Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Tak tahle knizka byla i na me, jakozto milovnika pomalych rozjezdu, extremne pomala, roztahana, utahana. Bohuzel se to odrazilo i na cteni, kdy jsem tomu dala necele dva mesice. Boze, dva mesice, to je u me proste nevidane.

Zatim to byla pro me nejmin ctiva knizka od Zapaty.

18.04.2024 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kazda kniha Zapaty je uzasna a tato rozhodne neni vyjimka. Uzila jsem si kazdou stranku od zacatku do konce a jen nestacila achat a ochat :)
Miluju ten pozvolny vyvoj vztahu, miluju vsechna nedorozumeni a komunikacni sumy. Vylozene si to uzivam a preju si aby uz tak dlouha knizka mela par stran navic :)

29.08.2023 5 z 5

Vrčící naděje Vrčící naděje Lenka Hnátová

Postapo neni uplne salek kavy, ktery bychh vyhledavala, ale od autorky jsem cetla i dalsi dila a byla jsem moc a moc spokojena, tak jsem to riskla :)
A byla jsem moc prekvapena, jak me to nadchlo a jak jsem se do toho zazrala. V prve rade jsem se uplne zamilovala do jmena Samael. Uzasny a postava o to skvelejsi. Jak bylo jeho prirozenosti poslouchat rozkazy, nepochyboval o nich, ani v nejmensim. Az postupne mu to zacalo dochazet. Zajimavy jak premyslel.
A vrcici kraska, ktera mela mnohdy lepsi zpusoby a vychovani nez lide. Musela jsem se smat, jak se mu snazila nejake veci vyjasnit a on byl misto toho jak trubka zavrtanej do svych predsudku a domnenek.

Moc a moc chvalim autorku. Krasny to pocin a obalka je uzasna. Neotrela, neokoukana, nesmirne zajimava.

22.08.2023 5 z 5

Tam, kde nejsi Tam, kde nejsi Lenka Sadílková

Pribeh se mi libil. Opet zajimave tema. Pravdou je, ze kdyz by mela kniha o neco malo vice stranek, dalo by se postavy lepe rozvinnout, takhle to slo hodne sup sup.
Mozna postupneji rozpracovat ziskavani duvery v Maxe?
Ale i tak moc pekny a podareny.

22.08.2023 5 z 5

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

(SPOILER) Miluju more, ale soucasne z nej mam neskutecny respekt a strach, co se v nem muze stat. Jsem takovou kombinaci obou :) a vysky teda nemam vvlasce stejne jako Kai.

S klukama jsem prozivala kazdou stranku. Ani nejsem schopna rict, kdo me oslovil vic, kdo me vic okouzlil a naprosto dostal.
Ale asi by sve prvenstvi doslova o pid ziskal Ethan. Mozna tim, ze bych byla stejny posera jako Kai a tim padem by me Ethan nesmirne pritahoval tim, ze nic ze strachu neresil (pokud nepocitam more).

Nej scena? Jak lovil Kaie z more. To bylo naprosto TOP.

A podle me to nekonci spatne. Nerikal nahodou Ethan, ze by si pral skocit na vlak a odjet a poznavat svet? Proc by skakali pod vlak? To by byla blbost ne?
Za me odjeli spolu. Prala bych jim to.

02.08.2023 5 z 5

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

To bylo tak peknyyyyyyjako je mi mnohem vic nez 13+ :) ale jsem moc rada, ze jsem se do pribehu pustila. Bylo to tak pekne nevinne a roztomile a vtipne a proste super.
Moc se mi libilo, jak porad chteli nejakou jinou reakci od rodicu, nez jaka prisla :) troufam si tvrdit, ze pokud by jeden ze tri synu prisel s timhle infem, reagovala bych stejne :)

Ze zacatku mi trvalo nez jsem pochopila jak je to s tim psem :)
A chudak Lynnta to teda schytala.

