katallinka katallinka komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Poslední díl mě příjemně překvapil, protože se kniha neřídila klasickým stereotypem. Nicméně mi připadalo, že se opakuje pořad stejný prvek, ale v rozdílném prostředí.

26.02.2018 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knížky tohoto typu mi připadají vždy stejné... nicméně autorka píše velmi poutavě a tudíž se mi kniha velmi líbila.

26.02.2018 4 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Nádherná knížka s neskutečně milým romantickým příběhem. Většinou prolínání dvou časových rovin nevyhledávám, protože mě vždy jedna část bavi víc. Tady však do sebe obě roviny krásně zapadaly a já se nemohla od čtení obou odtrhnout.

04.02.2018 5 z 5

Všechny důvody světa, proč běhám Všechny důvody světa, proč běhám The Oatmeal (p)

Vtipně podaná kniha o běhání a jídle....čekala jsem trošku víc, ale velmi jsem se při čtení pobavila takže celkově spokojenost

30.01.2018 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Znovu obrovské nadšení a nekončící záchvaty smíchu nad životem aristokratů na Kostce.

30.01.2018 5 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Opět velmi příjemné čtení. Knihy se mi celkově velmi líbí, ale mám pocit, že k dokonalosti ještě chybí hodně

29.01.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Druhý díl je z hlediska akce o něco slabší než první, ale pořád neskutečně čtivý. Nemohla jsem se opět od knihy odtrhnout.

14.01.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Po prvních velmi ctivych dvou dílech, je ten třetí neskutečně prekombinovaný. Nechápu, proč autorka tuto sérii tak příšerně ukončila... celou knihu jsem doufala, že alespoň konec bude zajímavý, ale ten mě bohužel sklamal ještě vic než celá kniha.

11.01.2018 2 z 5

Nechápu, že je tato kniha označována jako vtipná. Nebyla úplně špatná, ale podle ohlasů jsem čekala něco jiného, což mi asi hodně zkazilo celkový dojem z knihy.

06.01.2018 3 z 5

Slaďák Slaďák Philippa Rice

Neskutečně "sladká" knížka. Jednoduché "čtení", u kterého se snad každý musí usmívat a částečně se tam najít.

06.01.2018 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Opět skvěle graficky zpracovaná kniha. Nicméně mi Gemina nepřipadala tak dobrá jako Illuminae. Čtení mi nešlo tak snadno a mnohem déle mi trvalo.

06.01.2018 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tato série je v podání Pavla Římského naprosto dokonalá! I když při srovnání s hypnotizerem je tento díl trošku slabší, ale i tak naprostá spokojenost!

12.12.2017 4 z 5

Bezpečí za mřížemi Bezpečí za mřížemi Robert Kirkman

Další skvělý díl

07.10.2017 5 z 5

Hořící kříž 2 Hořící kříž 2 Diana Gabaldon

Tento díl se mi hodně líbil. Přišlo mi, že ubylo sexu a Jamie nebyl pořad hrdinou všech situací. Za mě rozhodne jeden z lepších dílu. Děj velmi pěkně ubíhal. Chtěla bych další díl. Doufám, že ho u nás vydají, protože konec zůstal zase hodně otevřený. Ty chyby jsou rozhodně katastrofální nechápu, kdo to v tomhle stavu pustil k prodeji.

04.10.2017 5 z 5

Míle a míle Míle a míle Robert Kirkman

Stejně dobrý jako první díl

30.09.2017 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Tak komiks je stejně dobrý jako můj oblíbený seriál, jen je děj o dost stručnější.

30.09.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Bohužel jsem čekala od posledního dílu něco víc. Děj byl opět dost nevyváženě koncipovány. Dlouhé nudné popisné pasáže kombinované s relativně rychlými zvraty. Navíc děj mi přišel místy vyprávěn jako pro úplně malé děti (naivní myšlenkové pochody). Nicméně série jako celek se mi líbila zejména díky fotografiím, které krásně doplňovaly celý příběh.

30.09.2017 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nedokážu jednoznačně říct, jestli se mi kniha líbil nebo ne. Nicméně příběh byl velmi zajímavý a celkem příjemně ubíhal. Knihu jsem měla ve formě audioknihy a hlas Terezy Bebarové se k příběhu velmi pěkně hodil.

29.09.2017 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Opravdu velmi čtivá knížka, která není pouze červenou knihovnou, ale obsahuje i velmi smutné pasáže. Ty jsou rozhodně příjemným protipólem nespoutané touhy hlavních hrdinů. Měla jsem obavy, že kniha bude pro mladší čtenářky, ale po jejím přečtení už hledám, co dalšího si pořídím od této autorky.

27.09.2017 5 z 5

Legenda o Rennardovi Legenda o Rennardovi Jiří Mazurek

Kniha se mi velmi líbila. Příběh se velmi dobře četl a neobsahoval žádné nudné pasáže, takže jsem knihu zvládla téměř na jeden zátah. Jediné, co mi na knize trochu vadilo bylo útržkovité psaní. často, když se v příběhu objevila nová postava, jsem nechápala všechny souvislosti. Rozhodně si přečtu i další knihy tohoto autora.

27.09.2017 4 z 5