kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha se četla dobře ale místy byla trochu překombinovaná. Konec byl celkem jasný a žádné překvapení se nekonalo.

05.11.2020 3 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Nic horšího jsem dlouho nečetla. Nudná kniha co jsem po 50 stranách odložila. Je to poprvé co jsem nějakou knihu nedočetla a číst nebudu. Název super i námět ale velké zklamání.

14.10.2020 odpad!

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Dán ví jak napsat skvělou knihu. Je to můj oblíbený autor a jako vždy se četla jedním dechem. Nejhorší je, že to co v knize popisuje se děje pořád a ještě i horší věci.

12.10.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Po dlouhé době zajímavé téma. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Překvapila nejen námětem ale také koncem. Sci-fi nemusím ale vřele doporučuji. Čekala jsem nudnou paničku co se stará o dětičky ale kniha mi vyrazila dech.

07.10.2020 5 z 5

Hukvaldy a Budatín Hukvaldy a Budatín Petr Juřák

Kniha má pouze 149 stran a z toho asi 65 v českém a 10 ve slovenském jazyce. Další polovina knihy je v angličtině (překlad). Pár zajímavých informací několik fotek a asi 4 pověsti o hradu Hukvaldy.

25.08.2020 3 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Horší knihu jsem už dlouho nečetla. Nudná a zbytečně zdlouhavá. Neustále odbíhání a rozepisování zbytečností zajistilo knize 300 stran. Asi autorka nevěděla co psát. Jinak by kniha měla možná jen 100 stran ale byla by stejně nudná a nezajímavá.

21.08.2020 1 z 5

Outsider Outsider Anthony Franze

Dalo se číst ale nic moc. Právnické prostředí a styl psaní mě nezaujal. Čekala jsem od knihy mnohem více.

17.08.2020 3 z 5

Evoluce Evoluce Bernard Beckett

Knihu jsem dočetla ale nuda. Zajímavý nápad ovšem nešťastně zpracován. Konec byl nečekaný.

19.06.2020 2 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Jde o červenou knihovnu kde je předem jasné jak vše dopadne. Dala se číst ale není to typ knih co bych musela. Kdo má rád slaďárny bude asi nadšen.

11.06.2020 3 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Dominik opět nezklamal. Je to jeden z mých oblíbených autorů. Jeho knihám snad ani nejde nic vytknout. To co píší v komentářích níže o bolesti zubů musím potvrdit. Taky jsem občas uvažovala jestli mě zuby nebolí :-D

26.05.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha celkem ze začátku nudná a předvídatelná. Čekala jsem něco víc. Je to taková oddechovka pro vyčištění hlavy.

26.05.2020 2 z 5

Nuly Nuly Chuck Wendig

Námět zajímavý ale kniha nic moc. Do poloviny nuda a ztrácela jsem se ze začátku kdo je kdo. Celkem spíše podprůměr a nuda. Čekala jsem mnohem více podle obsahu. Celkem zklamání.

17.05.2020 2 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Čekala jsem mnohem víc. Byla to taková podprůměrná kniha s nádechem rádoby hororu.

17.03.2020 3 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Kniha se čte jedním dechem. Je neuvěřitelné jak dokáží být lidé krutí a co vše dokáží udělat.

10.01.2020 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha učená pro děti mě naprosto uchvátila. Zajímavá, strhující a neuvěřitelná. Dala jsem přečíst také synovi a byl nadšen.

10.01.2020 5 z 5

Všechny podoby lásky Všechny podoby lásky Aminatta Forna

Dostala jsem knihu jako dárek, tak jsem ji přečetla. Nic horšího a nudného jsem dlouho nečetla.

10.01.2020 1 z 5