Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

(SPOILER) Rozhodne nelituju, ze jsem podporila vydani teto knizky. Na zacatku jsem cekala, ze to bude klasicka hra na tema “budu delat, ze te nechci, abys me chtel ty”, v prubehu jsem menila nazor a myslela, ze Mia bude asi pekna kaca a premyslela, co ze to ma za problem. Ve finale jsem rvala jak zelva a kricela na ni, aby to zkusila, aby se nevzdavala, ze to nemuze udelat sobe ani Sebastianovi. A nakonec mi pri poslednich strankach puklo pro Sebastiana srdce.

04.01.2022 5 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Necetlo se mi to zrovna nejlepe vzhledem k tematu a neprijemnemu pocitu, ktery jsem u toho zazivala. Nikdy jsem se do podobne situace nedostala, ale presto jako by mi byl pribeh necim “blizky”.
Pocitovala jsem az neskutecnou nechut k muzi, jez tak mistrne manipuloval “malou” divkou. Citila jsem odpor k matce, ktera se odtrhla od situace s argumentaci, jez mi rozum nepobral.
Velmi zajimava knizka, ale zanechala ve me pomerne pachut, takze znovu ji cist nebudu.

04.01.2022 4 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

(SPOILER) Tyhle autorky miluju a vzdy, kdyz jsem sahla po knize, na jejiz obalce byla uvedena jejich jmena, mela jsem zaruceno perfektni cteni. Ale tady se mi teda do vkusu netrefily. A nebo jsem se ja netrefila s vyberem knizky casove do nalady. Kazdopadne jsem se k docteni musela prinutit. Nic me nelakalo pokracovat a dozvedet se jak to skonci. V podstate jsem si uzila pribeh tak plus minus do 150 stranky a pak uz jsem se jen modlila abych to zvladla dokoncit.
Zapletka s otcem a pribuzenstvim a testama a infarktem mi prisla neskutecne pripitomela. To uz bych asi spis zkousla moznost, ze po seznameni se sestrou zjistil, ze s ni spal a pak by se to nejak resilo atd atd…ale tohle? To bylo na me moc. A jejich dloooooouho ocekavany sex jsem skoro celej preskocila. Nic me na nem nenadchlo. Nevim, jestli to bylo prekladem nebo to bylo opravdu tak blbe napsany, ale v tu chvili jsem si prala, aby byli pribuzni a ja o tenhle “zazitek” v podobe jejich sexu prisla.

Takze za me tohle nee a budu cekat na dalsi pocin autorek a doufat, ze to bude lepsi.

29.12.2021 2 z 5

Zrcadlo Zrcadlo Lydia Strong

(SPOILER) Zas dalsi autorcina knizka, ktera me dostala. Jeji pribehy dokazou krasne vtahnout a clovek primo proziva osudy hrdinu.

Bylo mi strasne lito Calvina, byl tak hodnej a nakonec ostrouhal. A jeste takovym zpusobem. A zajimalo by me, jak prisel Calvin na to, kdo je Slon.

Kazdopadne pro me zjisteni Slonovy identity bylo dost velkym prekvapenim a loc jsem jeho chovani nerozumela.

Knizku doporucuju kazdemu, kdo tuhle autorku miluje a kdo ma rad jeji styl podavani pribehu :)

17.12.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Jameson byl schizofrenik, jine vysvetleni totiz pro jeho chovani nemam. Vzdyt s nim to bylo jak na houpacce. Keden den tak druhy den onak. Se divim, ze z toho Emily nepreskocilo. A jeste mu rikat tremi ruznymi jmeny. Na palici.

Takze diky keho schizofrenimu chovani jsem sla spat ve ctyri rano, protoze jsem proste musela vedet, co mi zase rupne ve skebli.

Akorat jsem doufala, ze Claudie to tam trosku vice zamota. Jeji postava tam mohla udela poradnej vitr, tohle bylo sotva fouknuti.

Ale i tak jsem si to paradne uzila a tesim se ma dalsi “silene” bratry :)

20.08.2021 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Ano, tahle knizka nedosahuje kvalit serie Nepratele a milenci, ale ja tu autorku mam proste rada. A tak jsem asi ponekud benevolentni.
Hlavni postavy pusobily jako osoby s nekolikanasobne rozstepenou osobnosti, ale ani to mi nezabranilo, aby mi pribeh rychle odsypal. Co me mrzelo? Ze Josephine nekdo nerozbil tu jeji nevymachanou pusu a ze Roy nedostal vetsi “kopanec do kouli”.

26.05.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Na to, ze Andrew nesnasi lzi, lhal celkem solidne a dlouho. Moc se mi libily jeho pohledy do minulosti. Aubrey mi moc nesedla, ale znam i horsi zensky postavy, takze sem ji jakz takz zkousla.

26.05.2021 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Na Conora jsem se tesila. Po Fitzovi to byl v tehle serii druhy chlap, kterej me zaujal. Ale Tay me stvala. Ani nevim cim, taky nejsem zrovna prubojna, ale ona po sobe nechala slapat takovym zpusobem, ze to bylo fakt neskutecny.

