klarinka9974 - Komentáře

Třetí stříbrná kniha snůTřetí stříbrná kniha snůK. Gier

Skvělé završení snů. Jen škoda, že už je konec na takové knihy bych si lehce zvykla. Kniha byla od začátku do konce napínavá a plná snů. Celá série byla fantastická a popravdě jsem si oblíbila každou postavu i tu negativní :-)

dnes

Než odejdešNež odejdešC. Swatman

To bylo smutný. Čekala jsem, že to dopadne maličko jinak ale je jasný, že se nedá budoucnost změnit. Kniha byla příjemný oslazením studeného dne. Jen je to prostě škoda.... ale Zoe dostala aspoň to maličké štěstí, které si rozhodně potom všem zaslouží. Úplně jsem si uvědomila ,během čtení svoji lásku ke své drahé polovičce, což je hrozně moc důležité!

19. listopadu

Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérkaL. Moriarty

Příjemná oddechová kniha. Občas zdlouhavá ale za přečtení stojí. Není to žádné náročné čtení a dozvíte se mnoho pro vás neznámých věcí.

12. listopadu

Skořápky na voděSkořápky na voděJ. Pospíšilová

Kniha je příjemným překvapením. Moc hezky se četla a rychle to utíkalo. Takové to jednoduché čtení na tyto podzimní večery.

Tisíc polibkůTisíc polibkůT. Cole

Tak tato kniha mě dostala. Aspoň šestkrát se mi oči zalily slzami. To byla tak dojemná kniha až byla překrásná a tak úžasně promyšlená. Sladký příběh, který chce prožít každý. Láska na vás doslova stříká a celý příběh vás dostane do kolen. Dnešním dnem když se podívám na rozkvetlou třešeň vím co bude moje první vzpomínka.... A moje srdce téměř puklo...

Po zemi bloudím dálPo zemi bloudím dálR. Carson

Kniha je příjemnou oddechovkou na dlouhé podzimní večery.

Včelí královnaVčelí královnaL. Ruby

Ze začátku jsem si myslela, že knihu nedočtu. Děj se vlekl, knihu jsem četla dlouho a nebavila mě. Od 140 stránky se konečně začne děj trochu rozjíždět a konec je překvapením. Nevím co si o této knize myslet, ale rozhodně jsem čekala něco víc. Už jen kvůli krásné obálce a zajímavým názvem. O anotaci nemluvě.....

Láska s chutí makronkyLáska s chutí makronkyS. Vaughan

Když budete tuto skvostnou a sladkou knihu číst, rozhodně se najezte. Protože budete mít pořád hlad a chuť na nějaké dobroty. A není divu, celá kniha je plná sladkostí, křupavého těsta a masových koláčů. Ale není to jen o jídle ale i o životě milých lidí, kteří mají tajemství, jako každý z nás. Kniha mě uchvátila svojí obálkou ale rozhodně i úžasným příběhem, provoněný vanilkou a napínavou soutěží. Doporučuji :))

Hvězdy nad hlavouHvězdy nad hlavouM. Meyer

Skvělé zakončení. Tento díl všechno vysvětluje, co bylo před prvním dílem a proč je každý takový jaký je. Navíc poslední kapitola je rozkošná :-) a dvě stránky o nové knize Bez srdce, vás rozhodně naláká na další knihu, kterou si nenechám ujít!

WinterWinterM. Meyer

To byl úžasný a fascinující poslední díl. Celá série pro mě byla obrovským zážitkem a příběhem na který budu ráda vzpomínat. :o)

Jsem rozohněnáJsem rozohněnáT. Mafi

Celou sérii jsem přečetla na jedno nadechnutí. Poslední díl jsem hltala a bavila mě od začátku dokonce. Prožívala jsem poslední kapitoly, kde se konečně jde do války naplno pro vítězství. Věděla jsem, že to dopadne dobře ale vůbec bych se nebránila čtvrtému dílu se zaměřením na jistou budoucnost. Rozhodně doporučuji všem, tyto knihy pro mě byli pohlazení na duši a milým překvapením.
Super, super!!! :o))

Jsem zlomenáJsem zlomenáT. Mafi

Jsem nadšená, jsem zaskočená a jsem přesvědčená o tom, že tato série je prostě boží. Užívala jsem si knihu od začátku do konce a moc se mi celý děj líbil. Užijete si akci, napětí a hlavně lásku. Prostě super, super, super!!!!

