Daruj mi křídla ekniha

Aiden je zcela spokojený se svou samotou, ve které mu nikdo nenarušuje jeho klid a stereotypy. Pokud něco vážně nesnáší, pak změny, lidi a svého otce. Brian Scott je mladý, bezstarostný, miluje společnost a neumí dodržovat řád. A právě byl povýšen na zástupce ředitele obchodního oddělení, Aidena Cartera. Po prvním dni Brian už chápe, že varování kolegů nebyla jen prázdnými slovy a že sdílení kanceláře s novým nadřízeným bude ještě větší výzvou, než si dokázal představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308282/daruj-mi-kridla-vyd-308282.jpg 4.379
Romány, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Daruj mi křídla

vera4097
20.02.2020

Ten konec.... :D T_T ja chci vědět co bylo dál :D

M.anon
19.12.2019

Za mě 100%. Samozřejmě, že by se pár chybek našlo, ale to v každé knížce. Mě se překvapivě nevrlý Aiden líbil hned od začátku :-D.

bari_be
11.11.2019

Milá, nenáročná oddechovka, kterou jsem četla během bezstarostných dní u moře. Nemohla jsem zvolit lépe. Něžný, romantický příběh, který by dle mého mohl nabrat trošku na dravosti, ale autorka se očividně nechtěla pouštět do milostných scén. Děj plynul přirozeně, bez zbytečných zápletek a vyhrocených situací. Krásný příběh.

Etule
05.08.2018

Tak nějak nevím, co si o knize myslet. Poměrně dost mi to připomínalo Muffin a čaj (který se mi tedy rozhodně líbil více), rozhodně povahou Aidena i Briana. Četla jsem na mobilu, kde se mi neukazovalo kolik má kniha stran. Překvapilo mě, jak dlouho jsem ji četla a pak najednou koukám, že má 550 stránek. Což si teda nemůžu pomoct, bylo to opravdu moc.
Začátek mi přišel strašně zmatený, ale jak Aiden sundaval masku bylo to lepší. Líbil se mi jejich víkend u Aidenova otce. Nicméně si myslím, že zápletka s tím, jak se Aiden rozhodl pomoct Brianovi ohledně bratra už tam byla navíc. Zbytečně natahované, bohužel.
Ale jako oddechovka super. :)

Allka
23.05.2018

Příběh spadá do kategorie naprostých oddechovek (nebála bych se ani označení "červená knihovna"), je velice jednoduchý, dost předvídatelný a obsahuje spoustu klišé. Což by mi zase tak nevadilo, něco takého jsem očekávala, už když jsem si přečetla anotaci. V čem vidím větší problém, jsou: klišovitost a plochost hlavních postav, všechny vedlejší charaktery bez chuti a zápachu a rezignace na jakýkoliv originální nebo ozvláštňující prvek, který by knize dodal jiskru. Je také vidět, že autorka si nedala příliš práce s technickými detaily (prostředí, reálie, časový rámec příběhu), a o jazykové (pod)úrovni a textových chybách ani nemluvím (co takhle si příště najít nějakého korektora, hm?). No, a délka je přímo zdrcující. 550 stran? Proč proboha? Kdyby se kniha osekala na polovinu, nic by se nestalo. Alespoň bychom se vyvarovali šílené repetitivnosti činností, několika odboček, které vůbec nikam nevedou, a taky toho, že se Brian i Aiden budou najednou chovat, jako by jim něco spadlo na hlavu, jen aby se tam "ještě něco stalo".
Abych to shrnula - neměla jsem vysoká očekávání, ale i ta malá Daruj mi křídla bohužel zklamalo. Nicméně... Číst se to dá. To zas jo. A pokud máte přelouskané už všechny ostatní LGBT knihy, které u nás vyšly, nemáte možnost číst v jiném jazyce a netrpělivě vyhlížíte vydání dalšího počinu z této kategorie, zkrátit čekání si tímhle můžete, v zásadě vám to asi neublíží.

Salida
15.05.2018

Tak tato knížka je jedna z nejlepších, co jsem poslední dobou četla. Neobvyklé téma, velmi krásně napsané. Nyní čtu knihu už po druhé hned za sebou, nějak se nemůžu s Aidenem a Brianem rozloučit. :) A rozhodně ji nečtu naposledy. Sice tam není žádná zásadní zápletka, děj předvídatelný, nicméně knížka je to opravdu krásná, odpočinková. Ty kluky jsem si zamilovala, chtěla bych být jejich BFF. :) Líbila se mi jejich nenávist a pak postupné sbližování, jak to tak bývá. Není tam žádná hysterická nána, kterých je v "normálních" románech víc než dost. Těším se na další knihy spisovatelky.

kubla111
23.03.2018

Vydržel jsem jen půl knihy, kde sledujete protivného Aidena, jak se pomalu po špatném vztahu sbližuje s novým podřízeným Brianem, který je protipól Aidena. A nic víc. Nic víc. Nic víc se neděje až jedou společně za otcem a tam dojde konečně ke sblížení, ale protože jsem při koupení knihy netušil, že je to kniha o homosexuálech, snažil jsem se ji dočíst. Příště budu lépe číst anotace či diskuse čtenářů, dobře mi tak. Na nálady klučíků fakt zvědavý nejsem, i když vůči jejich orientaci nic nemám, ale nemusím o nich číst ani je vidět.

Rowana
03.01.2018

Aidena i Briana mám opravdu moc ráda. Příběh jsem četla už několikrát a nevylučuji, že se k němu zase časem vrátím.

homosexualita společenské romány LGBT, LGBTQIA, LGBT+