Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Dlouho mi trvalo než jsem knihu dočetla. Musím říct, že některé příběhy mě zaujaly, ale názorově s příběhy nesouhlasím (myslím tím ty těžko spočitatelné nevěry).

09.02.2015 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Skvělá kniha. Zápletky dokonalé :D Miluji svět Harryho Pottera :)
P.S. Sirius je super a Snapea jsem pochopila až po přečtení všech dílů. Byl to úctyhodný člověk.

03.01.2015

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Nádherné zakončení. Musím se přiznat, že jsem se bála, kdo ještě umře :D i když se mi některé vykreslení toho prostředí nezdá, i tak se to četlo skvěle.

31.12.2014 5 z 5

Velice zajímavá knížka, sice představa, že bychom rostli takto obráceně mi není moc blízká :D, ale i tak se mi příběh líbil. Navíc jsem měla dvojjazyčnou verzi, tak to bylo ještě zajímavější.

31.12.2014 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Znovu (už tradičně) skvělý a napínavý díl. I když ze začátku jsem si říkala, že těch dílů je už moc.

Pomalu se ale začínám bát dalších dílů, zda už tam náhodou neumře někdo z hlavních postav.

27.12.2014 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Knize nemůžu nic vytknout. Skvělý díl jako obvykle.
Je docela zvláštní, že Will už je dospělý, pořád o něm přemýšlím jako o tom malé klukovi z prvního dílu :D.

27.12.2014 5 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Kniha byla sama o sobě dobrá a čtivá, ale těch dílů už je vážně moc. Překvapil mě konec, myslela jsem, že tohle bude poslední díl.

27.12.2014 4 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Znovu skvělý díl. Will nám už docela vyspěl a vyrostl. V knize jsou samé skvělé scény. Bylo to napínavé, těším se na další díl.

13.12.2014 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Opět úžasná zápletka. Postavy jsou skvěle popsané. Tahle série nemá chybu.

13.12.2014 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Kniha se čte velmi dobře. Celá sága mi učarovala....
Jsem ráda, že se nakonec Skandijici v tomhle díle ukázali jako milí lidé :D. A bitva byla popsána skvěle.

Ledová země Ledová země John Flanagan

Další úchvatný díl. Horác mi připadal v některých chvílích roztomile naivní :D. A samozřejmě Willa mi bylo líto, ale dopadne to s ním (zatím) dobře.

Hořící most Hořící most John Flanagan

Super, super, super!!! Když jsem začala číst tuhle sérii, netušila jsem, jak mě nadchne :D. Děj je podle mě dobře propracovaný, zápletky jsou skvělé. Těším se na další díly.

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Vážně skvělá kniha. Hlavní hrdina je mi velmi sympatický. Příběh je takový, jaký má být. Těším se na další díly.

16.11.2014 5 z 5

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Čekala jsem víc, ale četlo se to dobře.

16.11.2014 3 z 5

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Lepší než předchozí díl, i když pořád docela průměrný příběh, ale i tak se mi tato kniha líbila. Na odpočinek super.

16.11.2014 4 z 5

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Kniha byla čtivá. Příběh byl podle mě docela průměrný, ale pěkný.

16.11.2014 3 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Nádherná kniha se skvělým obsahem. Skvělý ústřední pár.
Nejlepší knížka z trilogie, i když i ostatní díly byly skvělé.

16.11.2014 5 z 5

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

O mnoho lepší než první díl (ten byl ale taky dobrý). Kniha byla napsaná velmi čtivě a rychle se četla. Už se těším na závěrečný díl.

02.11.2014 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kniha se mi líbila hodně. Pár věcí bych ale vytkla. Podle mě to dobře vystihla čtenářka "Budíček", která zde také zanechala komentář.

01.11.2014 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Skvělá kniha. Dojala mě. Vážně mi bylo Johna Coffeyho líto...strašně líto. Bylo to nespravedlivé.
Ale zpátky k celku, kniha byla doopravdy skvělá, jen mi celkově ve všech knížkách docela vadí pohled z přítomnosti do minulosti, protože to mi kazí tu autentičnost děje, ale tady se to hodilo.

01.11.2014 5 z 5