Moc krasny pribeh. Dekuji autorkam, ktere uplne zboznuju :)

02.08.2023 5 z 5

Odstíny náhody Odstíny náhody Jenny Naomi (p)

Tohle se moc nepovedlo. Bylo tam nekolik dejovych linek, ale jako by kazde v urcite casti neco chybelo. Spooooousta hluchych mist, nedoresenych situaci, vysumeni do ztracena. Ve finale jsem byla z toho uplne, ale totalne zmatena, protoze jsem absolutne netusila, kdo je s kym zrovna v jake fazi.
Chtelo by to predelat.

16.07.2023 2 z 5

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

(SPOILER) Me se to teda libilo moc. Postava Aidena me vylozene zaujala a kdyz ho Brian opustil, mela jsem skoro az slzy v ocich.
Cekala jsem, ze se jeste nejak provali Brianuv exces, ale asi pri nem stali vsichni svati.
A zajimala by me reakce Aidena na posledni vetu :)

11.07.2023 5 z 5

neexistence neexistence Eva Pospíšilová

(SPOILER) Dala jsem si nekolik dni na vstrebani. A i tak mi v hlave stale vyvstava otazka proc. Proc byl pro me pribeh o naprosto toxickem a neukocirovatelnem vztahu tak zajimavy. Cim si udrzel moji pozornost, kdyz byt jen zminka o drogach ve me vyvolava silnou nechut (a ze jich tady bylo pozehnane). Proc je tak zatracene lehke stahnout cloveka k sobe do bahna pod zastitou lasky. Pak ho ve jmenu lasky opustit a nasledne mu zase vztoupit do zivota. A pak na konci posledni obrovske PROC?

Asi bych potrebovala vedet, jak presne se Elias pak dostal z tech s.acek. Co ten jeho nej kamos - ten si toho od nej nechal fakt hodne libit.

Mimochodem obalka je uplne nadherna. Diky ji jsem si vsimla prispevku na fb a tak de dostala k autorkam.

24.06.2023 5 z 5

Bouře v našich srdcích Bouře v našich srdcích Jenny Naomi (p)

Na zacatku jsem si myslela, ze to bude desna ptakovina. Jako ze by bylo zabavnejsi sledovat zasychani barvy.
Ale po par strankach me to zacalo zajimat a ja de propadala do pribehu a byla zvedava kam a jak se to bude ubirat dal.
Nechapu, proc Kemal udelal co udelal, vzhledem k tomu, ze se jinak k Dominikovi choval mile, nezne a jemne. Pak jsem nepochopila proc tomuhle svemu excesu rikal svatebni noc.
Ale jinak velmi zajimavy namet, pocitam s tim, ze s Amilem a Izabelle se jeste potkame. Myslim, ze si budou chtit schladit zahu na Dominikovi i Kemalovi.

27.05.2023 5 z 5

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

(SPOILER) No ty kraaaaaso.tak u nekterych scen by z me strany litaly facky, nekdy by se brecelo a nekdy kricelo.
Jako fakt byl Michal nastvanej, ze ho Tom nechapal? Ja mu teda nerozumela taky. Chvilemi jako rozdvojena osobnost. Nemohl prece cekat, ze kdyz si to tam rozdava se ctyrma holkama za vecer a pak udela par narazek na to, ze ne vsechno nelogicke nepasuje, tak z toho Tom pochopi to, co by mel.
A blondatym blbem tomu nasadil korunu. Vazne. Se vsadim, ze ho s..stal jen kvuli tomu, aby mu mohl rikat Tomasi. Blondaty blb je proste jedno velky spatny. Sam se pak do toho zamotal.

Jsem rada za posledni kapitolu, ale klido pido jich tam mohlo byt jeste par. Protoze by me zajimalo jaktoze se tak moc zmenil, co za tim stalo. Co ten jeho pruvodce novym zivotem.
Proste jsem nenasytna a zasekla jsem se na detailech, ktere by me zajimaly :)

26.05.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Miluju drsny sporty, miluju chlapy, co se neboji uspinit, zpotit, pomlatit :) jak vasnive hrajou, tak stejne vasnive i milujou.

Ben byl neskutecny zoufalec a c.rak. Zvedal mi tlak kazdou svou vetou.
Jacka jsem si okamzite zamilovala diky jeho otevrenosti.

