Kami33 Kami33 komentáře u knih

Bouře mečů 1 Bouře mečů 1 George R. R. Martin

Příběh pokračuje a já se ani minutu nenudím. Jedeme dál...

10.01.2023 5 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Některé z povídek by mohly být zpracovány jako samostatná kniha. Ty zbylé mi přišly, že mají za úkol doplnit knížku, tak, aby tam těch povídek nebylo málo. Přečteno rychle, ale čekala jsem víc.

01.01.2023 4 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Vlastimil Vondruška

Velmi překombinovaný příběh. Pan Vondruška určitě umí lepší.

01.01.2023 4 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Tak úplně nevím. Knížka se četla dobře, místy mi přišla i vtipná, ale na druhou stranu se těžko dalo uvěřit, že zrovna tito lidé pracují u policie. Motiv byl dost prvoplánovitý a celé to bylo poněkud zmatené.

26.12.2022 4 z 5

Střet králů 2 Střet králů 2 George R. R. Martin

Napětí pokračuje, a o některé mám trochu strach.

26.12.2022 5 z 5

Střet králů 1 Střet králů 1 George R. R. Martin

Děj je plný překvapení (pro nás, co jsme neviděli seriál), napínavý a samozřejmě velmi čtivý. Super, pokračuji dál.

26.12.2022 5 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Knížka je poměrně obsáhlá, ale při čtení vám to vůbec nepřijde. Děj příjemně ubíhá a než se člověk naděje, je tu rozuzlení. Byla jsem spokojená a určitě si přečtu další knihy autorky.

17.12.2022 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Takové poetické čtení, ale říkám si proč ne. Třeba setkání s Bohem je velmi milé pohlazení. Na druhou stranu jsou zde i určité záhady, které se nám přenesou do dalších dílů. Celkový dojem - hezké, ale mohlo by to být o trochu kratší.

03.12.2022 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Knížka se mi líbila. Zajímavý námět, i když závěr byl poněkud matoucí.

03.12.2022 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Běžně mi nevadí střídání vypravěčů a také mi nevadí přeskakování v čase. Tady bylo oboje a musím říct, že na mě už to působilo rušivě. Postava Noly byla opravdu až moc psychotická. Hlavní hrdinka si mé sympatie také extra nezískala. Takže ano, bylo to čtivé, ale bylo tam od všeho trochu moc.

19.11.2022 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Příběh, který čtenáře rychle vtáhne do děje. Mě se to líbilo a určitě si přečtu i další knihy autorky.

19.11.2022 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Seriál jsem neviděla a chystám se na něj podívat, teprve až dočtu všechny díly. Knížka je super. Vtáhne vás do děje během chvilky a už vás nepustí. Jako každý mám dějové linky, které mě baví víc, ale jsem zvědavá, jak to s každým z nich bude pokračovat.

09.11.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Výborné. Možná, že začínat sérii třetím dílem, není nejlepší nápad, ale jsem ráda, že jsem tohoto autora objevila. Bylo to čtivé, napínavé, brutální, překvapivé, smutné, prostě všechno dohromady a nešlo knihu odložit. Takhle má vypadat správný thriller.

06.11.2022 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Chvilku jsem se bála, že knížku ani nedočtu. Děj byl poměrně dost předvídatelný. Nakonec jsem dočetla, ale žádné wau pocity se rozhodně nedostavily.

03.11.2022 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Jsem velmi mile překvapena. Knížka, kterou jsem musela číst a číst, abych věděla, jak to nakonec dopadne.

01.11.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Mě se to líbilo - krátké kapitoly, střídání pohledů Liv a Adama, čtivost a nakonec žádný happyend.

01.11.2022 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Poklidné čtení, narušované postupným odkrýváním toho, jak to bylo s Paulem Morinem. Do toho vyšetřování v Three Pines. Tři dějové linky, z nichž ta Quebecká mě bavila nejmíň. Ale jako celek to fungovalo. Takže já si budu muset doplnit předchozí díly, protože tohle byl můj první Armand Gamache.

01.11.2022 4 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Souhlasím s předchozími komentáři, že děj se odvíjel zpočátku pomalu a nebylo jasné, kam se posune. Pak začali věci do sebe zapadat a bylo to čím díl napínavější. Nakonec překvapení a já jsme spokojená.

08.10.2022 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Mimořádně silný příběh a také hodně smutný. Podle mě jedna z nejlepších knih D. Dána (a to se mi líbili zatím všechny).

08.10.2022 5 z 5

Ztracené kosti Ztracené kosti Lincoln Child

Nebylo to špatné, ale od autorů už jsem četla podstatně napínavější knihy.

24.09.2022 4 z 5