Nuly

Tahle pětice by se v normálním životě nejspíš nikdy nepotkala. A přesto se ocitnou na tajném místě jako nedobrovolní spolupracovníci. Jedno mají totiž společné – veterán ze staré školy, internetová aktivistka-muslimka, podvodníček tmavé pleti, dobrosrdečný pozér a drsná trollka jsou prvotřídní hackeři. Takže dostali na vybranou: buď několik let vězení, nebo jeden rok plnění zakázek pro vládu. Za mříže se nikomu nechce, ale hacker prostě musí hackovat, a tak si nesourodá skupinka, která si říká Nuly, krátí své nechtěné zaměstnání tím, co umí nejlíp. A brzy objeví, že je dohromady nesvedla ani náhoda, ani genialita policie – za vším stojí někdo mnohem nebezpečnější. Někdo, nebo spíš něco, co se vymklo kontrole… Divoký sci-fi thriller Nuly se neutuchajícím tempem a všudypřítomnou akcí i humorem vyrovná superhrdinským filmovým trhákům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347293/big_nuly-bj8-347293.jpg 3.7107
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Zeroes, 2015

Kniha Nuly

Atak
27.11.2021

Zajímavé téma mám pocit, že jsem podobné téma viděl zfilmované.

petr_
25.08.2021

Nudné pojednání o nulách.

Ursula21
17.08.2021

Kniha jako celek se mi líbila. Myšlenka je naprosto super a docela mrazivá-téma rozhodně stojí k zamyšlení. Je ovšem pravda, že to ve zpracování chvílemi trochu drhlo a skřípalo. Slibovaný humor tu nebyl v takové koncentraci, jak bych podle popisu předpokládala a pokud si chcete přečíst sci-fi knihu, u které se budete válet smíchy po zemi zvolila bych raději knihu Červený trpaslík: omnibus. Jinak se mi kniha docela líbila a je mi docela líto, že není pokračování. Jejího nákupu každopádně nelituju a naopak ji mohu jen doporučit dál.

paja86
21.11.2020

Trošku z jiného soudku...

kačenka80
17.05.2020

Námět zajímavý ale kniha nic moc. Do poloviny nuda a ztrácela jsem se ze začátku kdo je kdo. Celkem spíše podprůměr a nuda. Čekala jsem mnohem více podle obsahu. Celkem zklamání.

moonell
09.11.2019odpad!

To se nedá číst. Dětinské chování postav, nedotažený příběh, v některých místech jako kdyby autor ztratil motivaci k zachování logického vývoje a prostě upadl do jiné dějové posloupnosti. Ne. Nechce se mi investovat čas do té knihy, vzdala jsem se po jedné třetině.

Cleo De Nile
06.06.2019

Já jsem zklamaná. Ačkoliv je hackerské prostředí velmi zajímavé, a autor se v tom dozajista vyzná, nedokázala jsem se do toho začíst. Postavy mi přišly na jedno brdo (ačkoliv měl být každý úplně jiný), žádnou z nich jsem si nedokázala oblíbit a ani jí fandit, a často jsem se přistihla, jak se během čtení dívám, kolik stránek mi zbývá do konce. Bohužel nemohu knihu doporučit.

Wyder
06.04.2019

Dočteno, ale celkově za mne spíše zklamání. Popravdě mě to ani zdaleka nebavilo tolik, jak jsem doufal. Příběh dost o ničem, postavy jsem si za celou dobu moc neoblíbil. Doufal jsem, že se dočkám další dobré knihy o hackerech, ale nezbývá mi, než všem doporučit MODROU SFÉRU od Jefferyho Deavera, což je stále nejlepší kniha tohoto žánru.