Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Najdi mě Najdi mě André Aciman

No ja nevim, tady me tahla jen zvedavost, jak to cele skonci a jestli se uvidi.
Nejsem si uplne jista jak to na me pusobilo. Nektere pasaze mi nebyly prijemne (nemyslim ty z gay pohledu, ale obecne), nejspis jsem cekala trosku jiny naboj. Jako by byl pribeh lokomotivou, ktera funi pri ceste do kopce. Skrabe se a skrabe, “zaskobrtava”,… nezdalo se mi to jako vyvazene dilo

18.02.2023 3 z 5

Dívka, kterou spolklo moře Dívka, kterou spolklo moře Axie Oh

Pro me to byla krasna pohadka, u ktere jsem doufala, ze vsechno dopadne dobre. Nektere veci jsem cekala, nektere ne a u nekterych jsem byla vylozene vedle jak ta jedle.
Urcite by sel pribeh jeste vic propracovat, prohloubit, vysperkovat, ale na druhou stranu proc? Moje myslenky se po precteni k pribehu stale vraci, rozebiram ho z ruznych stran, premyslim co mohlo byt za tim ci onim. Proste fantazie mi i nadale pracuje a snazi se vyplnit bila mista.
No a jelikoz jsem “profesionalni” placka, tak velmi ocenuji, ze obzvlast konec nebyl rozpitvan do nejmenších detailu. Bylo mi z toho uzko uz tak, kdyz jsem si to predstavila, natoz kdyz by to vylo protahovano.

18.02.2023 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

No ty blaho….fakt bych nechtela zjistit to, co ona. Az se mi udelalo z toho spatne.
No a Gabriel stale zahadny a sem tam problesknou svetle stranky. Ale opravdu velmi vyjimecne.

06.02.2023

Nespoutaná dáma Nespoutaná dáma Jo Beverley

Pobavila jsem se :D

06.02.2023 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Tak konec byl hodne divoky a vyvolal moc otazek. Takze sem hnedka bombardovala nakladatelstvi, jestli se pocita s dalsimi knihami a nebo si budj muset dat tu praci a sehnat si je ve slovenstine :)
Mimochodem Kastrol byl pekne naivni vul

06.02.2023 4 z 5

Setkání Setkání Lydia Strong

Parada…nektere povidky jsem jiz cetla, ale to mi vubec nevadilo. Nektere pary mely pekny rozsireni.
Aaaaaale nastvana teda jsem. Chci vedet jak to pokracovalo u dvojce V pasti :) takze sup sup :)

06.02.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Chuderka…nedokazu rict co je lepsi, jestli si z tohodle nic nepamatovat a nebo jestli si na tu hruzu vzpomenout.
Kazdopadne konec jsem nechapala…nevim, jestli bych tohle zvladla. Mozna?

06.02.2023 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak tohle bylo luxusni. Po strankach jsem klouzala jedna basen. Roztekala jsem se, nastvala jsem se, kricela, nadavala, chvilkama mi srdce busilo napetim tak, ze sem myslela, ze dostanu infarkt. Celou dobu jsem premyslela, kdo je tim pravym zlem. A konec? Nektere postavy jsem obrecela…zejmena okamzik v knihovne. Zaverecna SMS uz byla jen tresinka na dortu tehle jizdy.

Ale prece jen tu jedna stiznost je…kdo ma sakra drzet takovou bichli, aby nezabil dite, kdyz si cte v noci v posteli.

28.12.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ja chci taky tolik bot :) a chci aby mi bylo uplne fuk, co kdo rika na moje obleceni.

Myslela jsem, ze Lily bude jeste vic vysinutejsi a ze se to tam jeste vic priostri s M.

Célian dostal pekne na frak od Chuckinky.

Mimochodem taky vam to pripominalo trosku Bozskeho bastarda?

28.12.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Musim vedet kdo vlastne je a co byl a co bude v tomhle pribehu Gabriel. To je postava, ktera me zaujala…

28.12.2022 4 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

No jakoze coze? Konec je myslen vazne? Nechapu tam spoustu veci, na spoustu se chci zeptat, ale byly by to spoilery jak blazen, takze holt budu muset cekat do dalsiho dilu. Mimochodem vyjde brzo, ze jo :D
Maasovou jsem jeste necetla, Kristoffa taky ne…ale chystam se na ne :D takze netusim, jestli tohle je jejich kombinaci, ale libilo se ki to fakt dost hodne.
Knizku jsem si koupila hlavne kvuli obalce. Pri prvnich kapitolach sem si rikala, ze tohle me urcite bavit nebude a pak jsem popohanela deti do posteli, abych mohla pokracovat ve cteni jak sem byla napnuta :)

07.12.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Byla jsem nadsena. Neocekavala jsem od toho buh vi co, jsem srozumnena s tim, ze je to naprosto nerealne, ze by se takhle opravdu asi moc zen nezachovalo… ale jako poctenicko-proc ne :)

12.10.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Kde vzali to, ze je Jax netvor. Vzdyt byl nesmely, nervozni, cervenajici se, ostrazity a desne, ale desne roztomily :)

Chudak, tak nesebevedomeho chlap jsem v knizce dlouho nepotkala. A pritom byl skvelej

Jinak zabte bud autora nebo prekladatele za slovo pipi.ka. To fakt cist nechci :D

28.08.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Parada…byla jsem navysost spokojena :)
Ale za to, co Elliot udelal bych ho nakopala do zadku a ne ze bych roztala po “par” dopisech. A pak mu padnout jeste kolem krku. Poradne mu to mela dat sezrat, blbounovi!!!

28.08.2022 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Carys byla neskutecne statecna, Sunny byla kouzelna a Deacon byl srab. A mela ho v tom vykoupat hoooooooooodne dlouho. Blbce jednoho!

22.08.2022 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Tak pitomnejsi vec jsem uz dlouho necetla. Nudou jsem zivala a doslova jsem se nutila, abych neusla. Jako popisovat jejich prvni spolecny sex na dve kapitoly? Jako vazne?
A co ty pitomy nevyzraly vtipy? Reseni co to je odposrani a jak ho provest? Pri oralu redit uzel na “tresni”? Nehlede na celkovy popis hmed na zacatku ktery mel o sobe. - takove kecy posloucham u pubertaku a nebo u zastydlych pubertaku, kterym houpne pri pohledu na jakejkoliv zenskej zadek

Mam rada, ldyz jsou pribehy vypraveny o ze strany chlapa, ale tady by snad bylo lepsi, kdyby to vypravel jeho kocour.

26.07.2022 1 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Tady uz hlavni postava postradala svou drsnost. Trosinku vymeknul, ale i tak stale super serie.

Jo a sazela jsem, ze Mags bude … a ona to pritom byla takova dobra duse.

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Vrazedny konec dilu. To se nedalo rozdychat a musela jsem pokracovat hned dalsim.

Takze doporuciju poridit celou serii naraz, jinak vas klepne pepka :)

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Napnuta jak ksandy o koho se jedna a s kym to vlastne “dela to, co dela” :)

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Vzdycky, vzdycky kdyz chce hlavni hrdinka/hrdina udelat nejaky nesobecky cin, tak je z toho pruser. Tak jako tady. Vim, ze ti Soraya myslela dobre, navic ji to muselo neskutecne bolet, ale tohle snad normalni clovek neudela ne?

22.07.2022 4 z 5