Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Precteno za den, neslo prestat. Zajimavy pribeh o tom jak se dva lide ruzne vyporadaji s tim, co jim zivot prinesl. Nedokazu si ani predstavit, jak bych reagovala ja, kterym smerem bych se vydala…obrnila bych se stejne jako River a nebo bych se snazila divat na vse pozitivne jako Carrie?

21.03.2022 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Miluju HumriKratasy, od prezdivky az po uzasnou povahu a to, jak se snazil proniknout k Lukovi. Pro me to byla top postava. Luke byl na me az moc odtazitej. Coz na jednu stranu chapu, ale bylo mi pak Humra strasne lito.
A konverzace na chatu byla skvela. Tu jsem si opravdu uzivala ;)
Sice byla tahle knizka o fous slabsi nez On a My, ale o tak malej pidi fous, ze to snad ani nestoji za rec :)
A Juddovi a Joemu nakopat prdel....

20.02.2021 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Jednohubka....za den nebylo co resit :)
Hezky je ten osud propojil...jo a mit takoveho fesneho profesora, tak bych mozna i na ty prednasky na skole chodila :D mozna to byla u me spatna volba skoly

01.03.2020

Risk Risk Elle Kennedy

A ja uz toho mam dost. Clovek se na to tesi jak decko na Vanoce, pak to konecne vyjde a po par hodinach cteni jako konec? Opomenme to, ze deti jsou hladove, manzel nema vyzehleno a barak pomalu hori :) ale co na tom sejde, kdyz tahle autorka pise tak, ze proste nejde se odtrhnout :D
Musim teda zhodnotit, ze jsem se bavila o kousek vic jak u Lovu. Mozna by stalo za to udelat z Off-Campus a Briar U nejakej serial, protoze fakt chci videt, jak se hokejista (popsanej jako solidni svalova vazba) skrabe po cemsik po baraku nahoru do patra a mysli si, ze je u toho desne nenapadnej :)
A ta jeho kamoska? Tak takovejm naseptavackam rikam jednoduse “Mura jedna zavistiva”
Jo a chybelo mi co dal. Ja proste nesnasim, kdyz mi to useknou a pak prd. Potrebuju, opravdu potrebuju mit epilogy, ktery mi ten pribeh aspon trosku posunou dal do budoucnosti.

24.10.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

No paaaaani :) na jeden zatah. A to sem brecela asi jen poslednich cca padesat stranek :D
Miles byl skvelej. Teda ne ze by nebyl nekolikrat na kopanec do kouli, ale i presto...
A Tate jak se porad chudera nevzdavala. Tomu se rika laska :)
Za me teda zuzo labuzo :D

10.01.2019 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tak tohle me bavilo :-) normalne se z toho vyklubala gangsterka smichana s love story ;-)
Zhltla jsem to za den :-D

06.02.2017 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Po dva vecery me knizka drzela vzhuru do tri do rana, abych ji pak zaklapla s uspokojenim, ze jsem po precteni prvnich stopadesati stran neskocila na posledni stranku, abych zjistila, jak to skonci. Po celou dobu sem byla napnuta jak ksandy, co se tam vsechno vynori za prusery a jak se to bude odvijet dal a dal....
Pribeh velmi predcil me ocekavani a vzbudil touhu zjistit neco vic o Alexandrovi a doktorce, Ase a Michelovi ( vubec bych se nezlobila za nejake pokracovani). Jsem rada, ze to nebylo zamereno jen na dve hlavni postavy, ale rozvijely se i dalsi osudy....
S usmevem na tvari tedy muzu zkonstatovat, ze nedostatek spanku stal za to :-)

22.01.2017 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ja chci taky tolik bot :) a chci aby mi bylo uplne fuk, co kdo rika na moje obleceni.

Myslela jsem, ze Lily bude jeste vic vysinutejsi a ze se to tam jeste vic priostri s M.

Célian dostal pekne na frak od Chuckinky.

Mimochodem taky vam to pripominalo trosku Bozskeho bastarda?

28.12.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

K tomuhle nemam moc co rict. Skvely. Uzasny. Bajecny. Tolik bolesti, tolik nadeje, tolik emoci…

18.05.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

(SPOILER) Tak chvilku ze zacatku jsem ani nedychala a doufala, ze vsechno dopadne dobre. Teprve krizova situace ji otevrela oci a zjistila, co pro ni Mount znamena.

Co byl pro me sok - V. mluvi - fakt jsem myslela, ze mluvit nemuze a on ten hajzlik vrci a posunkuje jen proto, ze chce.

No a J. tak tam bylo uplne vsechno spatne. Vtipny je, ze jsem si za celou dobu nevsimla, ze by se nejednalo o chlapa. Vlastne jsem s tim ani nepocitala, ze by v organizaci nebyli jen chlapi. Musim rict, ze ta byla tak neskutecne hrabnuta a to ze stale zdrhala by mi na klidu nepridalo. Nevim jak takhle mohli zit, byt mela hnusny detstvi, ale byla uplne poskozena…asi by bylo lepsi, kdyby se o to “postaral”. I kdyz nejspis nechtel stratit osobu, o kterou se cely zivot stara.

26.04.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Chudak Hunter, jak moc se snazil odolavat :) ale ten konec se mi nelibil. Jakoze nechci shazovat jeji “vedomosti a intuici”, ale nejak se mi nechce verit, ze by to tak vyresila levou zadni…i kdyz mozna jsem jen velkej cynik.
Tedka mi tak dochazi, ze Hunter vlastne vubec nevyresil svou situaci s rodinou, nebo mi to nejak uniklo?