Lily byla strasne moc statecna. Vubec si nedokazu predstavit jak musi byt kazda situace pro ni narocna.
No a nas obri, rvouci, milujici hrdina Alexobetoval by vse pro lidi, ktere miluje. Nic pro nej nebylo problem. A navic ma tetovani :) je to muj hrdina :)

06.05.2023 5 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Tady nam autorka predklada peknej nevinnej a neznej pribeh. Na muj vkus ovsem az moc nevinny. Cekala jsem trosinku vetsi draaaamo pri odhaleni. Nebo prosku delsi pauzu po odjezdu, nebo nejaky nahodny setkani v kombinaci se psem

Takze ano, pribeh se mi libil, ale asi uz jsem moc zkazena na tak lehky pribeh :)

06.05.2023 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Nemuzu si pomoct, ale u me stale vede Kulti.
Aaron nebyl spatny, ale prece jen mi v jeho pribehu neco malo chybelo. Rubyta byla teda extra nesebevedoma, nerozhodna. Rochnila se ve svych zajetych kolejich, i kdyz nebyla spokojena a nicilo ji to. Nejsem si jista nakolik se to na konci knizky zlepsilo. Chybel mi nejaky delsi epilog - tenhle mi zas tolik toho nenapovedel.

Bavily me jejich emaily, mnohem vic nez pak samotne jejich setkani. V mailech byla jiskra, ale ta se behem setkani vyparila buh vi kam. A pak uz to byly jen nejake podivne ufnukane dohady zastydle pubertacky. Asi moc nejsem fanda Ruby

28.04.2023 4 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Ja byla fakt spokojena. Stranky ubihaly jedna za druhou a najednou jsem byla na konci.

Aaaaaale, jestli se ta blbka vyspis Jordanem, tak me fakt nastve. A jestli blbous Kaden nezvedne ten svuj zadek a nepujde ji pomoct a misto toho si bude lizat rany u nejake jine v posteli, tak budu uz primo vytocena.

Jinak receno, uz se tesim na druhy dil :)

20.04.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Me se to nelibilo. Jako by to ani nesedelo k predchozim dvema dilum.
Hlavni hrdinka zde byla velmi ale opravdu velmi neprijemna. Byla neskutecne hruba. Necetlo se mi o ni dobre.
Kdyz bych porovnala Mattea s Jaxem a Cameronem, tak ani ten by nevysel s dobrym skore.
Celej pribeh stal za houby. Zadna chemie mezi nimi, priblble dialogy, zadny vtip, vasen.
Tenhle dil nemel byt. Na predchozi dva rozhodne nema.

06.04.2023

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak je to potvrzene.miluju sportovce v hlavnich rolich :)
Joellen mi neskutecne prirostla k srdci. Jsme si dost podobne. Vim jake to je poslouchat od rodiny, ze je neco spatne. Od mladi posloucham, ze mam siroke boky, velky zadek, mela bych se licit, atd atd.
Cam byl k ni neskutecne milej a ja trochu postradam aspon par kapitol z jeho pohledu. Protoze Hopsal je bozskej chlap!

04.04.2023 5 z 5

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Byla jsem moc spokojena. LGBT pribehy prekvapive jako heterak vyhledavam. Mnohdy se u nich pobavim vic nez u klasiky. Takze uz mam v knihovne par svych oblibenych, ke kterym se vracim a tahle bude urcite jedna z nich :)

24.03.2023 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak cetla jsem a byla fakt natesena vzhledem k ohlasum, co na me tak ruzne vyskakovaly. A jako jo, zasmala jsem se. Mnohdy i dost hodne. Ale ze by to byla nejaka extremni topka a vydareny kus? To zas ne.
“Pan dokonalý” byl desnej suchar a “pani dokonala” byla neskutecna blbka.
Z cele knizky me zaujal tak leda Cam a na to, abych dala vice hvezdicek ho tam bylo dost malo.

25.02.2023 2 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Presne takove knizky miluju. Nedalo se od nej odtrhnout. Prolinani dvou pribehu, ktere byly tak moc propojeny. Klidne bych cetla dal jejich osudy. Chtela bych vedet vic o Ceri a Haukrovi. Nestaci mi vedet jak to skoncilo. Potrebuju par dalsich kapitol….

20.02.2023 5 z 5