katka-kacav3318 katka-kacav3318 komentáře u knih

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Edyon a March opět moje nejoblíbenější dějová linka. Ambrose a Cathrine jsem neměla ráda už v první knize. Užila jsem si celé to podsvětí.

25.03.2020 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Čtu až po Šesti vranách, ale to nic nemění na tom, že se mi to velice líbilo. Přečetla jsem si to hlavně kvůli nadcházejícímu seriálu.

25.03.2020 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Úžasné!!!!!
Příběh čtivý. Poznámky pod čarou skoro žádné. Sympatické vedlejší postavy. Samozřejmě jsem na konci hodila knihu do rohu hanby, protože co se stane na konci vás donutí každý den opravdu chtít třetí díl.

03.03.2020 5 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Bavilo mě to více než první díl.

03.03.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jay Kristoff opět nezklamal. To bylo tak boží už bych potřebovala další díly. Byla jsem velice naštvaná jednou smrtí, ale musela jsem to překonat. Jako ten zvrat na konci a vlastně celá kniha bomba.

09.06.2019 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Moc jsem od toho nečekala, ale mile to překvapilo. Nepatří to mezi špičku mých oblíbených knih, ale velice mě to bavilo a měla jsem to rychle precteny.

29.05.2019 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Miluju tuhle knížku. Všechno A všichni tam jsou dokonali. Ihned musím pro druhej díl. Ten konec doufám, že Nina bude ok. Není tam zase tolik romantiky, ale zato je to pecka. Každej pár miluju. Kaz je úplně boží postava a jak spojuje vnitřně se svými pocity. Zbožňuju ty zvraty a promyslenost.

26.05.2019 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Nezklamalo. Úžasný hned precteny. Vadilo mi, že tam Thorne balil někoho jinýho než Cress, ale přežila jsem to. A ta poslední část s tou svatbou byla prostě nejlepší.

24.05.2019 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

V nějakých částech mi to připadalo jako vykrádačka všech možných pohádek. Příběh ušel. Četlo se to samo a doufám, že další díly budou lepší, jak všichni tvrdí.

21.05.2019 3 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Nebavilo mě to tak, jako ostatní knížky, ale dalo se to. Jsem ráda, že autorka neudělala z Levany zase takovou chudinku, protože by tomu ubralo hodně na kvalitě. A překvapivě pro mě jsem si oblíbila Channary. Protože vystupovala jako největší borka.

18.05.2019 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Brečela jsem, že to končí. Úplně jsem se zamiloval do Carswella. On je úplně boží a ta část v tom paláci a Cress mě úplně odrovnala. Vlk se Scarlet opět nezklamali. A ta Winter je úplně šíleně ikonicka. No a Cinder nechápu, že ještě žije. Úplně boží nejlepsi série.

16.05.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Připadala jsem si jako na kolovratku pořád to samé dokola. Každý člověk, co čte na Wattpadu by poznal, že tato kniha pochází prave odsud. Úplně typický příběh. Nezáživné Ale jako oddechovka to uslo

13.05.2019 odpad!

Cress Cress Marissa Meyer

Měsíční kroniky prostě žeru. Jako Cress a Thorne moje další oblíbená dvojice. Chudák Vlk už jsem si myslela, že se se Scarlet nějak posunou a ono se stalo to co se stalo. Taky mám radost z Cinder a Kaie. No prostě další úžasný díl

12.05.2019 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasný příběh. Nebyly tam žádné slabé momenty. Jen bych ocenila, kdyby jsme se podívali i do ostatních frakcí.

08.05.2019 4 z 5

Čaroděj ze země Oz / The Wonderful Wizard of Oz Čaroděj ze země Oz / The Wonderful Wizard of Oz Frank Lyman Baum

Od té knihy se nejde odtrhnout.

Scarlett 2 Scarlett 2 Alexandra Ripley

Konečně jsme v Irsku. Musime se odnaučit americké mravy a přiučit se těm novým. Celá kniha super. I když jsem ovšem spokojená s tím koncem. Přišel mi docela nereálný vzhledem, co se v té knize dělo

07.05.2019 5 z 5

Scarlett 1 Scarlett 1 Alexandra Ripley

Ano, ještě že to napsala jinak bych si to pokračování musela domyslet. Rhete, co měla znamenat ta poslední scéna? Scarlet, kterou beru trochu jako zápornou postavu, se začala pokoušet o to být práva dáma. A ta Rhetova sestra. Nesnáším ji

07.05.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Super knížka. Zajímavá zápletka a postavy jsou fakt zvláštní.

07.05.2019 3 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Podle mě úplně zbytečné pokračování při posledních 100 stránkách jsem trpěla a chtěla jsem mít tu trilogii za sebou

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tenhle díl mě bavil o něco víc než ten první, ale to nemění nic na tom, že se to nehodí na nic jinýho než na zahnání nudy.