klarinka9974 - Přečtené 284


Uvnitř mé hlavy
říjen - listopad 2018
Uvnitř mé hlavy 2016, F. Zappia

Kniha mě překvapila. Myslela jsem si, že to nebude můj šálek kávy, ale nakonec se ukázalo, že celý děj se skvěle četl a hlavní hrdinku jsem si zamilovala. Dokonce i Milese, který není tak hrozný jak se zdá.


Manželka mezi námi
říjen 2018 (10.-23.)
Manželka mezi námi 2018, S. Pekkanen

Já jsem z této knihy stále zmatená. Očekávala jsem nějaké větší napětí, možná i velké tajemství, které se nakonec odhalí. Sice tam jedno jisté bylo, ale rozhodně to pro mě nebyl žádný VAU efekt.


Za zavřenými dveřmi
září - říjen 2018
Za zavřenými dveřmi 2017, B. Paris

Kniha se četla úplně sama. Prožívala jsem každou kapitolu a rozhodně doporučuji. Hodně jsem doufala ve šťastný konec.


Farma
září - říjen 2018
Farma 2016, T. R. Smith

Kniha se četla moc dobře, celý příběh vás drží v napětí co se vlastně stalo a na čí stranu se máte obrátit. Do poslední stránky jsem byla zmatená a tak trochu jsem od celého děje očekávala jistý zlom a překvapení. Nejspíš bych to jako detektivku nehodnotila, spíš jako ženský román k zamyšlení.


Temné hlubiny
září 2018 (22.-28.)
Temné hlubiny 2017, R. Bryndza

Opět mě autor nezklamal, musím ale říct, že se mi předešlé díly líbili více. Bylo v nich víc napětí a záhady. V tomto díle se hledá vrah a nakonec přijde velké překvapení. Kniha se četla dobře, jen škoda za méně napětí a akce.


Šílené výčitky
září 2018 (13.-22.)
Šílené výčitky 2017, L. Moriarty

Bylo opravdu těžké se začíst. Mám tuto autorku moc ráda, řadím ji mezi oblíbené ale tato kniha mě zklamala. Děj se zbytečně dlouze natahoval. Snad další kniha bude o něco lepší.


Dopisy, které nikdo nečetl
srpen - září 2018
Dopisy, které nikdo nečetl 2017, I. Grey

Krásný příběh o lásce, která trvá věčně. Kniha má úžasné pouto, které vás pohltí.


A hvězdy mi daly tebe
srpen - září 2018
A hvězdy mi daly tebe 2018, K. McQuestion

Kniha má tak krásnou obálku, že je škoda po ní nesáhnout. Jenže, ten děj je nekonečný, i když má kniha jen pár stránek, které bych měla za den až dva přečtené, tak tato kniha trvala věčně. Do čtení sem se musela nutit a celkově mě ani nenadchla.


Bábovky
červenec - srpen 2018
Bábovky 2016, R. Třeštíková

Mě se ta knih líbila. Všechny příběhy na sebe skvělé navazovaly a co nebylo vysvětlené v předchozím, se hned vysvětlilo v dalším. I když nebyli příběhy dokončené, tak na mě celá kniha zapůsobila a dala bych šanci i dalším knihám od této autorky.


Noční lov
červenec 2018 (17.-25.)
Noční lov 2017, R. Bryndza

Tak jako Dívka v ledu, tak i Noční lov mě ihned vtáhl do děje. Vše bylo pořádně napnutý a občas i děsivý. Robert Bryndza je spisovatel, který dokáže čtenáře zaujmout jak obálkou, tak samotným dějem.


Falešný polibek
červen - červenec 2018
Falešný polibek 2017, M. E. Pearson

Kniha se mi moc hezky četla, hlavně od půlky kdy se začíná dít nějaká akce. Líbilo se mi, jak autorka dokázala proplest dva odlišné lidi. Otevřený konec nás nutí co nejdříve se dostat k druhému dílu. Byl to poradní příběh a tak zamotaný, že mu podlehnete.


