klarinka9974 - Příspěvky

Uvnitř mé hlavyUvnitř mé hlavyF. Zappia

Kniha mě překvapila. Myslela jsem si, že to nebude můj šálek kávy, ale nakonec se ukázalo, že celý děj se skvěle četl a hlavní hrdinku jsem si zamilovala. Dokonce i Milese, který není tak hrozný jak se zdá.

06. listopadu


Manželka mezi námiManželka mezi námiS. Pekkanen

Já jsem z této knihy stále zmatená. Očekávala jsem nějaké větší napětí, možná i velké tajemství, které se nakonec odhalí. Sice tam jedno jisté bylo, ale rozhodně to pro mě nebyl žádný VAU efekt.

23. října


Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Kniha se četla úplně sama. Prožívala jsem každou kapitolu a rozhodně doporučuji. Hodně jsem doufala ve šťastný konec.

14. října


FarmaFarmaT. R. Smith

Kniha se četla moc dobře, celý příběh vás drží v napětí co se vlastně stalo a na čí stranu se máte obrátit. Do poslední stránky jsem byla zmatená a tak trochu jsem od celého děje očekávala jistý zlom a překvapení. Nejspíš bych to jako detektivku nehodnotila, spíš jako ženský román k zamyšlení.

10. října


Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Opět mě autor nezklamal, musím ale říct, že se mi předešlé díly líbili více. Bylo v nich víc napětí a záhady. V tomto díle se hledá vrah a nakonec přijde velké překvapení. Kniha se četla dobře, jen škoda za méně napětí a akce.

28. září


Šílené výčitkyŠílené výčitkyL. Moriarty

Bylo opravdu těžké se začíst. Mám tuto autorku moc ráda, řadím ji mezi oblíbené ale tato kniha mě zklamala. Děj se zbytečně dlouze natahoval. Snad další kniha bude o něco lepší.

22. září


Dopisy, které nikdo nečetlDopisy, které nikdo nečetlI. Grey

Krásný příběh o lásce, která trvá věčně. Kniha má úžasné pouto, které vás pohltí.

14. září


A hvězdy mi daly tebeA hvězdy mi daly tebeK. McQuestion

Kniha má tak krásnou obálku, že je škoda po ní nesáhnout. Jenže, ten děj je nekonečný, i když má kniha jen pár stránek, které bych měla za den až dva přečtené, tak tato kniha trvala věčně. Do čtení sem se musela nutit a celkově mě ani nenadchla.

02. září


BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Mě se ta knih líbila. Všechny příběhy na sebe skvělé navazovaly a co nebylo vysvětlené v předchozím, se hned vysvětlilo v dalším. I když nebyli příběhy dokončené, tak na mě celá kniha zapůsobila a dala bych šanci i dalším knihám od této autorky.

05. srpna


Noční lovNoční lovR. Bryndza

Tak jako Dívka v ledu, tak i Noční lov mě ihned vtáhl do děje. Vše bylo pořádně napnutý a občas i děsivý. Robert Bryndza je spisovatel, který dokáže čtenáře zaujmout jak obálkou, tak samotným dějem.

25. července


Falešný polibekFalešný polibekM. E. Pearson

Kniha se mi moc hezky četla, hlavně od půlky kdy se začíná dít nějaká akce. Líbilo se mi, jak autorka dokázala proplest dva odlišné lidi. Otevřený konec nás nutí co nejdříve se dostat k druhému dílu. Byl to poradní příběh a tak zamotaný, že mu podlehnete.

17. července


Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměS. Lapena

Kniha se četla moc dobře, to musím uznat ale celkově to nebylo moc zajímavé. Stále se děj motal kolem těch samých postav. V celku se nic nedělo a konec? Sice překvapení ale, že bych z toho byla paf.... Škoda no. Takový jednoduchý triller.

11. června


Bez srdceBez srdceM. Meyer

Od této autorky, která si mě získala Měsíčníma kronikama, jsem čekala velký trhák. Bohužel jsem byla zklamaná. Kniha není špatná, děj je příjemnou oddechovkou ale chyběla tomu akce, napětí a nějaká veliká záhada, která se bohužel nekonala. Ale i tak, určitě si knihu přečtěte, ale neočekávejte mnoho, možná, že pak budete mile překvapeni.

24. května


KrasojezdkyněKrasojezdkyněJ. Moyes

Měla jsem hodně velké obavy z celé knihy, už jen proto, že nemám v lásce knihy o koních ale také z první kapitoly, která mi dala dost zabrat. Jenže tato autorka je pro mě ta z mála nejlepších, dokáže psát o věcech tak skutečných, jako by jste vy samy byli součástí. Kniha se mi moc líbila, užívala jsme si ji a ten krásný konec vás přesvědčí o tom, že i šťastné konce se dějí.

10. května


Poslední začátekPoslední začátekL. James

Tak to bylo skvělý, první díl byl pro mě velkým překvapením, který se mi moc líbil ale druhý díl? Ani jsem neočekávala tolik napětí, akce a hrozně moc všeho najednou. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a hned od začátku jsem se rychle začetla a bylo hodně těžké přestat. Chci další autorčiny knihy, protože todle mě fakticky bavilo :o)

19. dubna


Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuS. J. Maas

Myslím si, že první díl byl lepší. Očekávala bych více akce a napětí a to mi dost chybělo, neříkám, že se mi kniha nelíbila, byla super a hezky se četla ale někdy byla až moc zdlouhavá. Doufám, že třetí díl nezklame.

