Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Nemuzu si pomoct, ale u me stale vede Kulti.
Aaron nebyl spatny, ale prece jen mi v jeho pribehu neco malo chybelo. Rubyta byla teda extra nesebevedoma, nerozhodna. Rochnila se ve svych zajetych kolejich, i kdyz nebyla spokojena a nicilo ji to. Nejsem si jista nakolik se to na konci knizky zlepsilo. Chybel mi nejaky delsi epilog - tenhle mi zas tolik toho nenapovedel.

Bavily me jejich emaily, mnohem vic nez pak samotne jejich setkani. V mailech byla jiskra, ale ta se behem setkani vyparila buh vi kam. A pak uz to byly jen nejake podivne ufnukane dohady zastydle pubertacky. Asi moc nejsem fanda Ruby

28.04.2023 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Kde vzali to, ze je Jax netvor. Vzdyt byl nesmely, nervozni, cervenajici se, ostrazity a desne, ale desne roztomily :)

Chudak, tak nesebevedomeho chlap jsem v knizce dlouho nepotkala. A pritom byl skvelej

Jinak zabte bud autora nebo prekladatele za slovo pipi.ka. To fakt cist nechci :D

28.08.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Parada…byla jsem navysost spokojena :)
Ale za to, co Elliot udelal bych ho nakopala do zadku a ne ze bych roztala po “par” dopisech. A pak mu padnout jeste kolem krku. Poradne mu to mela dat sezrat, blbounovi!!!

28.08.2022 4 z 5

Hornické vdovy Hornické vdovy Kamila Hladká

Moc smutne cteni, pro me obzvlast, pac jsem z Orlove, deda cely zivot pravoval jako hornik. V roce 61, kdy byla nehoda na Dukle tam uz pracoval. Babi v te dobe zila jeste v Cechach a cekala az deda dostane byt a bude se moct za nim prestehovat. Nastesti deda odnesl farani “jen” ustipnutym prstem a znicenymi koleny. O nicem vaznejsim nevim.

Ale cist cim si prichazely ty zeny a rodiny…ten smutek nejde nijak vyjadrit.

18.07.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

O chloupek vic se mi libil predchozi dil. Tady jsem tomu trosku nerozumela. Mozna je to tim, ze skoro nepiju, nezkousela jsem ani cigara, natoz travu nebo neco “tezsiho”. Nejak se nedokazu divat na zavislosti s otevrenym srdcem a natazenou pomocnou rukou. Vim (nebo aspon predpokladam), ze je to pro ty lidi tezke se s tim poprat, ale tady to bylo tak nejak zvlastne zabalene. Vedel a videl jak je to s jeho matkou, otcem, vedel co to dela s nim a myslel si, ze to “ma pod kontrolou”? Vazne byl tak slepy?

Pribeh to byl pekny, precetla jsem to hned, jen me par veci zarazilo (nechapu jak muzou lidi davat porad a porad novou sanci nekomu, kdo o to nestoji).

Ale i kdyz mam k tomu jiny postoj, tak knizka byla velmi ctiva

05.07.2022 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Par prvnich stranek uhasilo mou zvedavost po prvnim dilu a po prospani jsem se na to vrhla plnou parou :)
Pobavila jsem se u rozmluvy v klubu, kdy se prislo na to, ze je “chlapec” uplne mimo co se tyce nejakeho dobyvani zeny :) a celkem by me bavila nejak novelka o chlapikovi, co mu radil, to by taky mohla byt dobra story.

Vylet do Dublinu uplna pohadka. Uplne jsem koukala, co se s Mountem stalo, choval se jinak, ale skvele. No a konec me ubezpecil, ze nejdu spat a musela jsem pokracovat dalsim dilem :)

26.04.2022 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) Z cele serie nejlepsi dil….ano, souhlasim s mnoha komentari, ze ty situace byly hoooodne pritazene za vlasy, ale proc ne. Clovek vi, ze to neni realita, takze jsem si cteni proste uzila :)

Potvrdila jsem si, ze me tuseni, o silenem Massimovi, bylo spravne. Ten clovek me jen vic a vic desil. Nejak nechapu, ze se tady spousta lidi rozciluje, co s Massimem autorka udelala. Vzdyt takovy byl i predtim, nez potkal Lauru. Pak pod svym podivne smyslenym “snem o Laure” zacal spradat site jako pavouk a dokazal se mistrne pretvarovat (coz mimochodem manipulatori zvladaji excelentne) i kdyz mu to chvilkama ustrelovalo. Ale jakmile se chtela uplne oprostit, tak ukazal, co je to za zvire.
Nehlede na to, ze kdyz uz vedel jak to s Laurou bylo doopravdy, tak proc se toho zuby nehty tak drzel? Podle me ji nikdy nemiloval. Jen si neco vyfantaziroval ve sve nemocne hlave.

Laura byla v tomhle dile tak naivni, co se tyce Massima, ze bych ji plestila. Tolik sanci mu davala, videla jak to pokazde dopadlo a nakonec mu naletela i na svatbe. Vazne naivnejsi vic jak Popelka, ktera doufa, ze ji macecha vezme sebou na ples.

Nacho byl skvelej, uzasnej a zajimavej. Uznavam, ze takovej chlap je jen v knizkach, ale ani to mi nezabrani se nad nim rozplyvat. Ocenovala jsem, ze tam byl. Byl nebezpecny, chladny a brutalni ve sve praci a v soukromem zivote vesely, starostlivy a milujici. Neexistujici chlap :D a jeste to autorka vysperkovala tetovanim…

Zaverem….neni to rozhodne veledilo, ktere se zapise do dejin a ktere se zavdeci vsem. Na druhou stranu, proc si neprecist pribeh o tom, ze neni vsechno tak dokonale jak si myslime a i nase pocity (lepe receno sexualni uspokojenost) nas muzou ovladnout natolik, ze nevidime pravdu.

