Znám tě ze svých snů

Elsa leží po tragické nehodě v kómatu a nic nevnímá… nebo sito aspoň všichni myslí. Ve skutečnosti okolní svět slyší, jen nedokáže odpovědět. A zatímco se její rodina vzdává naděje, ona ji nalézá – v podobě Thibaulta, který ji poté, co náhodou zabloudí do jejího pokoje, začne pravidelně navštěvovat. A který jí dává něco, za co stojí za to bojovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433824/znam-te-ze-svych-snu-KYb-433824.jpg 461
Vydáno, Metafora

Je suis là, 2015

Kniha Znám tě ze svých snů

Prateri

Lákavá kniha názvem i obálkou - nešlo ji odolat. Vlastně - já se knihám odolávat ani nesnažím :-). Zvláštní příběh o lásce, velice dojemný. O lásce, která donutí v téměř ztraceném životě o něj bojovat. A ten konec - (pro mě )musí být dobrý, prostě musí!
A to navzdory tomu pitomému primáři, který je tam primářem snad jen z protekce.

Booky84

Hezká kniha, lehce se četla, ale co ten konec?!

Míša232

Za mě, krásná kniha. Zhltaná během pár dnů. Je to ten druh knihy, která člověku pomáhá si uvědomit o co tady vlastně jde. Nění to šokující ani přitažené za vlasy, prostě to plyne od začátku do konce. Toužím po pokračování. Krásný příběh.

Kudík

Hezký příběh se smutným pozadím. Myslím si, že byl i adekvátně dlouhý, aby popis Elsy, která je již 5. měsíc v kómatu nezačal nudit. Osobně se mi to moc líbilo. Na pár stránkách jsem našla celkem dobře vykreslené charaktery nejen hlavních postav, ale i rodinných příslušníků, přátel a hlavně personálu. Jaký byl rozdíl mezi uklízečkou, primářem a stážistou. Až z toho mrazí.... hlavně z -X a slova.... "náhoda". Asi nejvíc mě (v dobrém) fascinoval Thibault. Konec jsem přesně takto očekávala, a nevím jak, ale věděla jsem, jak to dopadne se Sylvainem a v mém vydání také chyběla kapitola 24.

Anit.N

Já vlastně nevím co říct, špatný to nebylo. Ale dobrý taky ne, dala jsem si to jako oddechovku před něčím pořádným. Začátek dobrý, pak dlouhá nuda a nuda a pak to nějak skončilo.. no tak nic za mě tak 45%

pocketka

Tak nevím teda. Námět - skvělý, styl psaní - nic moc. Obálka - úžasná. Hlavní postava - on - příliš velký správňák na to, aby to byla skutečnost, ona - její pasáže mně bavily nejvíc. Od prostředka jsem již přeskakovala nezáživné části a konec? Proč? Proč takový? Není to ani ukončené, ani otevřené. Nemastný, neslaný.... Nechám to ještě uzrát, ale zatím volím 2-3 hvězdičky.

ANDY28

Budu věřit, že se Elsa probrala a žijí šťastně až zazvoní zvonec

hzd

Krásný ale smutný příběh. Přečteno za dva dny. Za tak rychlý a useknutý konec dávám o hvězdičku méně. Ještě alespoň padesát stránek navíc by to chtělo, abysme se dozvěděli, jak to vlastně s Elsou dopadlo.