kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Všichni nejen tady knihu hodně chválí. Mluva mi nevadila ale čekala jsem pecku podle recenzí a vychvalování a nic. Jsou knihy tisíckrát lepší. Velké zklamání.

17.03.2021 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hartla mám ráda ale kniha mě zklamala. Začala jsem Veronikou a potom Jáchymem ale čekala jsem něco jiného. Je to kniha u které se nemusí přemýšlet a dá se k ní v klidu vrátit i po týdnu.

13.03.2021 2 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Nemusím moc knihy co jsou Sci-fi ale tato mě celkem bavila. Je to o dalším Hitlerovi, který vymyl lidem mozek ale v budoucnosti.

01.03.2021 3 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán

Dán jako vždy super.

18.02.2021 5 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

I když je kniha určena puberťákům, tak se mi líbila (už nejsem puberťák :-D). Nápad a zpracování mělo hlavu a patu i když byl předem jasný konec. Hodně hvězdiček je hlavně za nápad.

15.02.2021 4 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Dán jako vždy pecka. Jeho knihy se čtou jedním dechem.

15.02.2021 5 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Číst se to dalo ale čekala jsem víc. Konec byl lehce předvídatelný a nudný. Autorka mohla knihu napsat více napínavou a plnou zvratů.

03.02.2021 2 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Občas jsem se pobavila. Vraždy celkem překombinované a hlavní hrdina je superman :-D Námět zajímavý ale je to spíše trochu parodie na detektivku.

01.02.2021 2 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Dánovka jako vždy pecka. Velice čtivá detektivka. Nejde odejít dříve než se dočte. Někdy je až zarážející co se dělo a děje dodnes.

25.01.2021

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Přečteno jen se zapřením. Zbytečné a neustále úvahy a přemýšlení kdo co a jak dělá (každého koho potkala) bylo únavné a otravné. Jen díky tomu měla kniha 344 stran. Jinak by měla možná jen sto. Téma vypadalo zajímavě ale totálně nudná a nezajímavá kniha. Od autorky si už raději nic nepřečtu :-D

18.01.2021 1 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Hezky a lehce napsáno pokračování Rakváře. Opět nic není jak vypadá na první pohled.

13.01.2021 3 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Kniha se četla lehce. Mám ráda když není vše, tak jak na první pohled vypadá. Hezky zpracované propletení tajemna a detektivky.

07.01.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Jako vždy kniha nezklamala. Napínavá až do konce a přečteno jedním dechem. Dokud se nedočte není možné jít spát :-D

04.01.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha nudná a překombinovaná. Když už jsem ji začala číst, tak jsem chtěla vědět jak to dopadne. Na konci jsem se opravdu pobavila. Čtení této knihy byla ztráta času.

04.01.2021 1 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Námět knihy byl zajímavý ale tím to asi končí. Naštěstí měla kniha jen 269 stran :-D Už dlouho jsem neviděla, tak překombinovaný příběh. Bylo tam snad vše (Rambo je proti tomu béčko :-D) a chybělo snad už jen UFO. Konec byl předvídatelný a žádné překvapení se nekonalo.

08.12.2020 2 z 5

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Dán jako vždy pecka. Není co vytknout a všechny knihy se čtou lehce, samy a jedním dechem.

04.12.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Celkem nudná kniha i styl psaní. Neustálé rozepisování nudných a někdy zbytečných věcí dalo knize 460 stran. Čekala jsem strhující příběh a tajemno. Konec knihy byl lehce předvídatelný velice brzy. Tohle u hororu nebo thrilleru ani neleželo.

30.11.2020 2 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Knihu jsem dostala jako dárek. Je to červená knihovna pro puberťáky. U knihy jsem se hodně zasmála nejen stylu ale i obsahu knihy. Knihu jsem dočetla se zapřením ale nikdy více :-D

28.11.2020 2 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Dán nezklamal jako vždy. Perfektně, lehce a se strhujícím zápalem napsaná kniha. Dokud se nedočte nejde odejít :-D

23.11.2020 5 z 5

Sestra lovce čarodějnic Sestra lovce čarodějnic Beth Underdown

Kniha se dala číst ale čekala jsem trochu něco více. Žádný spád a vše jen tak okrajově. Mohla to být super kniha o procesech s čarodějnicemi a praktiky, které vykonávali. Konec byl nejlepší :-D

18.11.2020 3 z 5