katasukivasukim katasukivasukim komentáře u knih

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Opět velmi čtivá kniha.Jako všechna díla od autorky.

02.03.2023 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Teda,tak to byl masakr.
Pecka,jako vždycky.Paní Hanišová

24.02.2023 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Příjemné čtení ,zajímavá zápletka.
Z tvorby paní Šťastné,topka.

10.01.2023 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Přečteno jedním dechem.
Moc se mi kniha líbila,vlastně ,byla to PECKA.

05.10.2022 5 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Takže,,,,,zase peckovice.
Velmi povedené,ostatně jako všechny knihy PANA BŘEZINY.
Baví mě jeho psaní,postavy,které se prolínají z jedné knihy do druhé.Celkově mě jeho tvorba baví a hlídám si kdy mu má vyjít další dílko.Klobouček.

29.09.2022 5 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

Jen jedno slovo:::
ACH

01.08.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Ty jo ,paráda.Vše od pana Březiny mám přečteno,tuto teda bylo super.Klobouček.Ani jedna věta tam nebyla navíc.Dokonalé.Moc doporučuji.

29.07.2022 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Ty jo fakt dobrý.Mam všechny knihy a v září vyjde další.Už se těším na tu poslední co mi zbývá přečíst.Nebudu to odkládat jdu na ní.

25.07.2022 5 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Začátek knihy byl takový roztahaný a pomalý,další část už měla spád a frčelo to.Námět mne zaujal a nakonec mě to i bavilo.

22.07.2022 3 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Kniha mě chytla hned po prvních stránkách.Je poutavě psaná a příběh byl super.
Hned dneska skočím na další knihu od pana Březiny.Těším.se co se dočtu.

20.07.2022 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Tak nevím,za mě lepší než Hájovna.Anděla mi byla nepříjemná už od prvních řádků.Jen ona,její trápení,nikdo si víc nezažil,než ona. O děti nic moc zájem,jen své potřeby.Příběh by šel,ale asi mi fakt vadí styl psaní autorky.Takové nijaké.

29.06.2022 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Tak asi budu černá ovce databáze,ale za mě fakt ne.To bylo,tak moc jednoduché.Přišlo mi,jako kdyby to bylo psané dítětem neustálé kousání do rtů,opakování frází.Mě to fakt nebavilo,prokousávala jsem se horko těžko a nakonec jsem to nedala.Předvídatelná,jednoduchá nuda Sorry no...

15.06.2022 2 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.Krásný příběh prostě top.Vracím se k ní již od mládí.Vždy mě z ní mrazí.

14.06.2022 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Tak, tuto je moje topovka.Miluji knihu i film. Můj manžel už ví,že když běží film nesmím chybět před obrazovkou.

09.06.2022 5 z 5

Kocovina Kocovina Stanislav Beran

Kniha mě bavila,postupně jsem poznávala v každém příběhu osoby z minulé povídky a pěkně to do sebe zapadlo.Zároveň se připomíná doba nedávno minulá a život který se tam lidem otočil o mnoho stupňů.

31.05.2022 4 z 5

Na Seně Na Seně Vojtěch Rauer

Knihu jsem přečetla za 3 hodiny.Bavila mě a konec dostal.Je to přesně tak,jak se píše na obálce.KDYŽ CHLAPECTVÍ ZMIZÍ PŘÍLIŠ RYCHLE.
Ještě chcete být dítětem,ale okolností Vás donutí dospět.

28.05.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak přečteno.Česka detektivka která má rychlost.Asi o level lepší než Stvůra,je zde víc podrobností o vztahu obou detektivů a víc se dozvíme o jejich soukromí.
Odhalení vraha překvapivé,jak poznamená člověka prožité neštěstí.Za mě

27.05.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Jo ,mě se to četlo dobře.Děj pořád frčel,příběh se odvíjet a nebyla nuda.
České detektivky bodují..

24.05.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Mám ráda knihy,kde je spousta příběhů a na konci zjistíte že všechno se vším souvisí.
Každá postava má spojitost a osudy se prolínají.
Moc se mi líbila a jdu do další knihy od teď už mé oblíbené autorky.

06.05.2022 5 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Hmm,tak tato kniha mě bavila.
Byla fakt dost ostrá,ale život s alkoholikem a autistou asi ostrý bude.
Bavila mě,děj pořád frčel.Z knih ,které jsem zatím od autorky četla,tato zatím nejzajímavější.

06.05.2022 5 z 5