katushah katushah komentáře u knih

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moc dlouhé vyšetřování a chvílemi nudné. Akorát konec se mi líbil. :-)

20.04.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Neskutečná kniha! Přečteno za 6 hodin. Nemohla jsem se odtrhnout. Brilantní příběh. Mám pocit, jako bych teď do té rodiny patřila. Všechny díla této autorky jsou strhující.

19.04.2020 5 z 5

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Nejdříve jsem viděla seriál, což je asi chyba, protože jsem věděla jak to dopadne. Líbilo se mi pár detajlů navíc, ale celkově je to hodně podobné. Uvidím, zda další díly se budou více lišit.

18.04.2020

Závrať: Povídky s napětím Závrať: Povídky s napětím * antologie

Dávám 4 hvězdy jen za Plivníka. Takhle jsem se dlouho u knihy nenasmála. Ostatní taky jdou. Nejslabší je u mně Vampýr.

18.04.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dost ostrá detektivka. Přečteno za 4 dny. Děj se mi líbil, nahlédnutí do světa tetování bylo super. Jen mně štvala místní policie a finále nebylo úplně převratné, jak jsem doufala. Jinak bombová kniha.

18.04.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Velmi čtivé a svižné, což oceňuji. Moc se mi líbil konec.

11.04.2020 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Je těžké toto dílo nějak hodnotit. Na jednu stranu zajímavý příběh viděný očima mladé ženy, na druhou stranu se toto špionské téma neustále omílá a už mně to moc nebere. Takže takový průměr.

09.03.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Třetí super kniha od této autorky. A líbila se mi nejvíc. Skvěle vybrané prostředí, postavy a příběh. Do poslední stránky nevíte, kdo je vrah. Atmosféra jako hrom. Těším se na další knížku.

09.03.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Podle obalu jsem si myslela, že to je severská krimi, ale kupodivu je Britská a je stejně kvalitní a temná jako ty severské. Brilantní a originální příběh. Už jsem přečetla mnoho detektivek a tato je jedna z nejlepších. Ráda si přečtu i další díla tohoto autora.

29.02.2020 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Seriál byl lepší.

04.02.2020 3 z 5

Žena filmového kritika Žena filmového kritika neznámý - neuveden

Je to originální odpočinková knížka. Ale po přečtení, které vám nebude trvat dlouho, zjistíte, že to za tu cenu nestojí.

22.01.2020 3 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Líbí se mi celkový nápad, děj, postavy. Ale těžko se mi to čte.

14.01.2020 3 z 5

Případ skončil v pátek Případ skončil v pátek Svatopluk Hrnčíř

Mám jí do čtenářské výzvy a velmi mně překvapila. Pohodové počteníčko.

14.01.2020 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Na začátku jsem očekávala klasickou detektivku, která to bohužel nebyla. Byl to ale srdceryvný příběh mnoha lidí, kteří jsou mi velice blízcí svými osudy a i snahou pracovat na sobě. Myslím, že si jí přečtu znovu.

14.01.2020 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Velmi hezké zpracování a i mnoho zajímavých mouder, ale některé pasáže mně nebavily. Nemám chuť se k ní vracet.

29.10.2019 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Napínavý od začátku do konce. Přečetla jsem ji najednou, což se mi moc často nestává, prostě jsem nemohla nevědět, co a kdo za tím stojí. Konec mně velmi překvapil a celkově se mi to téma líbilo, nemám co knize vytknout. :-)

29.10.2019 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Vítejte u nové Australské telenovely Poslední výročí! Rodinné vztahy jsou tak zapeklité, že je nikdy nepochopíte! Nechybí horoucí vášeň, sex, závist ani deprese. Na přání zákazníků, přidáváme ještě více komplikovaných partnerských vztahů! A když si objednáte jedno dítě, dostanete druhé zdarma! A to se vyplatí. Tak kupujte a objednávejte na www.ostrovplnylzi.com

13.10.2019 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Velmi čtivá a zajímavá povídka, ale ten konec mně zklamal. Čekala jsem něco jiného.

25.09.2019 3 z 5

Hřbitovní kvítí Hřbitovní kvítí Jan Neruda

Úžasná sbírka. Jelikož jsem pesimista a depresák, tak se v tom ponurém tématu vyžívám. A hřbitovy miluji taky. :-)

16.09.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi čtivá a svižná kniha, což mám ráda. Místy mně to opakování už nudilo, ale konec mně zas mile překvapil. Není to best kniha ever, ale zabaví vás na několik večerů.

16.09.2019 4 z 5