Někdo cizí v domě
? - červen 2018
Někdo cizí v domě 2018, S. Lapena

Kniha se četla moc dobře, to musím uznat ale celkově to nebylo moc zajímavé. Stále se děj motal kolem těch samých postav. V celku se nic nedělo a konec? Sice překvapení ale, že bych z toho byla paf.... Škoda no. Takový jednoduchý triller.


Bez srdce
květen 2018 (10.-24.)
Bez srdce 2017, M. Meyer

Od této autorky, která si mě získala Měsíčníma kronikama, jsem čekala velký trhák. Bohužel jsem byla zklamaná. Kniha není špatná, děj je příjemnou oddechovkou ale chyběla tomu akce, napětí a nějaká veliká záhada, která se bohužel nekonala. Ale i tak, určitě si knihu přečtěte, ale neočekávejte mnoho, možná, že pak budete mile překvapeni.


Krasojezdkyně
březen - květen 2018
Krasojezdkyně 2017, J. Moyes

Měla jsem hodně velké obavy z celé knihy, už jen proto, že nemám v lásce knihy o koních ale také z první kapitoly, která mi dala dost zabrat. Jenže tato autorka je pro mě ta z mála nejlepších, dokáže psát o věcech tak skutečných, jako by jste vy samy byli součástí. Kniha se mi moc líbila, užívala jsme si ji a ten krásný konec vás přesvědčí o tom, že i šťastné konce se dějí.


Poslední začátek
duben 2018 (16.-19.)
Poslední začátek 2017, L. James

Tak to bylo skvělý, první díl byl pro mě velkým překvapením, který se mi moc líbil ale druhý díl? Ani jsem neočekávala tolik napětí, akce a hrozně moc všeho najednou. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a hned od začátku jsem se rychle začetla a bylo hodně těžké přestat. Chci další autorčiny knihy, protože todle mě fakticky bavilo :o)


Dvůr mlhy a hněvu
březen - duben 2018
Dvůr mlhy a hněvu 2017, S. J. Maas

Myslím si, že první díl byl lepší. Očekávala bych více akce a napětí a to mi dost chybělo, neříkám, že se mi kniha nelíbila, byla super a hezky se četla ale někdy byla až moc zdlouhavá. Doufám, že třetí díl nezklame.


Čáry života
únor - březen 2018
Čáry života 2017, V. Roth

Neřadím knihu mezi ty nejlepší ale její děj se mi líbil. Občas mě některé kapitoly přišli moc dlouhé, ale myslím si, že celkově na mě kniha působila čtivým dojmem. Jen sem prostě pět hvězdiček dát nemohla. Chybí tomu takové to velké Něco, co jiné knihy dělá nezapomenutelnou.


Možná jednou
únor - březen 2018
Možná jednou 2017, C. Hoover

Příjemná romantická kniha o lásce na první pohled a o tom, jak si lidé dokážou rozumět i bez mluvení.


Sněhulák
leden - únor 2018
Sněhulák 2012, J. Nesbø

Bylo to fakt dost dobrý!!! Nemám slov...


Ta přede mnou
leden 2018 (26.-29.)
Ta přede mnou 2017, J. Delaney (pseudonym)

To byla bomba. Tak rychle jsem knihu nikdy nepřečetla a děj plynul a byl hodně zajímavý. Akorát jsem z jistého odhalení nebyla zaskočená. I když jsem netušila kdo nebo co za to může, tak bych to nepovažovala za závěr, který by mi vyrazil dech. Kniha se mi moc líbila a obdivuji odvahu Jane.


Poslední výročí
leden 2018 (08.-27.)
Poslední výročí 2017, L. Moriarty

Já mám tuto autorku moc ráda a pokaždé se těším na její novou knihu. I když tato byla slabší, mě se líbila. Záhada od začátku do konce, nakonec se ukáže jak to všechno bylo a propletené příběhy dodávají na celém ději příjemné kouzlo.


