Znám tě ze svých snů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Elsa leží po tragické nehodě v kómatu a nic nevnímá… nebo sito aspoň všichni myslí. Ve skutečnosti okolní svět slyší, jen nedokáže odpovědět. A zatímco se její rodina vzdává naděje, ona ji nalézá – v podobě Thibaulta, který ji poté, co náhodou zabloudí do jejího pokoje, začne pravidelně navštěvovat. A který jí dává něco, za co stojí za to bojovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433824/znam-te-ze-svych-snu-KYb-433824.jpg 461
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Metafora
Orig. název

Je suis là, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Znám tě ze svých snů

Přidat komentář
Prateri
03. května

Lákavá kniha názvem i obálkou - nešlo ji odolat. Vlastně - já se knihám odolávat ani nesnažím :-). Zvláštní příběh o lásce, velice dojemný. O lásce, která donutí v téměř ztraceném životě o něj bojovat. A ten konec - (pro mě )musí být dobrý, prostě musí!
A to navzdory tomu pitomému primáři, který je tam primářem snad jen z protekce.

Booky84
23. února

Hezká kniha, lehce se četla, ale co ten konec?!


Míša232
20. února

Za mě, krásná kniha. Zhltaná během pár dnů. Je to ten druh knihy, která člověku pomáhá si uvědomit o co tady vlastně jde. Nění to šokující ani přitažené za vlasy, prostě to plyne od začátku do konce. Toužím po pokračování. Krásný příběh.

Kudík
09. února

Hezký příběh se smutným pozadím. Myslím si, že byl i adekvátně dlouhý, aby popis Elsy, která je již 5. měsíc v kómatu nezačal nudit. Osobně se mi to moc líbilo. Na pár stránkách jsem našla celkem dobře vykreslené charaktery nejen hlavních postav, ale i rodinných příslušníků, přátel a hlavně personálu. Jaký byl rozdíl mezi uklízečkou, primářem a stážistou. Až z toho mrazí.... hlavně z -X a slova.... "náhoda". Asi nejvíc mě (v dobrém) fascinoval Thibault. Konec jsem přesně takto očekávala, a nevím jak, ale věděla jsem, jak to dopadne se Sylvainem a v mém vydání také chyběla kapitola 24.

Anit.N
05. února

Já vlastně nevím co říct, špatný to nebylo. Ale dobrý taky ne, dala jsem si to jako oddechovku před něčím pořádným. Začátek dobrý, pak dlouhá nuda a nuda a pak to nějak skončilo.. no tak nic za mě tak 45%

pocketka
26. ledna

Tak nevím teda. Námět - skvělý, styl psaní - nic moc. Obálka - úžasná. Hlavní postava - on - příliš velký správňák na to, aby to byla skutečnost, ona - její pasáže mně bavily nejvíc. Od prostředka jsem již přeskakovala nezáživné části a konec? Proč? Proč takový? Není to ani ukončené, ani otevřené. Nemastný, neslaný.... Nechám to ještě uzrát, ale zatím volím 2-3 hvězdičky.

ANDY28
16. ledna

Budu věřit, že se Elsa probrala a žijí šťastně až zazvoní zvonec

hzd
01. ledna

Krásný ale smutný příběh. Přečteno za dva dny. Za tak rychlý a useknutý konec dávám o hvězdičku méně. Ještě alespoň padesát stránek navíc by to chtělo, abysme se dozvěděli, jak to vlastně s Elsou dopadlo.

1