Jsem roztříštěnáJsem roztříštěnáT. Mafi

Tak takovou akci jsem od knihy nečekala. Anotace nic moc neslibuje a proto jsem byla zaskočená napětím, neuvěřitelným odhalením, nebezpečím a také jsem pocítila mnoho zranění. Tato série se mi bude moc líbit, už jen ten první díl byl úžasný.

Nejdelší jízdaNejdelší jízdaN. Sparks

Jeho kniha mě opět nezklamala. Od začátku mě bavilo samotné vyprávění o Irovi a jeho úžasné ženě, které je propojené příběhem dvou mladých lidí, kteří jako by jim z oka vypadli. Dokonce jsem byla nadšená se změnou děje. Nikdy jsem o kovboji a býčích závodech nečetla a bylo to pro mě něco jiného a zajímavého. A jak už to bývá v každé zamilované knize, osud si se všemi hezky pohraje ale nakonec zvítězí spravedlnost a láska.
Tyto zamilované knihy jsou důkazem toho, že i muž dokáže ztvárnit lásku v tom nejkrásnějším slova smyslu a v této situaci, v těch nejkrásnějších knížkách.

PosledníPosledníA. Oliva

Očekávala jsem od knihy více. Neříkám, že je špatná, bavila mě a rozhodně jsem se u knihy nenudila, ale anotace láká na skvělý děj plný zvratů, jenže těch bylo opravdu málo. Jediné co, tak ten konec byl povedený :-) je jasný, že nebude šťastný ale špetka naděje tam byla.

Jednou tě najduJednou tě najduC. Elks

Zamilovanou knihu na léto? Proč ne a tato romantika se hodí rozhodně nejvíce. Prožijete skvělý příběh dvou lidí, kteří se stále hledají až se jednou najdou napořád.

Bestie je zvířeBestie je zvířeP. v. Arsdale

Pohltila mě hned první stránka. Zajímalo mě jak to všechno s Alys dopadne a proto mě příběh jen tak nepustil ale věřte, že to ta holka nebude mít vůbec jednoduché.... Fantazii se meze nekladou u této knihy a tak je těžké se odtrhnout a vrátit do reality. Kniha se mi moc líbila a jsem ráda, že jsem ji dala šanci.

Co je tvoje, je i mojeCo je tvoje, je i mojeT. Stimson

Krásný příběh na letní dny. Nejenže prožijte samé zvraty, dokonce si každý přijde na své. Nechybí ani trocha toho lépe popsaného sexu. A konec knihy, vás dojme natolik, že budete chtít mít pokračování.

Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Kniha mi doslova mizela pod rukama. Sice jsem nebyla, po odhalení kdo za to všechno může a je vrah, v šoku. Ale konec mě dostal do kolen. Kniha je příjemné počtení na letní večery. Rozhodně se od ní neodtrhnete a budete podezřívat úplně každého :)

Políbená ledemPolíbená ledemA. Hocking

První díl mě moc nebavil a proto jsem druhý díl odkládala. A když jsem se jednou začetla, tak jsem pak četla pořád :-) rozhodně lepší než předchozí díl. Víc jsme si děj
užila a rozhodně nechybí více napětí a akce. Super.