24.05.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Tak tohle bylo extra sladke :) presne to, co jsem ted potrebovala.
Spousta lidi si tady stezuje na premiru sexualnich (intimnich) scen, ja tam zadnou premiru nenasla. Asi uz jsem zvykla na jinej kalibr, ale tady se mi zdalo, ze vsechno bylo napsano az tak decentne, ze mi chvilku trvalo, nez jsem postrehla, ze jejich prvni sex uz je za nimi. A co se tyce oralu? Booooze, vzdyt tam bylo popsano skoro prd, tak nebudte takove citlivky, kdyz jde o dva chlapy :)

03.04.2021 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Pribeh byl strasne zajimavy. Jen me desilo, ze je nwkdo opravdu schopny opustit vsechno co zna, aby zil nekde v takovych podminkach s nekym tak rapidne rozdilnym.
Tohle asi nejsem schopna pochopit.

25.10.2020 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tak to byl paradni hajzlik, i kdyz ve finale se nebylo cemu divit. Ale boze, Em s nim mela svatou trpelivost. Mozna ze by to i ti svati vzdali. To co byl schopnej vyplodit, tak nad tim mi chvilkama zustaval rozum stat.

16.10.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Ja, zaprisahlej hokejovej fanda a nejvetsi odpurce fotbalu jsem se pustila do Kultiho a muzu rict jen to, ze Kultiho ZERU :D Zeru ho od zacatku do konce a jsem stranku od stranky nadsenejsi. Boze, to byla ale peckoidni kniha :D samozrejme az na ty nehorazny preklepy...ale co nadelame, ze?
Vubec nelituju koupe a zustane uz naporad v knihovne, protoze predpokladam, ze se k ni budu porad a porad vracet. Ten pribeh za to stoji, pac oba jsou proste schnecke :D
Jo a to, ze mel celou dobu schovane to, co mel (vsak vy vite co :D ), tak to me uplne odrovnalo. Pri cteni te pasaze ze me s priblblym usmevem vyslo “jeeeeeeeee”. A pak doma vysvetlujte, ze ctete normalni knizku :D

28.02.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Mela bych dat tech hvezdicek min, protoze ten, kdo delal korekturu odvedl pochybnou praci. Chapu, ze sem tam se chybicka vloudi, proc ne, sama nejsem bez chyby, ale prelozit kapelu Lynyrd Skynyrd jako zenske jmeno a prilepit tam koncovku -ova, je fakt moc!!!

Ale vzhledem k tomu, ze me pribeh fakt zaujal, vyvolal nekolik otazek a navnadil na dalsi dil davam plnej pocet.
Jen me teda mrzi Preppy, to byl takovej magor, ze ho neslo nemilovat :)

07.01.2019 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tak ja vam teda nevim....sem z tehle serie nejaka rozpolcena. Na jednu stranu velmi zajimavy namet s tim, jak lidi dokazou kvuli moci zmagorit, ale opravdu bylo nutne to podat tak, jak to podala sposovatelka? Zadna z postav nebyla normalni. Kdyz jsem si konecne nejakou oblibila (ackoliv to byl teda dobrej cvok), tak mi ji odstrihnou.
Ale jinak?
Madison-holka co neudrzi kalhotky nahore ackoliv se dusuje, jak je pro ni Bishop dulezitej. V podstate od startu serie pada na usta komukoliv, kdo ma ptaka.
Tatum-panna, ktera se zmeni v devku stoleti, hlavne kdyz si vrzne.
Tillie-chce jinyho, ale strasne ji zajima, co delal po jejim zmizeni ten, ktereho uz “asi” nechce
Bishop-tvrdej kral, kterej strasne vymekl, drsnost mu zustala jen v sexu a i po nem ma vycitky, ze ji zustaly na tele modriny.
Nate-zalezi mu na dvou holkach, ale pro formu opicha vsechno, co dycha.
.....mohla bych takhle pokracovat do nekonecna. Pro me teda postavy znacne neuspokojive.

Serie neni spatna, ale i prestoze jsem si rikala, ze rozumim tomu, ze to je podano tak, ze bohaci muzou vse, jsem musela velmi zavirat oci pred vulgaritou, brutalitou a mnohdy i debilitou postav, kterym melo byt 17-18. Mozna to melo byt zasazeno vekove trochu jinak.

22.11.2018 2 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Ale ze mel Cam tunu trpelivosti :-) je to proste milacek....a rozhovor o susenkach byl paradni, smala jsem se a cervenala soucasne :-)
Krasny pribeh...smutny, co se tyce Averyny rodiny, ale i naivni, sladky, roztomily ... Krasna oddechovka

16.12.2016 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

No jakoze mnam :-) chci sexy Brita a s nim sex kdekoliv :-D
Jojo...Bozska serie je proste bozska. A tenhle dil byl obzvlast povedenej O:)

27.10.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Paraaaada :-) dostala jsem se zpatky do doby,kdy sem slintala nad hokejisty :-)
Pribeh mel peknej spad a ja jak mala holka cekala a doufala, ze to dopadne dobre ;-)

A ackoliv mi neni uz -nact, tak sem si knizku velmi uzila. Proste je potreba cas od casu si precist nejakou sladarnu...

24.10.2016 5 z 5