klarinka9974 - Příspěvky

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Mě se ta knih líbila. Všechny příběhy na sebe skvělé navazovaly a co nebylo vysvětlené v předchozím, se hned vysvětlilo v dalším. I když nebyli příběhy dokončené, tak na mě celá kniha zapůsobila a dala bych šanci i dalším knihám od této autorky.

05. srpna


Noční lovNoční lovR. Bryndza

Tak jako Dívka v ledu, tak i Noční lov mě ihned vtáhl do děje. Vše bylo pořádně napnutý a občas i děsivý. Robert Bryndza je spisovatel, který dokáže čtenáře zaujmout jak obálkou, tak samotným dějem.

25. července


Falešný polibekFalešný polibekM. E. Pearson

Kniha se mi moc hezky četla, hlavně od půlky kdy se začíná dít nějaká akce. Líbilo se mi, jak autorka dokázala proplest dva odlišné lidi. Otevřený konec nás nutí co nejdříve se dostat k druhému dílu. Byl to poradní příběh a tak zamotaný, že mu podlehnete.

17. července


Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměS. Lapena

Kniha se četla moc dobře, to musím uznat ale celkově to nebylo moc zajímavé. Stále se děj motal kolem těch samých postav. V celku se nic nedělo a konec? Sice překvapení ale, že bych z toho byla paf.... Škoda no. Takový jednoduchý triller.

11. června


Bez srdceBez srdceM. Meyer

Od této autorky, která si mě získala Měsíčníma kronikama, jsem čekala velký trhák. Bohužel jsem byla zklamaná. Kniha není špatná, děj je příjemnou oddechovkou ale chyběla tomu akce, napětí a nějaká veliká záhada, která se bohužel nekonala. Ale i tak, určitě si knihu přečtěte, ale neočekávejte mnoho, možná, že pak budete mile překvapeni.

24. května


KrasojezdkyněKrasojezdkyněJ. Moyes

Měla jsem hodně velké obavy z celé knihy, už jen proto, že nemám v lásce knihy o koních ale také z první kapitoly, která mi dala dost zabrat. Jenže tato autorka je pro mě ta z mála nejlepších, dokáže psát o věcech tak skutečných, jako by jste vy samy byli součástí. Kniha se mi moc líbila, užívala jsme si ji a ten krásný konec vás přesvědčí o tom, že i šťastné konce se dějí.

10. května


Poslední začátekPoslední začátekL. James

Tak to bylo skvělý, první díl byl pro mě velkým překvapením, který se mi moc líbil ale druhý díl? Ani jsem neočekávala tolik napětí, akce a hrozně moc všeho najednou. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a hned od začátku jsem se rychle začetla a bylo hodně těžké přestat. Chci další autorčiny knihy, protože todle mě fakticky bavilo :o)

19. dubna


Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuS. J. Maas

Myslím si, že první díl byl lepší. Očekávala bych více akce a napětí a to mi dost chybělo, neříkám, že se mi kniha nelíbila, byla super a hezky se četla ale někdy byla až moc zdlouhavá. Doufám, že třetí díl nezklame.

16. dubna


Čáry životaČáry životaV. Roth

Neřadím knihu mezi ty nejlepší ale její děj se mi líbil. Občas mě některé kapitoly přišli moc dlouhé, ale myslím si, že celkově na mě kniha působila čtivým dojmem. Jen sem prostě pět hvězdiček dát nemohla. Chybí tomu takové to velké Něco, co jiné knihy dělá nezapomenutelnou.

17. března


Možná jednouMožná jednouC. Hoover

Příjemná romantická kniha o lásce na první pohled a o tom, jak si lidé dokážou rozumět i bez mluvení.

02. března


SněhulákSněhulákJ. Nesbø

Bylo to fakt dost dobrý!!! Nemám slov...

06. února


Ta přede mnouTa přede mnouJ. P. Delaney

To byla bomba. Tak rychle jsem knihu nikdy nepřečetla a děj plynul a byl hodně zajímavý. Akorát jsem z jistého odhalení nebyla zaskočená. I když jsem netušila kdo nebo co za to může, tak bych to nepovažovala za závěr, který by mi vyrazil dech. Kniha se mi moc líbila a obdivuji odvahu Jane.

29. ledna


Poslední výročíPoslední výročíL. Moriarty

Já mám tuto autorku moc ráda a pokaždé se těším na její novou knihu. I když tato byla slabší, mě se líbila. Záhada od začátku do konce, nakonec se ukáže jak to všechno bylo a propletené příběhy dodávají na celém ději příjemné kouzlo.

27. ledna


Křišťálové královstvíKřišťálové královstvíA. Hocking

Kniha je skvělým posledním dílem. Tolik napětí a akce jsem ani nečekala. Jediné co mě zamrzelo je to, proč autorka nechala zabít zrovna tak skvěle postavy... Ale jinak obrovská spokojenost. Doufám, že autorka ve svých sériích bude nadále pokračovat.

08. ledna


Prokletý princProkletý princE. Watt (pseudonym)

Druhý díl byl opět čtivý. Procházíte návratem Elli a snažíte se pochopit Reeda. Nakonec to všechno dobře dopadne.... Ale kdo způsobil to neštěstí? A kdo zaklepe u jejich dveří? Tak díky tomu budete třetí díl rychle vyhledávat.