SirénaSirénaK. Cass

Úžasné, skvostné a krásné. Co víc dodat. Autorka je skvělá a od jejich knih se člověk jen tak neodtrhne. Celý děj jsem si užila od začátku dokonce a každé slovo jsem hltala jako vodu v oceánu :)

KorunaKorunaK. Cass

Zamilovala jsem si celou Selekci. Obdivovala jsem krásu obálek a prožívala každý děj, jako bych byla sama jeho součástí. Koruna nezklamala. Hned jsem se začetla a po pár hodinách jsem ji odložila přečtenou. Samotná princezna mi už nepřipadala jako největší nafrněnost samo o sobě. Změnila se a dokonce začala být i rozumná. A co víc, prosadí si svou a dá přednost osudové lásce :)

Poušť v plamenechPoušť v plamenechA. Hamilton

Zajímavá kniha, nic podobného jsem nikdy nečetla. Na stránkách, kdy se začala odhalovat tajemství a schylovalo se k boji, byla kniha fascinující. Skvělý nápad na děj, jedinečnost a zase něco nového a jiného :)

Tady končí světTady končí světA. Zhang

Takový jednoduchý příběh, občas zdlouhavý. Hned jsem se sice začetla ale kniha se mi tak moc nelíbila abych dala 5 hvězdiček. Mnoho sprostých slov. Nevysvětlitelných otázek a povrchní osoby ze střední školy. Obálka láká, dokonce až moc, ale děj sám o sobě byl pro mě velkým zklamáním.

PotížistkaPotížistkaL. Lanczová

Potížistku jsem četla když mi bylo tak 15 a byla jsem z knihy nadšená. Moc se mi líbila a celkově, spisovatelka Lenka Lanczová byla pro mě nejlepší spisovatelkou v mladším věku.

Zelená jako smaragdZelená jako smaragdK. Gier

Celá trilogie je naprosto úžasná. Zamilujete si hlavní hrdiny, ponoříte se do každého dílu a podlehnete cestováním v čase. Drahokamy se mi moc líbili a jsem spokojená s každým dílem. Chystám se i na samotný film. :-)

Modrá jako safírModrá jako safírK. Gier

Ani u druhého dílu se nudit nebudete. Zažijete nové dobrodružství, zavítáte opět do minulosti a budete doufat v lásku mezi Gideonem a Gwen. Navíc tento díl je skvěle obohacený duchem Xemeriusem, který dělá knihu veselejší a s ním se i zasmějete :)

Rudá jako rubínRudá jako rubínK. Gier

Jsem z knihy nadšená, dlouho jsem nečetla do noci abych se dozvěděla víc a víc informací. Kniha je čtivá, zábavná a dokonce i plná otazníků. Propadnete se do minulosti ze které není jednoduchá cesta zpátky a budete se muset přizpůsobit dané době. Úžasný nápad a skvělé zpracování :))

Spálená oblohaSpálená oblohaG. Macmillan

Knihu jsem právě dočetla a ještě teď nad ní přemýšlím. Kniha je psaná tou formou, že se hned začtete a nepustíte se samotného děje, dokud kniha neskončí. Během příběhu máte myšlenky a návrhy na to, kdo by Benovi mohl ublížit. Nakonec není vše tak jak vypadá a i ten nejmilejší člověk se může stát největší zrůdou. Čtivý příběh, který budete hltat od prvního písmene.

Ty, já a ti druzíTy, já a ti druzíF. Kearney

Knihu jsem nedočetla, což se stalo za tu dobu teprve po druhé. Je to škoda, obálka je hezká a láká ke čtení, ale celkově je příběh k ničem. Nic se v knize neděje a nutila jsem se do čtení. Tak dlouho jsem knihu nečetla.... A po 118 straně jsem knihu zavřela. No nic, dávám přednost něčemu lepšímu (doufám).

Z lásky k vámZ lásky k vámA. Prowse

Silný příběh, dlouho budete jen tak nečinně sedět nad knihou a přemýšlet nad tím jestli je toto opravdu možné? Já jsem nechápala, už jen kvůli tomu, jak se chovali děti Kethrin ale i kvůli tomu, jak moc si nechávala ubližovat pro jejich lásku. Rozhodně si přečtěte něco jiného než sladký život. Ne jen, že vás tento příběh poznamená, budete o něm dlouho přemýšlet a dokonce i mluvit a nakonec, budete mít z této knihy jizvu, na kterou nezapomenete!

