různých chvílích jsem se hodně na smála a po dlouhé době, mám skvělý pocit z knihy od české autorky. Jen tak dál.

09.10.2019 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Kniha se mi líbila, skvěle se četla až do konce jsem byla napnutá jak to všechno dopadne. Nešlo se od knihy odtrhnout a celý příběh měl hlavu i patu a nakonec to všechno dávalo smysl. Když už se skoro ke konci knihy odhalilo tajemství, nečekala jsem, že autorka vytvoří další nečekané scény a bude děj stále napínavý. Za mě super!

01.10.2019 5 z 5