24.05.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Chudak Hunter, jak moc se snazil odolavat :) ale ten konec se mi nelibil. Jakoze nechci shazovat jeji “vedomosti a intuici”, ale nejak se mi nechce verit, ze by to tak vyresila levou zadni…i kdyz mozna jsem jen velkej cynik.
Tedka mi tak dochazi, ze Hunter vlastne vubec nevyresil svou situaci s rodinou, nebo mi to nejak uniklo?

24.05.2021 5 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Precetla jsem to pred tydnem a ted, kdyz mam psat komentar, tak ani nevim o cem to bylo. A to mam tuhle autorku fakt rada, ale tohle na me dojem neudelalo.

04.05.2021 2 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Na Avu jsem se moc tesila a ve finale jsem byla zklamana. U prvniho dilu jsem si rikala, ze to je vcelku prijemna blbost, tady uz to byla jen blbost.

04.05.2021 2 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Laura Lee Guhrke

Bylo to pekny, ale serie girl-bachelor se mi libila mnohem vic.
Tady mi lezlo na nervy neco, co ani nejsem schopna definovat

27.04.2021 3 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Tady jsem se bavila. Byla to neskutecna blbost pro nactilete, ale pribeh pekne odsejpal a kolikrat jsem se fakt dost zasmala :) jsem zvedava na Avu :)

17.04.2021 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tyhle autorky miluju, ale tahle knizka me bavila jen diky omdlevajici koze. To jsem se bavila neuveritelne. Jinak me probeh moc nezaujal. Neverila jsem to hlavnim postavam a ani jsem s nimi neprozivala zadnou situaci. Tuhle znovu cist nebudu.

17.04.2021 3 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

No ty blaaaaaho, tak to byla parada. Ani jsem nedutala a cekala, jak tohle skonci, co se vsechno zvrtne a kdo vsechno na to prijde a konec me teda dorazil. Naprosto!!!
Skoda, ze tam nebyly na konci nejake situace i z pohledu Jereda, tak jak to bylo predtim u Dana a Evana. Vim, ze by se knizky nemely porovnovat, ale tohle mi tam trosku chybelo. Mam to rada :) Ale urcite si na nas autorka pripravi nejake dalsi prekvapko v pribehu Simona a Jereda :) aspon v to doufam...

09.04.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Tak tohle bylo extra sladke :) presne to, co jsem ted potrebovala.
Spousta lidi si tady stezuje na premiru sexualnich (intimnich) scen, ja tam zadnou premiru nenasla. Asi uz jsem zvykla na jinej kalibr, ale tady se mi zdalo, ze vsechno bylo napsano az tak decentne, ze mi chvilku trvalo, nez jsem postrehla, ze jejich prvni sex uz je za nimi. A co se tyce oralu? Booooze, vzdyt tam bylo popsano skoro prd, tak nebudte takove citlivky, kdyz jde o dva chlapy :)

03.04.2021 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Zvladla jsem ji jen jako audioknihu. A i to mi trvalo zatracene dlouho. Cist bych to nechtela. Serial mam rozkoukany.
Za me byla hlavni hrdinka strasna. Jeji myslenky byly pro me nelogicke a mela jsem tak velke obtize sledovat jeji myslenkove pochody.

22.02.2021 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Spencer byl zlaticko, usmevavej (pominme to, ze me extremne veseli lide desi), veselej, ke kamaradum loajalni, vzdy ochotny pomoct a s neskutecnou bolesti na dusi.

Dawn byla ranena svou minulosti (bohuzel se s tim nepopasovala uplne nejlepe, ale budiz ji odpusteno kvuli jejimu veku), ale ani to ji nedavalo pravo chovat se jako kacena a zranovat nekoho, kdo ji dava nejevo svou naklonnost. A ze se ke Spencerovi mnohdy chovala jako neskutecna blbka s kamenem, misto srdcem, v hrudi.

21.02.2021 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Musim priznat, ze jsem byla trochu zklamana. Nesplnilo to “to” neco, co jsem ocekavala. Hlavni hrdinku jsem nesnasela, ani vlastne nevim proc, protoze by ji nejspis mel clovek obdivovat za to, jak se s tim snazila poprat. Ale co mi neskutecne vadi....kdyz se snazi byt nekdo tak moc “nesobecky” az ve finale extreme ublizi tomu, koho chce chranit. Boze, kdyby s ni byt nechtel, tak s ni nebude, kdyby na nej jeji fobie byla moc, tak to snad rekne. Ale on dela co muze a ona z dobroty srdce ho nechce stahovat s sebou dolu ke dnu. Pffff.

Tak, tedka jsem ze sebe vyplivla veskerou nastvananost a muzu se vratit k hodnoceni, kdy knizka neurazi pokud clovek chce neco predvidatelneho a neskutecne jednoducheho, ale ani nenadchne, pokud chce trosku zajimavejsi linku pribehu.

21.02.2021 3 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Miluju HumriKratasy, od prezdivky az po uzasnou povahu a to, jak se snazil proniknout k Lukovi. Pro me to byla top postava. Luke byl na me az moc odtazitej. Coz na jednu stranu chapu, ale bylo mi pak Humra strasne lito.
A konverzace na chatu byla skvela. Tu jsem si opravdu uzivala ;)
Sice byla tahle knizka o fous slabsi nez On a My, ale o tak malej pidi fous, ze to snad ani nestoji za rec :)
A Juddovi a Joemu nakopat prdel....

20.02.2021 5 z 5