Strážci příběhůStrážci příběhůM. Gläser

Milujete pohádky? Tak tuto pohádku si rozhodně zamilujete také. Skvělá oddechová kniha s úžasným nápadem na děj, který vás od začátku do konce pohltí do světa pohádek a příběhů a až na konci vás vypustí do zamilovaného a šťastného konce. :)

Serafina a čarodějná hůlSerafina a čarodějná hůlR. Beatty

Ještě napínavější, ještě nebezpečnější a ještě větší záhada vás čeká v tomto díle. Nebudete mít pro strach uděláno ale budete fandit od začátku dokonce Serafině, která se rozhodně jen tak nevzdá! Není těžké si představit, že stojíte po jejím boku a jste součástí knihy :)

Okamžiky štěstíOkamžiky štěstíP. Hartl

Tak i já jsem okusila Patrika Hartla a popravdě? Byla jsem nadšená. Rozhodně doporučuji začít příběh Jáchyma, ten vás naprosto uchvátí svým cestovatelským nadšením. Jako druhý zvolit příběh Veroniky, ne jen že to skvěle doplňuje, navíc se dočkáte toho sladkého, vysněného konce. Mě se kniha moc líbila, prožívala jsem ji od začátku do konce a hrozně mě bavila. Hned jak dočtete první příběh jednoho ze sourozenců a knihu musíte otočit, máte radost, že ta kniha ještě nekončí. Mě si kniha získala a rozhodně budu doufat, že i další jeho knihy budou ne jenom vtipné, ale i tak čtivé jako Okamžiky štěstí :)

Tři přáníTři přáníL. Moriarty

S trojčaty se člověk vážně nenudí. Každá má svoje mouchy, ale i přesto jsou bláznivé, úžasné a lehce si je zamilujete. Mě se kniha líbila a rozhodně vás děj bude bavit tak, jako samotná obálka do které máte chuť se zakousnout. Tuto autorku zbožňuji a nikdy mě zatím nezklamala, ba naopak, vždycky skvěle překvapí čtivým dějem, který utíká opravdu jako voda.

Život po toběŽivot po toběJ. Moyes

První díl je vždycky nejlepší, druhý díl také nezklamal. I přesto, že mě chytil za srdce až ke konci, i tak jsem byla s knihou velmi spokojená. Zbožňuji tuto spisovatelku a nikdy mě nenudila :)

Proč jsme se rozešliProč jsme se rozešliD. Handler

Jak jen zhodnotit tuto knihu, ze které jste na začátku v rozpacích a přemýšlíte jestli ji vůbec dočtete. Ale nakonec se ukáže, že kniha není tak hrozná a je to celkem oddechové čtení. Já jsem občas nechápala mluvení a debaty jistých lidí.. Opravdu se takto baví teď lidí na střední škole? Dala jsem 4 hvězdičky za překvapivý děj a obrázky :-)

Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

Nespoutané, krásné, úžasné a celé promyšlené. Je to naprosto skvělá sériie, kterou si každý zamiluje. Krev vám bude pulzovat v žilách, srdce vám bude tlouct rychleji a pocítíte zimu. Prožijete každý pád a každou maličkatou radost. Ale rozhodně se nebudete nudit. Příběh budete hltat a prožívat do poslední stránky. Aelin je moje oblíbenkyně!!!

Sůl mořeSůl mořeR. Sepetys

Kniha se skvěle čte, opravdu to rychle utíká a navíc se naprosto ponoříte do děje, jako by jste všechno neštěstí prožívali také. Skvělá kniha, která vás osloví a ještě dlouho na ni budete vzpomínat. Byla to prostě hrozná doba... :(

Řekni mi tři věciŘekni mi tři věciJ. Buxbaum

Kniha je vážně Žůžo bájo :-) od začátku se vám příběh bude líbit a dokonce i jisté tajemství je odhalené až na posledních stránkách. To nejlepší a nejhezčí nakonec :-) skvělá oddechová kniha o střední, novém životě a lásce přes internet.

1 2 3 4 >