30.12.2017


Papírová princeznaPapírová princeznaE. Watt (pseudonym)

Knihu jsem měla rychle přečtenou ale, čekala jsem rozhodně něco jiného než erotické scény, namyšlený a namachrovaný kluky a nečekaný závěr. Kniha se čte velmi příjemně, stránky ubíhají a život Elli se mění k nepoznání. Závidím ji její odvážnost a taky sebevědomí. Její chování vůči nepřátelům je úžasné (kdo by nechtěl mít takovou povahu) ale, ne vše se zdá takové jaké je. Papírová princezna není sladká princezna z každé pohádky, ale pořádně tvrdá, schopná a soběstačná mladá dívka, které všichni závidíme bohatství ale i pohled na krásného muže... A bůhví jak to bude s Reedem dál....

19.12.2017


Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Tak to byla jízda. Dlouho jsem nebyla do knihy tak ponořená, že bych četla do noci ale tato kniha se odložit nedala. Úžasná obálka a ještě lepší příběh plný zvratů a podezření. Kniha je čtivá a pro mě se stává pan Bryndza oblíbeným autorem :o)

15.12.2017


Třetí stříbrná kniha snůTřetí stříbrná kniha snůK. Gier

Skvělé završení snů. Jen škoda, že už je konec na takové knihy bych si lehce zvykla. Kniha byla od začátku do konce napínavá a plná snů. Celá série byla fantastická a popravdě jsem si oblíbila každou postavu i tu negativní :-)

11.12.2017


Než odejdešNež odejdešC. Swatman

To bylo smutný. Čekala jsem, že to dopadne maličko jinak ale je jasný, že se nedá budoucnost změnit. Kniha byla příjemný oslazením studeného dne. Jen je to prostě škoda.... ale Zoe dostala aspoň to maličké štěstí, které si rozhodně potom všem zaslouží. Úplně jsem si uvědomila ,během čtení svoji lásku ke své drahé polovičce, což je hrozně moc důležité!

19.11.2017


Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérkaL. Moriarty

Příjemná oddechová kniha. Občas zdlouhavá ale za přečtení stojí. Není to žádné náročné čtení a dozvíte se mnoho pro vás neznámých věcí.

12.11.2017


Skořápky na voděSkořápky na voděJ. Pospíšilová

Kniha je příjemným překvapením. Moc hezky se četla a rychle to utíkalo. Takové to jednoduché čtení na tyto podzimní večery.

30.10.2017


Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

Tak tato kniha mě dostala. Aspoň šestkrát se mi oči zalily slzami. To byla tak dojemná kniha až byla překrásná a tak úžasně promyšlená. Sladký příběh, který chce prožít každý. Láska na vás doslova stříká a celý příběh vás dostane do kolen. Dnešním dnem když se podívám na rozkvetlou třešeň vím co bude moje první vzpomínka.... A moje srdce téměř puklo...

24.10.2017


Po zemi bloudím dálPo zemi bloudím dálR. Carson

Kniha je příjemnou oddechovkou na dlouhé podzimní večery.

20.10.2017


Včelí královnaVčelí královnaL. Ruby

Ze začátku jsem si myslela, že knihu nedočtu. Děj se vlekl, knihu jsem četla dlouho a nebavila mě. Od 140 stránky se konečně začne děj trochu rozjíždět a konec je překvapením. Nevím co si o této knize myslet, ale rozhodně jsem čekala něco víc. Už jen kvůli krásné obálce a zajímavým názvem. O anotaci nemluvě.....

14.10.2017


Láska s chutí makronkyLáska s chutí makronkyS. Vaughan

Když budete tuto skvostnou a sladkou knihu číst, rozhodně se najezte. Protože budete mít pořád hlad a chuť na nějaké dobroty. A není divu, celá kniha je plná sladkostí, křupavého těsta a masových koláčů. Ale není to jen o jídle ale i o životě milých lidí, kteří mají tajemství, jako každý z nás. Kniha mě uchvátila svojí obálkou ale rozhodně i úžasným příběhem, provoněný vanilkou a napínavou soutěží. Doporučuji :))

04.10.2017


Hvězdy nad hlavouHvězdy nad hlavouM. Meyer

Skvělé zakončení. Tento díl všechno vysvětluje, co bylo před prvním dílem a proč je každý takový jaký je. Navíc poslední kapitola je rozkošná :-) a dvě stránky o nové knize Bez srdce, vás rozhodně naláká na další knihu, kterou si nenechám ujít!

