Prázdniny na moři

Emily je se svým životem spokojená. Miluje svou práci i nezávislost. Ale také cítí, že je čas na změnu. A když jí nejlepší kamarádka Rebecca nabídne, že by mohly vařit v létě na lodi u skotského pobřeží, neváhá ani minutu. Všechno je ale jinak – Emily v kuchyni zatápí žárlivá pomocnice, navíc je Rebecca těhotná a většinu práce nechává na ní. A pak ten pohledný doktor, kterého se snaží Emily ignorovat. Mohla by se do něj totiž zamilovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405925/prazdniny-na-mori-r7d-405925.jpg 3.810
Vydáno:, Motto

A Summer at Sea (2016)

Kniha Prázdniny na moři

Ivuska.09
dnes

Je pro mě těžké říct, která z letošních Srdovek je nelepší. Zatím jsem si užila všechny (včetně této) a nemám k nim nic, co bych dodala. Hlavní hrdinka mi nepřišla protivná (ani příliš naivní) a její příběh mě prostě bavil. Doporučuji číst tehdy, když potřebujete něco nenáročného a jednoduchého - pak vás nemůže zklamat.

JanaDor

Ze Srdcovek jsem přečetla dohromady čtyři knihy a tato mě zaujala nejméně. Ale to pro vás nic neznamená, protože ráda sleduju, jak se kniha líbí jiným čtenářům a z čeho jsem já nadšená a dám plný počet pět hvězdiček, dá někdo dvě nebo tři a říká, že je to nuda. Zde mi byla nesympatická hlavní hrdinka. Hodně mě svou dokonalostí a správným chováním lezla na nervy. Působilo to nepřirozeně. Ale někomu se to může naopak velmi líbit a brát to jako plus. Vylíčená krajina vypadala opravdu nádherně a už se těším až Skotko uvidím. Kniha je čtivá a pohodová.

ivousekk

Klasická romatická oddechovka. Velice nenáročná. Plusové body za to, že mne navnadila k tomu, abych se mrkla na fotky Skotska, když byla v celé knize skotská krajina tak opěvovaná :-)
Oproti loni vydaným Srdcovkám o dost slabší.

alzbeta4340

Jednoduchý, ale příjemně plynoucí příběh ke chvílím oddechu. Obsahuje špetku humoru a obejde se bez doslovných sexuálních scén. Povedené.

Zuzanka45

Kolik let je hlavní hrdince?

Katie Fforde

Katie Fforde