Křišťálové království
prosinec 2017 - leden 2018
Křišťálové království 2017, A. Hocking

Kniha je skvělým posledním dílem. Tolik napětí a akce jsem ani nečekala. Jediné co mě zamrzelo je to, proč autorka nechala zabít zrovna tak skvěle postavy... Ale jinak obrovská spokojenost. Doufám, že autorka ve svých sériích bude nadále pokračovat.


Prokletý princ
prosinec 2017 (15.-30.)
Prokletý princ 2017, E. Watt (pseudonym)

Druhý díl byl opět čtivý. Procházíte návratem Elli a snažíte se pochopit Reeda. Nakonec to všechno dobře dopadne.... Ale kdo způsobil to neštěstí? A kdo zaklepe u jejich dveří? Tak díky tomu budete třetí díl rychle vyhledávat.


Papírová princezna
prosinec 2017 (11.-19.)
Papírová princezna 2017, E. Watt (pseudonym)

Knihu jsem měla rychle přečtenou ale, čekala jsem rozhodně něco jiného než erotické scény, namyšlený a namachrovaný kluky a nečekaný závěr. Kniha se čte velmi příjemně, stránky ubíhají a život Elli se mění k nepoznání. Závidím ji její odvážnost a taky sebevědomí. Její chování vůči nepřátelům je úžasné (kdo by nechtěl mít takovou povahu) ale, ne vše se zdá takové jaké je. Papírová princezna není sladká princezna z každé pohádky, ale pořádně tvrdá, schopná a soběstačná mladá dívka, které všichni závidíme bohatství ale i pohled na krásného muže... A bůhví jak to bude s Reedem dál....


Dívka v ledu
listopad - prosinec 2017
Dívka v ledu 2016, R. Bryndza

Tak to byla jízda. Dlouho jsem nebyla do knihy tak ponořená, že bych četla do noci ale tato kniha se odložit nedala. Úžasná obálka a ještě lepší příběh plný zvratů a podezření. Kniha je čtivá a pro mě se stává pan Bryndza oblíbeným autorem :o)


Třetí stříbrná kniha snů
prosinec 2017 (02.-11.)
Třetí stříbrná kniha snů 2017, K. Gier

Skvělé završení snů. Jen škoda, že už je konec na takové knihy bych si lehce zvykla. Kniha byla od začátku do konce napínavá a plná snů. Celá série byla fantastická a popravdě jsem si oblíbila každou postavu i tu negativní :-)


Moře klidu
listopad - prosinec 2017
Moře klidu 2013, K. Millay


Než odejdeš
listopad 2017 (10.-19.)
Než odejdeš 2017, C. Swatman

To bylo smutný. Čekala jsem, že to dopadne maličko jinak ale je jasný, že se nedá budoucnost změnit. Kniha byla příjemný oslazením studeného dne. Jen je to prostě škoda.... ale Zoe dostala aspoň to maličké štěstí, které si rozhodně potom všem zaslouží. Úplně jsem si uvědomila ,během čtení svoji lásku ke své drahé polovičce, což je hrozně moc důležité!


Zamilovaná hypnotizérka
říjen - listopad 2017
Zamilovaná hypnotizérka 2016, L. Moriarty

Příjemná oddechová kniha. Občas zdlouhavá ale za přečtení stojí. Není to žádné náročné čtení a dozvíte se mnoho pro vás neznámých věcí.


Skořápky na vodě
říjen 2017 (24.-30.)
Skořápky na vodě 2017, J. Pospíšilová

Kniha je příjemným překvapením. Moc hezky se četla a rychle to utíkalo. Takové to jednoduché čtení na tyto podzimní večery.


Tisíc polibků
říjen 2017 (14.-24.)
Tisíc polibků 2017, T. Cole

Tak tato kniha mě dostala. Aspoň šestkrát se mi oči zalily slzami. To byla tak dojemná kniha až byla překrásná a tak úžasně promyšlená. Sladký příběh, který chce prožít každý. Láska na vás doslova stříká a celý příběh vás dostane do kolen. Dnešním dnem když se podívám na rozkvetlou třešeň vím co bude moje první vzpomínka.... A moje srdce téměř puklo...


