Neztrácej hlavu

Claire Morganová, detektiv z oddělení vražd, se přestěhuje z Los Angeles k jezeru Ozark v Missouri a konečně přivykne klidnému rytmu života na venkově. Do chvíle, než děsivá vražda celebrity ve velice exkluzivním ''zdravotním'' letovisku neotřese klidným letním ránem... Jedna z bohatých klientek doktora Nicholase Blacka byla nalezena mrtvá, přivázaná k židli u prostřeného stolu... pod hladinou jezera. V Los Angeles vyšetřovala Claire mnoho případů, do kterých byli zapleteni bohatí a slavní......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45899/neztracej-hlavu-45899.jpg 4.231

Claire Morgan 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Levné knihy

Head To Head, 2006

Kniha Neztrácej hlavu

Ava365
11.12.2019

Hodně děsivé čtení. Skvělý thriller plný temných až staršidelných momentů.

slaska77
21.02.2019

Na knihu jsem narazila náhodně v knihovně, splňovala jednu z podmínek čtenářské výzvy a každý rok takto pokryji některá témata naprosto náhodným výběrem, občas narazím na neuvěřitelný poklad, občas jen narazím. No, tady to byl spíš druhý případ. Chápu, že se někomu může líbit, napínavé to je, ale trošku jako když pejsek s kočičkou vařili dort - začneme s detektivkou, přidáme růžovou knihovnu, trošku psychotrilleru s hororem a pak se uvidí, jen aby pak z toho čtenáře nebolelo břicho. SPOILER - osobu vraha jsem si tipla už asi ve třetině knihy, tak hrozně okatě ji tam autorka tak často rvala, že to nešlo přehlédnout, takže jediné překvapující místo bylo, že mi mého domnělého vraha zdánlivě před koncem zabili. Díky tomuto silnějšímu momentu zaokrouhluji hvězdičky nahoru ke slušným třem kouskům. Na odpočinek se to dá, ale rozhodně přebal knihy trochu přehání, že kvůli této knize nepůjdete spát. (únor 1221 str.)

hadenka
23.08.2018

Napínavé čtení,četla jsem jedním dechem,kniha se mi moc líbila.

Polinka92
16.04.2018

Opravdu povedená kniha. Až do konce jsem netušila, kdo je vrahem :)

Karelvovsik
14.11.2016

Výborná detektivka, napínavá od začátku do konce! I v levných knihách se dá najít skvost.

maličkán
16.05.2016

Mrazivé,podmanivé, napínané čtení... Připravte se, že nepůjdete spát! - Tento podtitul je na nádherném obalu a mluví za vše. Za mě 5 krásných hvězd.

iva23
08.02.2016

Se mi to nějak nechce číst..

malena21
20.07.2015

-knihu jsem doslova zhltla , věřím ,že kdyby jí zfilmovali ,ale drželi se obsahu tak by to musel být prima detektivní příběh. Hledala jsem další knihy od této autorky ,ale bohužel jsem nic nenašla.

Autor knihy

Linda Ladd