Karelvovsik Karelvovsik komentáře u knih

Zpráva z Hádu Zpráva z Hádu Edita Dufková

Po dlouhé době je tu konečně dobrá česká hard sci-fi.

04.02.2017 4 z 5

Císařovna Císařovna Roman Bureš

Propast času byla podle mě výborná, proto jsem přistupoval k Císařovně s obavou , jestli autor svůj vysoký standard udrží. Udržel, a ještě překonal. Dal bych klidně víc než 5 hvězdiček.

01.02.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Slušná detektivka, děj pěkně odsejpá, ale musím říct, že tam pár nelogických míst bylo.

28.01.2017 3 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

O tom, že je Stephen King výborný vypravěč není třeba diskutovat. Pro mne však bohužel , v této knize mistr sklouzl od detektivního žánru zpět ke svému oblíbenému hororu. Konec hlídky se mi tak zdál celkově o hodně slabší než předchozí dva díly. Pro mne to není ani detektivka ani horor.

25.01.2017 3 z 5

Zakuti v oceli Zakuti v oceli Miroslav Žamboch

No, čekal jsem víc akce. Začátek knihy byl nadějný, ale pak už to byla jen nuda. Podle mých představ byla až závěrečná bitva, a to na lepší hodnocení celé knihy nestačí. Nakonec jsem byl rád,že už mám knihu za sebou.

11.01.2017 3 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

SPAD je slušné postapo a určitě zábavnější než Kotletovy poslední tři knihy. Po Vlcích, Swingers party a Velkých problémech v malém Vietnamu je tahle kniha krok zase k tomu starému Kotletovi, jak ho mám rád. Na pět hvězd to podle mne není ,ale slušné čtyři hvězdy dávám.

02.01.2017 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Tak nevím. Čekal jsem víc , o hodně víc!

20.12.2016 3 z 5

Tohle není Kotleta, jak ho znám , a jak ho chci znát! Každá další kniha autora je slabší než předešlá. Bohužel!

20.12.2016 2 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Nebyl to zrovna můj šálek kávy. Začátek knihy (až do první vraždy) byl strašně zdlouhavý, pak už to celkem ušlo, až na ten ukvapený konec. Autorka ,podle mého názoru, mohla mnohem více rozvinout příběh Agy. Podle mě je to taková průměrná detektivka.

15.12.2016 3 z 5

Hlasy a hvězdy Hlasy a hvězdy Vilma Kadlečková

Tuhle sérii mám hodně rád, a možná za to může příliš dlouhé čekání a těšení se na pátý díl, že mi "Hlasy a hvězdy" přišli poněkud rozvláčné a nezáživné. Čekal jsem trochu akčnější četbu.

08.12.2016 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Nejdříve jsem přečetl knihu a byl jsem doslova nadšen (hlavně z toho ,jak vtipné může být sci-fi). Asi dva měsíce poté jsem viděl film a byl jsem trochu zklamán, protože mi tam chybělo několik scén z knihy. Knihu doporučuji.

06.12.2016 5 z 5

To To Stephen King

Podle mě je to nejlepší King a těch 1000 stran uběhlo ani nevím jak. Kniha přečtena za tři dny.

04.12.2016 5 z 5

Leon Leon Mons Kallentoft

Mons Kallentoft nikdy nezklame. Kniha se čte rychle,děj pěkně odsejpá, ale na druhou stranu musím říct, že série Herkules mi přijde malinko slabší než série s Malin Forsovou.

24.11.2016 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Celkem slušná detektivka,rozhodně stojí za přečtení. Hvězdičku ubírám za to, že jsem vraha tušil už v první polovině knihy. V budoucnu si určitě od tohoto autora ještě něco přečtu.

24.11.2016 4 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha mě bavila i přesto, že děj byl místy rozvláčný, i přes dlouho dopředu tušený závěr.

21.11.2016 4 z 5

Neztrácej hlavu Neztrácej hlavu Linda Ladd

Výborná detektivka, napínavá od začátku do konce! I v levných knihách se dá najít skvost.

14.11.2016 5 z 5

Světlana Světlana Stanislav Filip

To snad ne! Romantiku jsem v knize nenašel, jenom šukání a kanibalismus. Společně s Treillou od M. Moudrého nejhorší kniha co jsem kdy četl! Dočetl jsem jen silou vůle.

14.11.2016 odpad!

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Slabota. Od Kotlety jsem čekal víc.

14.11.2016 2 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Já jsem se nechal nalákat na reklamu a musím říct, že pro mě to zas taková pecka nebyla a ten konec mě už vůbec nenadchl.

14.11.2016 3 z 5

Srdce ledu Srdce ledu David Šenk

Byl jsem mile překvapen. V budoucnu si určitě ještě něco od Davida Šenka přečtu.

14.11.2016 4 z 5