P.S. Fakt jsem doufala, ze toho hajzla sejmou…

P.S.2 jak jsem tak precetla komentare, tak se vetsina nechala zlakat Massimem, nicmene ja kopu za tym Nacho :D

16.04.2022 4 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Ano, tahle knizka nedosahuje kvalit serie Nepratele a milenci, ale ja tu autorku mam proste rada. A tak jsem asi ponekud benevolentni.
Hlavni postavy pusobily jako osoby s nekolikanasobne rozstepenou osobnosti, ale ani to mi nezabranilo, aby mi pribeh rychle odsypal. Co me mrzelo? Ze Josephine nekdo nerozbil tu jeji nevymachanou pusu a ze Roy nedostal vetsi “kopanec do kouli”.

26.05.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Na Conora jsem se tesila. Po Fitzovi to byl v tehle serii druhy chlap, kterej me zaujal. Ale Tay me stvala. Ani nevim cim, taky nejsem zrovna prubojna, ale ona po sobe nechala slapat takovym zpusobem, ze to bylo fakt neskutecny.

24.05.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Tady jsem se bavila. Byla to neskutecna blbost pro nactilete, ale pribeh pekne odsejpal a kolikrat jsem se fakt dost zasmala :) jsem zvedava na Avu :)

17.04.2021 3 z 5

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Rvala jsem jak zelva. Nadherny pribeh. Opravdu uzasny.

25.07.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Priznavam, ze jsem uz nejspis na tohle cteni stara, ale ja tyhle pribehy miluju. Pomale sblizovani, zranene duse, rozkoly, smireni...
A snad mi manzel odpusti, ale nad potetovanyma chlapama neskutecne slintam :D

17.07.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Jsem zhyckana....jsem naprosto zhyckana modou vypraveni pribehu z obou pohledu. Me tam proste chybi ty myslenkove pochody Thomase. Takze ja bych klidne snesla nejakej jeho dovetek, klidne jen s par klicovejma situacema.

Ale jinak jsem byla navysost spokojena. Dostala jsem od knizky presne to, co jsem ocekavala. Klidne, vtipne, pohodove a sldkw cteni :)
Animant byla bajecna i se svym pohledem na svet, kterej byl sice naivni, ale kdo by si nepral byt taky takovej ;)
Mimochodem pekne zvolene jmeno. Takove jsem jeste nikde necetla :)

10.01.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Vratila jsem se do doby, kdy mi bylo -nact a tyhle romanticke a nezne knizky hltala na posezeni :)
Pak jsem docetla a zjistila, ze mi je uz bohuzel jednatricet, ale i tak se uculuju jak pubertak :D
Takze kdo se chce vratit v case, tak doporucuju :)

10.04.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Nevim proc, ale pripomina mi to smichane dve jine knizky (Nebezpecne iluze a Za hranici nevinnosti-Rosemery Beach).
Ne, ze by to bylo spatne, to rozhodne ne :)
Kazdopadne jak uz to byva, tak jsem si uzivala daleko vic casti z Rushova pohledu. Nejak mi to proste prijde zajimavejsi. Uz se tesim na pokracovani. Asi to pro ne nebude nic prijemnyho...ale aspon to zustane v rodine ne? :P

11.03.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Matt byl proste zlaticko...na to, ze byl hokejista a jeste tak dlouho v branzi byl neskutecne milej a roztomilej :-)

P.S. Nevim proc, ale myslela jsem si ze pan Pindour je Tad :-D a nebo jeji ex a snazi se ji ziskat zpatky.

27.05.2018 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Jejich pribeh semi libil o chlup min nez predchozi, ale i bez toho maleho chlupu to bylo senzacni poctenicko :-)
Nebude treba jeste nejakej malej rockovej dozvuk s Marthou a Samem? ;-) treba o tom, ze te potvore dorostl mozek? :-D

31.01.2017 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tak pro me asi nejslabsi dil z Bozske serie...
Chvilkama sem mela pocit, ze alfa samcem je Ruby a Nial je male rozkosne bezbranne stenatko :-) a pak vzdycky ve chvilkach cvak, samecek se nam probral a pak zas zhasnul...pomalu jak nejakej pokazenej vypinac...
Ale ackoliv vetsinou cekam v tehle knizkach, ze chlap bude podobny tem z predchozich dilu, tak i presto musim rict, ze pribeh byl pro me ctivy a obcasi velmi zabavny :-)

26.10.2016 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Stejne jako predchozi dil byl pribeh velmi ctivy a ja se tesila stranku za stranku, jak se to bude vyvijet :-)
Logan byl chvilkama na facku, ale nakonec sem si ho zamilovala, jako predtim Garretta :-)

24.10.2016 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Ja byla fakt spokojena. Stranky ubihaly jedna za druhou a najednou jsem byla na konci.

Aaaaaale, jestli se ta blbka vyspis Jordanem, tak me fakt nastve. A jestli blbous Kaden nezvedne ten svuj zadek a nepujde ji pomoct a misto toho si bude lizat rany u nejake jine v posteli, tak budu uz primo vytocena.

Jinak receno, uz se tesim na druhy dil :)

20.04.2023 5 z 5