Po zemi bloudím dál
říjen 2017 (04.-20.)
Po zemi bloudím dál 2017, R. Carson

Kniha je příjemnou oddechovkou na dlouhé podzimní večery.


Včelí královna
září - říjen 2017
Včelí královna 2016, L. Ruby

Ze začátku jsem si myslela, že knihu nedočtu. Děj se vlekl, knihu jsem četla dlouho a nebavila mě. Od 140 stránky se konečně začne děj trochu rozjíždět a konec je překvapením. Nevím co si o této knize myslet, ale rozhodně jsem čekala něco víc. Už jen kvůli krásné obálce a zajímavým názvem. O anotaci nemluvě.....


Láska s chutí makronky
září - říjen 2017
Láska s chutí makronky 2015, S. Vaughan

Když budete tuto skvostnou a sladkou knihu číst, rozhodně se najezte. Protože budete mít pořád hlad a chuť na nějaké dobroty. A není divu, celá kniha je plná sladkostí, křupavého těsta a masových koláčů. Ale není to jen o jídle ale i o životě milých lidí, kteří mají tajemství, jako každý z nás. Kniha mě uchvátila svojí obálkou ale rozhodně i úžasným příběhem, provoněný vanilkou a napínavou soutěží. Doporučuji :))


Hvězdy nad hlavou
září 2017 (13.-29.)
Hvězdy nad hlavou 2017, M. Meyer

Skvělé zakončení. Tento díl všechno vysvětluje, co bylo před prvním dílem a proč je každý takový jaký je. Navíc poslední kapitola je rozkošná :-) a dvě stránky o nové knize Bez srdce, vás rozhodně naláká na další knihu, kterou si nenechám ujít!


Winter
září 2017 (08.-22.)
Winter 2016, M. Meyer

To byl úžasný a fascinující poslední díl. Celá série pro mě byla obrovským zážitkem a příběhem na který budu ráda vzpomínat. :o)


Jsem rozohněná
srpen - září 2017
Jsem rozohněná 2014, T. Mafi

Celou sérii jsem přečetla na jedno nadechnutí. Poslední díl jsem hltala a bavila mě od začátku dokonce. Prožívala jsem poslední kapitoly, kde se konečně jde do války naplno pro vítězství. Věděla jsem, že to dopadne dobře ale vůbec bych se nebránila čtvrtému dílu se zaměřením na jistou budoucnost. Rozhodně doporučuji všem, tyto knihy pro mě byli pohlazení na duši a milým překvapením. Super, super!!! :o))


Jsem zlomená
? - září 2017
Jsem zlomená 2013, T. Mafi

Jsem nadšená, jsem zaskočená a jsem přesvědčená o tom, že tato série je prostě boží. Užívala jsem si knihu od začátku do konce a moc se mi celý děj líbil. Užijete si akci, napětí a hlavně lásku. Prostě super, super, super!!!!


Jsem roztříštěná
srpen 2017 (24.-29.)
Jsem roztříštěná 2013, T. Mafi

Tak takovou akci jsem od knihy nečekala. Anotace nic moc neslibuje a proto jsem byla zaskočená napětím, neuvěřitelným odhalením, nebezpečím a také jsem pocítila mnoho zranění. Tato série se mi bude moc líbit, už jen ten první díl byl úžasný.


To nejlepší z nás
? - srpen 2017
To nejlepší z nás 2013, N. Sparks

I přesto že se dal konec předvídat, nechtěla jsme aby to tak skončilo. Tento příběh vás chytí za srdce. Opravdu jsem byla dějem příjemně překvapená a i slzička mi ukápla. Není to žádný přeslazený příběh, je to příběh o tom, že dva lidé se budou navždy milovat.


1 2 3 4 5 6 >