16. dubna


Čáry životaČáry životaV. Roth

Neřadím knihu mezi ty nejlepší ale její děj se mi líbil. Občas mě některé kapitoly přišli moc dlouhé, ale myslím si, že celkově na mě kniha působila čtivým dojmem. Jen sem prostě pět hvězdiček dát nemohla. Chybí tomu takové to velké Něco, co jiné knihy dělá nezapomenutelnou.

17. března


Možná jednouMožná jednouC. Hoover

Příjemná romantická kniha o lásce na první pohled a o tom, jak si lidé dokážou rozumět i bez mluvení.

02. března


SněhulákSněhulákJ. Nesbø

Bylo to fakt dost dobrý!!! Nemám slov...

06. února


Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

To byla bomba. Tak rychle jsem knihu nikdy nepřečetla a děj plynul a byl hodně zajímavý. Akorát jsem z jistého odhalení nebyla zaskočená. I když jsem netušila kdo nebo co za to může, tak bych to nepovažovala za závěr, který by mi vyrazil dech. Kniha se mi moc líbila a obdivuji odvahu Jane.

29. ledna


Poslední výročíPoslední výročíL. Moriarty

Já mám tuto autorku moc ráda a pokaždé se těším na její novou knihu. I když tato byla slabší, mě se líbila. Záhada od začátku do konce, nakonec se ukáže jak to všechno bylo a propletené příběhy dodávají na celém ději příjemné kouzlo.

27. ledna


Křišťálové královstvíKřišťálové královstvíA. Hocking

Kniha je skvělým posledním dílem. Tolik napětí a akce jsem ani nečekala. Jediné co mě zamrzelo je to, proč autorka nechala zabít zrovna tak skvěle postavy... Ale jinak obrovská spokojenost. Doufám, že autorka ve svých sériích bude nadále pokračovat.

08. ledna


Prokletý princProkletý princE. Watt (pseudonym)

Druhý díl byl opět čtivý. Procházíte návratem Elli a snažíte se pochopit Reeda. Nakonec to všechno dobře dopadne.... Ale kdo způsobil to neštěstí? A kdo zaklepe u jejich dveří? Tak díky tomu budete třetí díl rychle vyhledávat.

30.12.2017


Papírová princeznaPapírová princeznaE. Watt (pseudonym)

Knihu jsem měla rychle přečtenou ale, čekala jsem rozhodně něco jiného než erotické scény, namyšlený a namachrovaný kluky a nečekaný závěr. Kniha se čte velmi příjemně, stránky ubíhají a život Elli se mění k nepoznání. Závidím ji její odvážnost a taky sebevědomí. Její chování vůči nepřátelům je úžasné (kdo by nechtěl mít takovou povahu) ale, ne vše se zdá takové jaké je. Papírová princezna není sladká princezna z každé pohádky, ale pořádně tvrdá, schopná a soběstačná mladá dívka, které všichni závidíme bohatství ale i pohled na krásného muže... A bůhví jak to bude s Reedem dál....

19.12.2017


Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Tak to byla jízda. Dlouho jsem nebyla do knihy tak ponořená, že bych četla do noci ale tato kniha se odložit nedala. Úžasná obálka a ještě lepší příběh plný zvratů a podezření. Kniha je čtivá a pro mě se stává pan Bryndza oblíbeným autorem :o)

15.12.2017


Třetí stříbrná kniha snůTřetí stříbrná kniha snůK. Gier

Skvělé završení snů. Jen škoda, že už je konec na takové knihy bych si lehce zvykla. Kniha byla od začátku do konce napínavá a plná snů. Celá série byla fantastická a popravdě jsem si oblíbila každou postavu i tu negativní :-)

11.12.2017


Než odejdešNež odejdešC. Swatman

To bylo smutný. Čekala jsem, že to dopadne maličko jinak ale je jasný, že se nedá budoucnost změnit. Kniha byla příjemný oslazením studeného dne. Jen je to prostě škoda.... ale Zoe dostala aspoň to maličké štěstí, které si rozhodně potom všem zaslouží. Úplně jsem si uvědomila ,během čtení svoji lásku ke své drahé polovičce, což je hrozně moc důležité!

19.11.2017


Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérkaL. Moriarty

Příjemná oddechová kniha. Občas zdlouhavá ale za přečtení stojí. Není to žádné náročné čtení a dozvíte se mnoho pro vás neznámých věcí.

12.11.2017


Skořápky na voděSkořápky na voděJ. Pospíšilová

Kniha je příjemným překvapením. Moc hezky se četla a rychle to utíkalo. Takové to jednoduché čtení na tyto podzimní večery.

30.10.2017


Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

Tak tato kniha mě dostala. Aspoň šestkrát se mi oči zalily slzami. To byla tak dojemná kniha až byla překrásná a tak úžasně promyšlená. Sladký příběh, který chce prožít každý. Láska na vás doslova stříká a celý příběh vás dostane do kolen. Dnešním dnem když se podívám na rozkvetlou třešeň vím co bude moje první vzpomínka.... A moje srdce téměř puklo...

24.10.2017


1 2 3 4 5 6