Prázdniny na moři

Emily je se svým životem spokojená. Miluje svou práci i nezávislost. Ale také cítí, že je čas na změnu. A když jí nejlepší kamarádka Rebecca nabídne, že by mohly vařit v létě na lodi u skotského pobřeží, neváhá ani minutu. Všechno je ale jinak – Emily v kuchyni zatápí žárlivá pomocnice, navíc je Rebecca těhotná a většinu práce nechává na ní. A pak ten pohledný doktor, kterého se snaží Emily ignorovat. Mohla by se do něj totiž zamilovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405925/prazdniny-na-mori-r7d-405925.jpg 3.566
Vydáno, Motto

A Summer at Sea, 2016

Kniha Prázdniny na moři

princesse
27.11.2020

Oddechovka, ale četla jsem již lepší tohoto žánru. Hlavní hrdinka byla téměř superwomen, asi vlivem neuvěřitelného množství vypitého čaje. Ten snad skutečně pila po několika litrech denně. Chápu, že každý kraj má své zvyky, ale že by tam toho pili skutečně tolik? Ale všechno je možné ... Takže kniha neurazí, ale odvařená jsem z ní určitě nebyla.

Kačík
26.05.2020

Tuto knihu jsem četla po Lásce po řecku, také z edice Srdcovek. Z předchozí jsem byla nadšená, ale tady to bylo přemáhání ji dočíst. Telenovela - dokonalá hlavní hrdinka, která všechno zvládá, je multifunkční, ale neví, jestli má zůstat, nemá zůstat. K tomu vypila hektolitry čaje. Za mě nic moc.

Annkag
03.03.2020

Na príbehu sa mi páčilo že sa odohrával ve Skotsku.Postavy boli tak trocha moc romanticky zpatlané(vysoko nereálne jak úvahami tak vlastne i konaním).Ale odpočinula som si pri tom.
A zamilovala som si vlastne malú Kate a jej plyšového méďu....
Samozrejme dej knihy napovídal ako to celé dopadne ale ako hovorí Marge Simpsonová ,,Lascivita prodáva.,,

martinkaLLL
19.02.2020

Naivní pohádka pro dospělé. Krásně odpočinkové a nemusí se u toho přemýšlet, což občas u čtení potřebuji. Takže toto bych doporučila na takovéto dovolenkové čtení.

TetaLik
18.02.2020

Knihy od Katie Fforde čtu vždycky mezi kriminálkami. Jsou oddechové a člověk se u nich odreaguje.

sabca
02.02.2020

Příběh od kterého jsem moc nečekala. Co bylo zajímavé, tak to byl popis přírody ve Skotsku. Emily byla jak tu někteří píši moc zidealizovaná. Příběhu by úplně stačila polovina stránek.

1moniccka
29.01.2020

Bylo to něco úplně jiného než co čtu, bylo to zdlouhavé a takové oničem točilo se to jen kolem jestli zůstane vickrat uzzz neee

Marghe24
22.01.2020

Oddechový příběh na cesty!

Katie Fforde
anglická, 1952

všech 13 knih autora

Kniha Prázdniny na moři je v