29.09.2017


WinterWinterM. Meyer

To byl úžasný a fascinující poslední díl. Celá série pro mě byla obrovským zážitkem a příběhem na který budu ráda vzpomínat. :o)

22.09.2017


Jsem rozohněnáJsem rozohněnáT. Mafi

Celou sérii jsem přečetla na jedno nadechnutí. Poslední díl jsem hltala a bavila mě od začátku dokonce. Prožívala jsem poslední kapitoly, kde se konečně jde do války naplno pro vítězství. Věděla jsem, že to dopadne dobře ale vůbec bych se nebránila čtvrtému dílu se zaměřením na jistou budoucnost. Rozhodně doporučuji všem, tyto knihy pro mě byli pohlazení na duši a milým překvapením.
Super, super!!! :o))

13.09.2017


Jsem zlomenáJsem zlomenáT. Mafi

Jsem nadšená, jsem zaskočená a jsem přesvědčená o tom, že tato série je prostě boží. Užívala jsem si knihu od začátku do konce a moc se mi celý děj líbil. Užijete si akci, napětí a hlavně lásku. Prostě super, super, super!!!!

07.09.2017


Jsem roztříštěnáJsem roztříštěnáT. Mafi

Tak takovou akci jsem od knihy nečekala. Anotace nic moc neslibuje a proto jsem byla zaskočená napětím, neuvěřitelným odhalením, nebezpečím a také jsem pocítila mnoho zranění. Tato série se mi bude moc líbit, už jen ten první díl byl úžasný.

29.08.2017


Nejdelší jízdaNejdelší jízdaN. Sparks

Jeho kniha mě opět nezklamala. Od začátku mě bavilo samotné vyprávění o Irovi a jeho úžasné ženě, které je propojené příběhem dvou mladých lidí, kteří jako by jim z oka vypadli. Dokonce jsem byla nadšená se změnou děje. Nikdy jsem o kovboji a býčích závodech nečetla a bylo to pro mě něco jiného a zajímavého. A jak už to bývá v každé zamilované knize, osud si se všemi hezky pohraje ale nakonec zvítězí spravedlnost a láska.
Tyto zamilované knihy jsou důkazem toho, že i muž dokáže ztvárnit lásku v tom nejkrásnějším slova smyslu a v této situaci, v těch nejkrásnějších knížkách.

24.08.2017


PosledníPosledníA. Oliva

Očekávala jsem od knihy více. Neříkám, že je špatná, bavila mě a rozhodně jsem se u knihy nenudila, ale anotace láká na skvělý děj plný zvratů, jenže těch bylo opravdu málo. Jediné co, tak ten konec byl povedený :-) je jasný, že nebude šťastný ale špetka naděje tam byla.

15.08.2017


Jednou tě najduJednou tě najduC. Elks

Zamilovanou knihu na léto? Proč ne a tato romantika se hodí rozhodně nejvíce. Prožijete skvělý příběh dvou lidí, kteří se stále hledají až se jednou najdou napořád.

31.07.2017


Bestie je zvířeBestie je zvířeP. v. Arsdale

Pohltila mě hned první stránka. Zajímalo mě jak to všechno s Alys dopadne a proto mě příběh jen tak nepustil ale věřte, že to ta holka nebude mít vůbec jednoduché.... Fantazii se meze nekladou u této knihy a tak je těžké se odtrhnout a vrátit do reality. Kniha se mi moc líbila a jsem ráda, že jsem ji dala šanci.

25.07.2017


Co je tvoje, je i mojeCo je tvoje, je i mojeT. Stimson

Krásný příběh na letní dny. Nejenže prožijte samé zvraty, dokonce si každý přijde na své. Nechybí ani trocha toho lépe popsaného sexu. A konec knihy, vás dojme natolik, že budete chtít mít pokračování.

18.07.2017


Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Kniha mi doslova mizela pod rukama. Sice jsem nebyla, po odhalení kdo za to všechno může a je vrah, v šoku. Ale konec mě dostal do kolen. Kniha je příjemné počtení na letní večery. Rozhodně se od ní neodtrhnete a budete podezřívat úplně každého :)

06.07.2017


Políbená ledemPolíbená ledemA. Hocking

První díl mě moc nebavil a proto jsem druhý díl odkládala. A když jsem se jednou začetla, tak jsem pak četla pořád :-) rozhodně lepší než předchozí díl. Víc jsme si děj
užila a rozhodně nechybí více napětí a akce. Super.

25.06.2017


SirénaSirénaK. Cass

Úžasné, skvostné a krásné. Co víc dodat. Autorka je skvělá a od jejich knih se člověk jen tak neodtrhne. Celý děj jsem si užila od začátku dokonce a každé slovo jsem hltala jako vodu v oceánu :)

16.06.2017


KorunaKorunaK. Cass

Zamilovala jsem si celou Selekci. Obdivovala jsem krásu obálek a prožívala každý děj, jako bych byla sama jeho součástí. Koruna nezklamala. Hned jsem se začetla a po pár hodinách jsem ji odložila přečtenou. Samotná princezna mi už nepřipadala jako největší nafrněnost samo o sobě. Změnila se a dokonce začala být i rozumná. A co víc, prosadí si svou a dá přednost osudové lásce :)

15.06.2017


Poušť v plamenechPoušť v plamenechA. Hamilton

Zajímavá kniha, nic podobného jsem nikdy nečetla. Na stránkách, kdy se začala odhalovat tajemství a schylovalo se k boji, byla kniha fascinující. Skvělý nápad na děj, jedinečnost a zase něco nového a jiného :)

12.06.2017


1 2 3 4 >