Nuly

Tahle pětice by se v normálním životě nejspíš nikdy nepotkala. A přesto se ocitnou na tajném místě jako nedobrovolní spolupracovníci. Jedno mají totiž společné – veterán ze staré školy, internetová aktivistka-muslimka, podvodníček tmavé pleti, dobrosrdečný pozér a drsná trollka jsou prvotřídní hackeři. Takže dostali na vybranou: buď několik let vězení, nebo jeden rok plnění zakázek pro vládu. Za mříže se nikomu nechce, ale hacker prostě musí hackovat, a tak si nesourodá skupinka, která si říká Nuly, krátí své nechtěné zaměstnání tím, co umí nejlíp. A brzy objeví, že je dohromady nesvedla ani náhoda, ani genialita policie – za vším stojí někdo mnohem nebezpečnější. Někdo, nebo spíš něco, co se vymklo kontrole… Divoký sci-fi thriller Nuly se neutuchajícím tempem a všudypřítomnou akcí i humorem vyrovná superhrdinským filmovým trhákům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347293/nuly-bj8-347293.jpg 3.7100
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Zeroes, 2015

Kniha Nuly

paja86
21.11.2020

Trošku z jiného soudku...

kačenka80
17.05.2020

Námět zajímavý ale kniha nic moc. Do poloviny nuda a ztrácela jsem se ze začátku kdo je kdo. Celkem spíše podprůměr a nuda. Čekala jsem mnohem více podle obsahu. Celkem zklamání.

moonell
09.11.2019odpad!

To se nedá číst. Dětinské chování postav, nedotažený příběh, v některých místech jako kdyby autor ztratil motivaci k zachování logického vývoje a prostě upadl do jiné dějové posloupnosti. Ne. Nechce se mi investovat čas do té knihy, vzdala jsem se po jedné třetině.

Cleo De Nile
06.06.2019

Já jsem zklamaná. Ačkoliv je hackerské prostředí velmi zajímavé, a autor se v tom dozajista vyzná, nedokázala jsem se do toho začíst. Postavy mi přišly na jedno brdo (ačkoliv měl být každý úplně jiný), žádnou z nich jsem si nedokázala oblíbit a ani jí fandit, a často jsem se přistihla, jak se během čtení dívám, kolik stránek mi zbývá do konce. Bohužel nemohu knihu doporučit.

Wyder
06.04.2019

Dočteno, ale celkově za mne spíše zklamání. Popravdě mě to ani zdaleka nebavilo tolik, jak jsem doufal. Příběh dost o ničem, postavy jsem si za celou dobu moc neoblíbil. Doufal jsem, že se dočkám další dobré knihy o hackerech, ale nezbývá mi, než všem doporučit MODROU SFÉRU od Jefferyho Deavera, což je stále nejlepší kniha tohoto žánru.

NemmamSlov
18.02.2019

Príbeh hackerov celkom zaujal, ale to je asi tak všetko. Nápad bol skvelý, ale že by ma príbeh nejak extra nadchol tak to nie. Začiatok fajn, čo väčšinou so štartom knihy mávam problémy, ale zvyšok príbehu sa viac menej ťahal ako soplík z nosa. Potenciál to malo, ale autor to očividne nezvládol, nabudúce to bude snáď lepšie.

RájKnihoHolky
25.01.2019

Tak tohle byla pecka. Spousta akce, sarkasmu a kapka toho správného neuhlazeného humoru vás bude nutit číst pořád víc a víc. Kapitoly jsou kratičké a postavy se ve vyprávění střídají. Děj tak utíká opravdu rychle a navíc je na začátku každé kapitoly uvedeno kde se nacházíme, takže se v tom neztratíte. Kdybych ji nečetla během zkouškového období, tak se od knihy neodtrhnu. Je pravda, že jsem občas měla problém s těmi technickými pojmy, ale to při čtení vůbec nevadí. Na můj vkus to mělo celkem otevřený konec, takže bych se vůbec nebránila nějakému tomu pokračování. Pokud tedy hledáte knihu, ve které se pořád něco děje, tak určitě sáhněte po této knize.

Julinka679
14.12.2018

Trochu pomalejší začátek vyvážil hodně nabitý střed i konec. Podobná témata mám ráda takže jsem spokojená, i když jsem nečekala, že Nuly budou tak dobré.
Nejvíce jsem si oblíbila asi Chance, je to takový sympaťák ale i ostatní postavy měly hodně co nabídnout. Celá kniha je napsaná čtivě a svižně a já se nemohla odtrhnout. Jedinou chybičkou je ten začátek ale to se dá lehce prominout.
Za mě 4,5* :-)